1.bleskový turnaj RP šachy

Poslední aktualizace22.10.2020 20:18:08 / Page cached 23.10.2020 01:46:57 100min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1GMPlat Vojtech325740CZE2559VojtechPlat
2IMVrolijk Liam1048333NED2484U18LiamVrolijk
3IMPulpan Jakub302759CZE2471JakubPulpan
4IMLangner Ladislav300403CZE2346Ladislav1969
5IMVesselovsky Serguei313998CZE2280S60Vesselovsky52
6FMMudrak Josef301116CZE2233Drak1961
7Koutny Petr310743CZE2201rtepchess
8Bures Vit309052CZE2158Pantata007
9Cekal Zdenek353400CZE2138S60ciki333
10CMStrasil Pavel308013CZE2106PaulS_CR
11Koval Jakub14933993SVK2095jakoval
12FMSobek Jaroslav301388CZE2067S60jarda1955
13Toman Jan321451CZE2051
14Trhal Michal340502CZE2036MichalTrhal
15Joukl Zdenek304247CZE2023S60SajdlJosef
16Meszaros Ludek308153CZE2012S60syllwestr
17Wichs Jakub318574CZE1949visis2
18Horvath Tomas358630CZE1937horvi1
19Broz Petr376850CZE1931U18petr812
20Docekalova Alexandra325600CZE1910wXandraCZ
21CMJares Michal386839CZE1905U18Michelangelo111
22Gnojek Petr371807CZE1904U18petrgnojek
23Nemcova Karin360821CZE1898wU18karculinka
24Trojan Ondrej339628CZE1897SmNvm
25Jires Jiri365718CZE1892
26Ocelak Jakub23707933CZE1891U18Jakuboss22005
27Meszarosova Eva14932598SVK1881weva_sk
28Nedoma Marek342840CZE1880iDarkTraveler
29Kucera Daniel358193CZE1879Danyjel
30Plchot Miroslav2403021CZE1868FMD-MP
31Stegl Petr366498CZE1868Ehlundi
32Blazek Miroslav335215CZE1867BLAZZERG
33CMChrz Pavel307980CZE1861pavelchrz
34Zavodny Jaroslav359220CZE1858Badger991
35Horak Jan390208CZE1844mysacek1414
36Nezval Filip23709960CZE1841U18YawningBagel
37Werner Hong Quan Dan23702664CZE1834U18
38Ret Adam Josef384240CZE1833U18Koli05
39Jirousek Jan378771CZE1819U18jirjan04
40Soucek Petr23715170CZE1818U18PetrSoucek
41Padevet Pavel23731583CZE1812pa9p
42Pekarek Ales366960CZE1797U18Pekibeast
43Kirs Pavel342696CZE1789Stradivari3
44Nytra Ondrej371955CZE1789U18CZMaster666
45Kokrda Vladimir362018CZE1784Debrus
46Kompas Igor14927713SVK1766
47Vagner Patrik329657CZE1761
48Mieres Petr359122CZE1754sachy3
49Sladek Jaroslav313726CZE1752S60jarosymon
50Dolezal Oldrich23729627CZE17408_olda_8
51Krasa Marek332577CZE1732Sandokanom
52Stejskal Michal398195CZE1721U18agent16172
53Bouska Jiri23722223CZE1679U18
54Hauser Jan388017CZE1674S60Honza265
55Hrdina Jiri355623CZE1669dzejara
56Cesek Dominik14927470SVK1641
57Vecera Dominik383082CZE1625U18MustMake
58Romanek Zdenek351199CZE1624ZdenekRomanek
59Jasso Matej23710748CZE1611U18
60Lieber Lukas23700688CZE1588U18LieberLukyno2004
61Kroulik Vaclav23725478CZE1568U18VEKRO
62Garabik Marek23717742CZE1556U18Marcus_Aurelius_CZ
63Vyvial Vaclav393150CZE1497horalek
64Hajek Petr23726270CZE1490Svisthorsky
65Kolbusovsky Michal23717645CZE1487U18MichalKolbusovsky
66Oborny Stanislav23714247CZE1479U18ObornyS
67Zidlicky David23731966CZE1399
68Petirova Iva23741961CZE1328wU18
69Rakovsky Jakub14955210SVK1317U18werevolf04
70Steinova Kamila23721979CZE1311wU18
71Hosova Sandra397717CZE1292wU18
72Konecny Jakub23729317CZE1218U18Nevimjakhrat
73Kaplanova Dominika23737344CZE1158wU18DomcaKaple
74Kroulik Stepan23725460CZE1128U18STEPAKRO
75Stein Michael23733063CZE1115U18
76Vanacek Jan23737409CZE1084U18hvanacek
77Holoman PeterSVK0
78Houska PavelCZE0pavelh
79Kastl JanCZE0indebol
80Schuldes ReneCZE0Rendyyy101
81Vokal MarekCZE0pohoda1966
82Zalesak RobertCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, tiráž