https://juegosuniversitarios.ar/

Juegos Universitarios Argentinos On Line - EJUAR 2020 Region Buenos Aires Clasificatorio Lunes 30 de Noviembre 19 hs.

OrganizátorFEDUA - FADA
FederáciaArgentína ( ARG )
Hlavný rozhodcaAN Luciano Godoy - AI Leandro Plotinsky
Bedenkzeit5 minutos con 2 segundos por jugada
Miestochess.com
Rating calculation -
Dátum2020/11/30
Ø rating1137
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 30.11.2020 22:55:35, Creator/Last Upload: ai leandro plotinsky-www.ventajedrez.com

Výber turnajaREGION CABA, REGION CONURBANO NORTE, REGION NOA, REGION BUENOS AIRES, REGION PATAGONIA, REGION CUYO, REGION NEA, REGION CONURBANO SUR, REGION CENTRO
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Aguero Arce Matias (matias45569632)132675ARG2184UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
2CMLeto Enzo (flomarechot)134872ARG2137UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
3Lombardi Federico Martin (Pura_Ingenier174718ARG2072UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
4Quispe Angelo (quisperian)156230ARG1884UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
5De Urquiza Sebastian (pilsner_urquell1)172774ARG1882Instituto Superior de Formación Téc
6Heht Matias (Matiasheht)164712ARG1873UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
7Mechedze Jeronimo (Jerom11)187283ARG1870UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
8Fernandez Carlos German (Germancitof)127493ARG1850UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
9Costanzo Bernardo (Kostanzov)140651ARG1801Universidad FASTA
10Nomdedeu Patricio (patripero222)165409ARG1756UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
11Cespedes Juan Cruz (JuanCruzC93)138363ARG1720UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
12Scarlata Bruno (Fischerov_95)159883ARG1671UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
13Savi Pillco Layner (LaynerSavi)160547ARG1631UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
14Rivero Mario (Wolfchess51)148555ARG1627UNIVERSIDAD DEL ESTE
15Folonier Matias (Matiasfolonier)171271ARG1611UTN FACULTAD REGIONAL SAN NICOLÁS
16Santos Diego Maximiliano (geovisuales162566ARG1508UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
17Campagnoli Nahuel (kingPELA)148008ARG1489UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
18Borrego Ignacio (TheLamb1)174645ARG1436UNIVERSIDAD ATLANTIDA ARGENTINA
19Abalo Yamila (Yamijnn)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
20Aquino Cristian (cristianaq)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
21Armendariz AlejandroARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
22Arrieta Rodrigo (rodrigo843)ARG0Universidad Nacional de San Antonio
23Asensio Martin Jose (MartinjoseasensioARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
24Attadia Juan Ignacio (Juani018)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
25Avendano Nicolas (nicolasavendano)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
26Ayub Carlos (carlosayub)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
27Bellinvia Fabrizio (Fabrizziobellinvia)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
28Bertero Lorenzo (lmbertero)ARG0Universidad FASTA
29Cabral Leila (LeilaCabral51)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
30Capraro Geronimo (GeroUNLP)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
31Carrasco Lazaro (Laza0k)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
32Colaiacovo Gino Fabrizio (gcolaiacovo)ARG0UTN FACULTAD REGIONAL BUENOS AIRES
33Denis Eduardo (Theedu)ARG0UTN regional delta
34Diaz MatiasARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE SAN ANTONIO
35Diaz Nunez Victor Manuel (vimadinu)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
36Digilio Maximiliano (MaxDigilio)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
37Dominguez Sandro (nietzsche10)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
38Dreller Marcos (marcosdreller)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
39Ferrari Aldana (AldiFerrari)ARG0UNIVERSIDAD PROVINCIAL DEL SUDOESTE
40Frola Mariano (marianofrola)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
41Fumagalli Natalia LilianaARG0UNIVERSIDAD DE LAS FRATERNIDADES Y
42Gallo Marina Mercedes (Marina_Gallo)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
43Garcia Juan Sebastian (Hojalata05)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
44Gigena Joaquin (CthulhuGOD01)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE SAN ANTONIO
45Grasso Sergio (mateograsso)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
46Guigou Lucio (Lucio2309)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
47Ilarregui Agustin (JacquesDupont)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
48Ines Jeronimo (Gero97)ARG0UTN FACULTAD REGIONAL SAN NICOLÁS
49Juarez LucioARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
50laprebende JoaquinARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
51Lopez ArianaARG0UNIVERSIDAD PROVINCIAL DEL SUDOESTE
52Lus Kuhn Dante (DanteLK)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
53MANCISDOR BAILO Juan Sebastián (juansemancisidARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
54Margulis Tomas (ELMARGU)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
55Martinez Stefano (StefanoMartinez123)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
56Matascuso Joaquin (Minhos-J)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
57Medici Federico (fefo_medici)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
58Merker Augusto (AugustoMerkerChess)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
59Mosconi Alvaro (AbsentGorilla)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
60Nanti Pedercini Lucia Soledad (LNP23)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
61Olivera SebastianARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
62Ortiz LucasARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
63Pacheco GabrielARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
64Pascuali Santiago (santiagopascuali)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
65Picco Santiago (Sanppov)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
66Pintos Pablo (pabliyo97)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
67Poggi SilvinaARG0UTN FACULTAD REGIONAL LA PLATA
68Premat Joaquin (Brujapremat)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
69Ramil LucianoARG0UNIVERSIDAD PROVINCIAL DEL SUDOESTE
70Rivas Ariel (Ariel381)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
71Robanera Eva (Isabel1001)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
72Rodriguez Acosta Nicolas Ivan (deliverus)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
73Rodriguez Axel Catriel (Rodriguez5)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
74Rodriguez Diego (Atilarosua)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
75Rodriguez EliseoARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
76Rodriguez Luis (LuisRS1997)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
77Rodriguez Mayko (mayko95)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
78Rojas AlfredoARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE SAN ANTONIO
79Rosas Nicolas (Nikisho97)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
80Rossi Iara (Iararossi)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
81Rossi IvanARG0Utn facultad regional delta
82Rubin Uriel (urieeel)145475ARG0UTN FACULTAD REGIONAL BUENOS AIRES
83Sabatini Franco (franquitosaba00)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
84Saccani Agustin (elsaccaok)ARG0Universidad Siglo 21
85Sanhueza Pablo (San0500)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
86Santero Juan MarcosARG0UNIVERSIDAD FASTA
87Santillan Martin (economia_uns)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
88Sauro SolangeARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
89Soule RocioARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
90Suarez KevinARG0UNIVERSIDAD PROVINCIAL DEL SUDOESTE
91Suarez Mariano (golderoman)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
92Tizzano Martin (Martintizzano2020)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
93Toledo Patricio (tumamaenmibici)ARG0UTN FACULTAD REGIONAL LA PLATA
94Tulian Matias (matiastullian)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
95Tumine Emiliana (Emiliana86)ARG0Universidad Siglo 21
96Valenzuela Juan Gabriel (Juan19900)ARG0UNSAM
97Valenzuela Millan Alanis MarianaARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE MAR DEL PLA
98Vargas Mariano (Zetta01)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
99Velazquez Nehemias (nemixmillo)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DE LA PLATA
100Vespasiano Mateo (BetitoXeneize)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL NOROESTE D
101Vignatti (alquimista88) josue Diego (vignattidiego)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL SUR
102Vitale Gian Marco (Gian_Vitale)ARG0UNIVERSIDAD NACIONAL DEL CENTRO DE
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž