Undécimo torneo suizo online Club ajedrez Buin

Posledná aktualizácia 06.12.2020 03:52:43, Creator/Last Upload: federacion nacional de ajedrez de chile

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1(EXEQUIELRAPIMAN) Barahona Exequiel3406083CHI2241Club De Ajedrez Cct Temuco
2(ZIQUITO) Vitis Manuel3402703CHI2125Club De Ajedrez La Reina
3(JUANNC) Nuñez Juan3404838CHI2102Club De Ajedrez Concepción
4(RKASPERR) Vilches Eduardo3405710CHI2094Club De Ajedrez Talagante
5(YERCHESS_SOAD) Saavedra Jeder3452115CHI2094Club De Ajedrez Ohiggins
6(SOMEONE2810) Soto Ignacio3423646CHI2066Club Mundo Ajedrez De Puerto M
7(CHINOMARIO) Arancibia Mario3427030CHI2058Club De Ajedrez La Florida
8CM(JAVIEROF) Orpinas Claudio3400328CHI2056Club Rafael Sotomayor
9(CAPABLANKAS) Concha Paulo3403076CHI2049Club De Ajedrez Gm Cifuentes D
10(FABIAC) Chinga Fabian3443345CHI2006Club De Ajedrez Cobre Nuestro
11(UDVUVVDU) Fuentes Jorge3410625CHI1997Club De Ajedrez Buin
12(ABARKAW) Abarca Jose3446719CHI1959Club De Ajedrez Buin
13(DUBIDOO) Arriaza Sergio3413080CHI1916Club De Ajedrez Buin
14(AVELINO44) Reyes Marcelo3410943CHI1902Puente Alto Club
15(PABLAROV) Gonzalez Pablo3406024CHI1844Puente Alto Club
16(LUCASM11) Meneses Lucas3446190CHI1832Club De Ajedrez Talagante
17(YADESLURI) Pinto VictorCHI1804Club De Ajedrez Talagante
18(MR_BOOM) Lastra FreddyCHI1800Club De Ajedrez Talagante
19(ALFILDEBUIN) Barra Juan3433196CHI1792Club De Ajedrez Buin
20(DAVICHO34) Palma DavidCHI1791Club Rafael Sotomayor
21(IGNAA--SEPU) Sepulveda Ignacio3455882CHI1790Club De Ajedrez La Reina
22(BENITOCAYUPIL) Cayupil BenitoCHI1788Club De Ajedrez La Florida
23(REYDEBUIN) Barra Gabriel3433188CHI1787Club De Ajedrez Buin
24(IGNACIO466) Lobos IgnacioCHI1783Club De Ajedrez Buin
25(CARLITOSGRANDE76) Zambrano CarlosCHI1763Club De Ajedrez Coelemu
26(TABLERO1) Alarcon JavierCHI1744Asociación Deportiva Local De
27(FABIANCH04) Chasco Fabian3450538CHI1698Club De Ajedrez Talagante
28(PRELADO) Coloma JuanCHI1685Asociación Deportiva Local De
29(ELMAQU1NA) Pellet LucianoCHI1644Asociación Deportiva Local De
30(CHINASKYFLORES) Flores DanielCHI1585
31(JOTHIJOSE) Silva JoséCHI1564
32(GERALDINEJAZ) Barrantes Jazmin3433668CHI1499Club Recoleta/Santa Juliana
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž