Final results and standing after Fair Play check

2020 FISU World University Championship Mind Sports Online

OrganizatorFISU - Domanska, Katarzyna
FederacjaPolska ( POL )
Dyrektor turniejuIO Turlej, Lukasz 1125680
Arbiter głównyIA Delega, Tomasz 1108000
Deputy ArbiterIA Biagioli, Marco 841285
ArbiterIA Bayat, Shohreh 12501018; IA Cicek, Melih 6390030; IA Dimitrijevic, Aleksandra 929239; IA Holowczak, Alex R 418668; IA Karali, Panagiota 4264584; FA Khimulu, Rehema 10800808; IA Marghetis, Aris 2611058; IA Prohorov, Olexandr 14105578; IA Prokopova, Jirina 337994
Bedenkzeit (Rapid)15' + 10''
MiastoTornelo.com
Number of rounds9
Tournament typeDrużynowy turniej systemem szwajcarskim
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2020/10/26 Data do 2020/10/28
Elo Ø turnieju1837
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony29.10.2020 10:22:50, Creator/Last Upload: biagioli

Wybranie turniejuQualifying Swiss
Preliminary Finals: PF1, PF2, PF3, PF4, PF5, PF6, PF7, PF8
Quarter Finals: QF1, QF2, QF3, QF4
Semi Finals: SF1, SF2
Final, 3rd Place Playoff
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Skład drużynyARG, ARM, BLR, BRA, CHI, CHN, COL, CRC, CRO, CUB, CZE, ESP, FRA, HON, HUN, IND, KAZ, KGZ, KSA, LBA, MAS, MEX, MGL, NZL, POL, POR, SGP, SRB, SRI, SUI, UKR, URU
Skład drużynyARG01, ARG02, ARG03, ARG04, ARG05, ARM, BLR, BRA01, BRA02, BRA03, BRA04, BRA05, CHI01, CHI02, CHI03, CHI04, CHI05, CHN01, CHN02, CHN03, CHN04, CHN05, COL01, COL02, COL03, COL04, COL05, CRC01, CRC02, CRC03, CRO01, CRO02, CUB01, CUB02, CZE, ESP01, ESP02, ESP03, ESP04, FRA, HON, HUN, IND, KAZ01, KAZ02, KAZ03, KAZ04, KGZ, KSA01, KSA02, LBA, MAS01, MAS02, MEX01, MEX02, MEX03, MEX04, MEX05, MGL, NZL, POL01, POL02, POL03, POL04, POR, SGP, SRB, SRI01, SRI02, SRI03, SRI04, SRI05, SUI, UKR01, UKR02, URU01, URU02, URU03
Listylista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela końcowa po 9 rundach
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Składy drużyn z wynikami indywidualnymi

  44. Poland 3 (Śr.Rg.:1962, Kapitan: Smieszek, Wojciech / TB 1: 8 / TB 2: 127,5)
SzachNazwiskoRgFedFideID123456789PktPartieŚr.Rg.
1Smieszek Wojciech2107POL1156047101½111005,592132
2WFMParol Pola2069POL11631160010110½14,591911
3Krzysztynska Anna1888POL1172794+01+0000½3,591726
4Sulkowski Andrzej1783POL118592600½0½11003,091607

Informacje o zawodniku

Smieszek Wojciech 2107 POL Rp:2212
RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.Szach
13GMMartirosyan Haik M.2622ARM5,0s 11
2313IMRoshka Yevgeniy2476UKR5,0s 01
3263Alharbi Fawaz Bader S.0KSA1,0w 11
4139IMGomez Sanchez Jorge Marcos2352CUB7,0s ½1
5101Chen Yiru1828CHN2,5w 11
6183Isakzhanov Kelsinbek2070KGZ2,0s 11
7385WIMArgote Heredia Valentina2150COL3,0w 11
8106IMDai Changren2503CHN7,5w 01
9344CMParadzik Berislav2185CRO5,5s 01
Parol Pola WFM 2069 POL Rp:1911
RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.Szach
16GMSargsyan Shant2596ARM5,5w 02
2314IMBakhmatsky Vladislav2438UKR5,5w 02
3264Alim Rahaf Hussain A.0KSA0,0s 12
4140FMLa Villa Rivas Marlon Javier2233CUB5,5w 02
5100Chen Yanting0CHN2,0s 12
6185Sharshembiev Adil1845KGZ4,0w 12
7387Gaviria Andres Felipe2065COL5,0s 02
8110WIMLiu Manli2192CHN2,5s ½2
9343Matanovic Pavo1832CRO2,0w 12
Krzysztynska Anna 1888 POL Rp:1496
RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.Szach
15WGMSargsyan Anna M.2402ARM5,5- 1K3
2311IMOsmak Iulija2438UKR8,0s 03
3265Alkhotani Abdullah Mohammed M.0KSA2,5w 13
4141FMPerez Rodriguez Cesar Alejandro2303CUB3,5- 1K3
5103Wei Siwei0CHN7,0w 03
6181Abylkasymov Kairatbek1827KGZ7,0s 03
7386WFMDominguez Laura Lucia1970COL6,0w 03
8107Hu Yu A.2094CHN4,0w 03
9342Bogdanic Antonela1752CRO2,5s ½3
Sulkowski Andrzej 1783 POL Rp:1482
RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.Szach
11WIMGhukasyan Siranush2222ARM1,0w 04
2310WIMMartynkova Olena2222UKR4,5w 04
3266Alothimen Rayan Abdulrahman A.0KSA5,5s ½4
4137WFMFernandez Bustamante Leancy B.2080CUB5,0w 04
5104Wu Yiqian0CHN3,5s ½4
6186Usupbekova Zarina1573KGZ2,0w 14
7388Ojeda Ossa Daniel De Jesus1884COL4,0s 14
8111Pang Bo0CHN8,0s 04
9347Purkic Ruza1483CRO2,0w 04

Pary na szachownicach

1. Runda w dniu 2020/10/26 o 15:00 CET
Szach1
  Armenia
Rg-40
  Poland 3
Rg2 : 2
1.1GM
Martirosyan, Haik M.
2622-
Smieszek, Wojciech
21070 - 1
1.2GM
Sargsyan, Shant
2596-WFM
Parol, Pola
20691 - 0
1.3WGM
Sargsyan, Anna M.
2402-
Krzysztynska, Anna
1888- - +
1.4WIM
Ghukasyan, Siranush
2222-
Sulkowski, Andrzej
17831 - 0
2. Runda w dniu 2020/10/26 o 17:00 CET
Szach4
  Ukraine 1
Rg-40
  Poland 3
Rg4 : 0
19.1IM
Roshka, Yevgeniy
2476-
Smieszek, Wojciech
21071 - 0
19.2IM
Bakhmatsky, Vladislav
2438-WFM
Parol, Pola
20691 - 0
19.3IM
Osmak, Iulija
2438-
Krzysztynska, Anna
18881 - 0
19.4WIM
Martynkova, Olena
2222-
Sulkowski, Andrzej
17831 - 0
3. Runda w dniu 2020/10/26 o 19:00 CET
Szach40
  Poland 3
Rg-76
  Saudi Arabia 2
Rg3½: ½
33.1
Smieszek, Wojciech
2107-
Alharbi, Fawaz Bader S.
01 - 0
33.2WFM
Parol, Pola
2069-
Alim, Rahaf Hussain A.
01 - 0
33.3
Krzysztynska, Anna
1888-
Alkhotani, Abdullah Mohammed M.
01 - 0
33.4
Sulkowski, Andrzej
1783-
Alothimen, Rayan Abdulrahman A.
0½ - ½
4. Runda w dniu 2020/10/27 o 15:00 CET
Szach16
  Cuba 2
Rg-40
  Poland 3
Rg2½:1½
19.1IM
Gomez Sanchez, Jorge Marcos
2352-
Smieszek, Wojciech
2107½ - ½
19.2FM
La Villa Rivas, Marlon Javier
2233-WFM
Parol, Pola
20691 - 0
19.3FM
Perez Rodriguez, Cesar Alejandro
2303-
Krzysztynska, Anna
1888- - +
19.4WFM
Fernandez Bustamante, Leancy B.
2080-
Sulkowski, Andrzej
17831 - 0
5. Runda w dniu 2020/10/27 o 17:00 CET
Szach40
  Poland 3
Rg-72
  China 3
Rg2½:1½
27.1
Smieszek, Wojciech
2107-
Chen, Yiru
18281 - 0
27.2WFM
Parol, Pola
2069-
Chen, Yanting
01 - 0
27.3
Krzysztynska, Anna
1888-
Wei, Siwei
00 - 1
27.4
Sulkowski, Andrzej
1783-
Wu, Yiqian
0½ - ½
6. Runda w dniu 2020/10/27 o 19:00 CET
Szach48
  Kyrgyzstan
Rg-40
  Poland 3
Rg1 : 3
19.1
Isakzhanov, Kelsinbek
2070-
Smieszek, Wojciech
21070 - 1
19.2
Sharshembiev, Adil
1845-WFM
Parol, Pola
20690 - 1
19.3
Abylkasymov, Kairatbek
1827-
Krzysztynska, Anna
18881 - 0
19.4
Usupbekova, Zarina
1573-
Sulkowski, Andrzej
17830 - 1
7. Runda w dniu 2020/10/28 o 15:00 CET
Szach40
  Poland 3
Rg-35
  Colombia 2
Rg2 : 2
14.1
Smieszek, Wojciech
2107-WIM
Argote Heredia, Valentina
21501 - 0
14.2WFM
Parol, Pola
2069-
Gaviria, Andres Felipe
20650 - 1
14.3
Krzysztynska, Anna
1888-WFM
Dominguez, Laura Lucia
19700 - 1
14.4
Sulkowski, Andrzej
1783-
Ojeda Ossa, Daniel De Jesus
18841 - 0
8. Runda w dniu 2020/10/28 o 17:00 CET
Szach40
  Poland 3
Rg-23
  China 4
Rg½ :3½
11.1
Smieszek, Wojciech
2107-IM
Dai, Changren
25030 - 1
11.2WFM
Parol, Pola
2069-WIM
Liu, Manli
2192½ - ½
11.3
Krzysztynska, Anna
1888-
Hu, Yu A.
20940 - 1
11.4
Sulkowski, Andrzej
1783-
Pang, Bo
00 - 1
9. Runda w dniu 2020/10/28 o 19:00 CET
Szach28
  Croatia 2
Rg-40
  Poland 3
Rg2½:1½
18.1CM
Paradzik, Berislav
2185-
Smieszek, Wojciech
21071 - 0
18.2
Matanovic, Pavo
1832-WFM
Parol, Pola
20690 - 1
18.3
Bogdanic, Antonela
1752-
Krzysztynska, Anna
1888½ - ½
18.4
Purkic, Ruza
1483-
Sulkowski, Andrzej
17831 - 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use