Peryho novembrový online turnaj - ZOZNAM VŠETKÝCH PRIHLÁSENÝCH

Posledná aktualizácia 22.10.2020 22:22:56 / Page cached 27.10.2020 03:43:07 30min., Creator/Last Upload: slovak chess federation license 32

Výber turnajaSkupina A, Skupina B, Skupina C, Skupina D, Skupina E, Skupina F, Zoznam všetkých prihlásen
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Krupa Miroslav14944154SVK2083Nitriansky Sachovy Klub Nitra
2Rybka Simon14947480SVK2073Sk Tjls Vd Poprad
3Ihnat Marek14944324SVK2059Sk Zemplin Michalovce
4Panko Radoslav14935635SVK2044Sk Stropkov+svidnik
5Sandor Martin14939789SVK2040Ksn Bratislava
6Gzib David14940868SVK2009Sk Osuske
7Diviak Rastislav14908204SVK2000Sk Osuske
8Angelovic Adrian14962357SVK1994Bsk Bardejov
9Sandor Samuel14951797SVK1993Sk Zemplin Michalovce
10Podjavorinsky Michal14936925SVK1967Zsk Vrbove - Sach
11Trangos Miroslav14920077SVK1963Individualny Clen
12Kardis Benjamin14939568SVK1960Sachy Reinter
13Kuna Martin14936577SVK1954Nitriansky Sachovy Klub Nitra
14Steiniger Florian14940620SVK1895Sachy Reinter
15Kuna Patrik14949865SVK1891Nitriansky Sachovy Klub Nitra
16Antal Jakub14947994SVK1852Tj Slavia Kosice
17Pericka Pavol14914298SVK1840Sk Osuske
18Cedzo Adam14947765SVK1835Tj Mladost Zilina
19Sosovickova Jana14944596SVK1833Sks Dubnica N/V
20Tomanek Rafael14907216SVK1809Sk Doprastav Bratislava
21Vozarova Adriana14940752SVK1787Zahoracky Sachovy Klub
22Bracok Stefan14934426SVK1784Skm Liptovsky Hradok
23Kapec Kristian73621579SVK1762Bsk Bardejov
24Janik Marek Tobias73612715SVK1729Liptovska Sachova Skola
25Sadlon Matus14928884SVK1722Sk Osuske
26Blaho Jakub14948320SVK1681Sk Strelec Devinska Nova Ves
27Belko Patrik14923998SVK1673Sk Lubochna
28Vargosko Juraj14951657SVK1623Tj Slavia Pu Presov
29Galdik Stefan14943190SVK1598Psk Rimavska Sobota
30Kulich Daniel14959208SVK1570Sk Povazske Podhradie
31Romanova Ela73608238SVK1552Sk Skalica
32Smetana Peter14961946SVK1548Sachy Reinter
33Koska Jiri73620874SVK1543Sachy Reinter Kosice
34Smidova Michaela14962810SVK1534Ksn Bratislava
35Haasova Timea14960109SVK1533Sk Rajec
36Blaho Igor14948311SVK1524Sk Strelec Devinska Nova Ves
37Fajtakova Silvia14944600SVK1489Zahoracky Sachovy Klub
38Meszaros Casey Ryan14963205SVK1478Ksn Bratislava
39Ihnat st. Marek14944308SVK1472Sk Zemplin Michalovce
40Balint Tomas14968770SVK1442Psk Rimavska Sobota
41Visvader Kristof14954397SVK1442Interchess Zs Borsky Mikulas
42WCMNovomeska Karin14952300SVK1438Sk Stefanov
43WCMSosovickova Martina14948540SVK1411Sks Dubnica N/V
44Vozar Adam73619116SVK1404Zahoracky Sachovy Klub
45Durana Jonas73619663SVK1389Tatran Bratislava
46Magda Filip14957876SVK1378Sachovy Klub Sabinov
47Livnansky Tomas14967634SVK1347Sk Doprastav Bratislava
48Horvathova Hana14951959SVK1341Sk Slovan Bratislava
49Mantic Andrej14967642SVK1311Sk Bls Bardejov
50Novysedlak Samuel14969874SVK1296Sk Lipany
51Visvader Rudolf14958260SVK1267Interchess Zs Borsky Mikulas
52Sevcik Matej14972239SVK1265Sk Doprastav Bratislava
53Polackova Eva14963639SVK1260Sk Stropkov+svidnik
54Livnansky Michal73622885SVK1217Sk Doprastav Bratislava
55Gay Lukas14966433SVK1215Sachy Reinter Kosice
56Pisarcik Richard14967499SVK1205Ksn Bratislava
57Benci Jozef14967596SVK1182Sk Doprastav Bratislava
58Kovac Nicolas14965143SVK1182Nitrianska Sachova Akademia
59Koscelnikova Monika14967073SVK1109Msk Kdv Kezmarok
60Volohda Alex14953820SVK1082Sachy Reinter
61Dubanova Kristina73608092SVK1079Sk Skalica
62Magdova Lucia14960125SVK1035Sachovy Klub Sabinov
63Durack MichaelUSA1000neregistrovany
64Haasova Nina14967324SVK1000Sk Rajec
65Hudak JanSVK1000Zs Studentska Snina
66Pikulik Roman14972824SVK1000Ks Pezinok
67Shykhnenko Hryhorii14972557SVK1000Sk Doprastav Bratislava
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, Tiráž