O šachového krále a královnu Vysočiny 2020

Posledná aktualizácia 05.09.2020 17:19:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 10 kolách, Konečná tabuľka po 10 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10/10 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMVOJTA Tomáš308781CZE2360TJ Spartak Vlašim
2FMKARÁSEK Lukáš325031CZE2213ŠK Gordic Jihlava
3FMMALÍK Jan317500CZE2210Šachový klub HM Ostrava
4VINCZE Roman324906CZE2110TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5VESELÝ Vítek348880CZE2068TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6MOTÁČEK Vladimír324850CZE1986Gambit Jihlava
7PAVLÍČEK Robert354830CZE1981TJ Jiskra Humpolec
8BROŽ Petr376850CZE1968TJ Desko Liberec
9TESAŘ Jan312398CZE1893ŠK Caissa Třebíč z.s.
10CIEŠLAK Leszek334847CZE1888ŠK Caissa Třebíč z.s.
11MAŠEK Jan318515CZE1888Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
12SVÍŽENSKÝ Luboš349437CZE1885ŠK Caissa Třebíč z.s.
13PROVAZNÍK Ivo354910CZE1832TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14BROŽ st. Pavel324965CZE1815Šachový klub Světlá nad Sázavou
15OBŮRKA Vladislav322768CZE1814TJ Žďár nad Sázavou z.s.
16POLANSKÝ Jiří354899CZE1801Gambit Jihlava
17DEJMAL Ondřej384100CZE1779Šachový klub Světlá nad Sázavou
18KOŘÍNKOVÁ Eva354678CZE1760TJ Žďár nad Sázavou z.s.
19HOLATA Miroslav351415CZE1735TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20LINHART Jaroslav332178CZE1719TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21ŽAŽA Martin23713895CZE1716TJ Náměšť n/Oslavou
22VONDRA Aleš355100CZE1706Gambit Jihlava
23KULHÁNEK Jaromír23735759CZE1680TJ Žďár nad Sázavou z.s.
24DANIEL Michal362174CZE1665Gambit Jihlava
25RADVANOVSKÝ Petr347663CZE1650TJ Žďár nad Sázavou z.s.
26ZEDNÍČEK Filip23723181CZE1611Gambit Jihlava
27TRČKA Bohdan354201CZE1598ŠK Praha-Smíchov
28KUČERA David396494CZE1573Gambit Jihlava
29LANG Šimon23712449CZE1572Šachový klub Světlá nad Sázavou
30ZADINA Vít364371CZE1559TJ Jiskra Humpolec
31HAVELKA VladislavCZE1558TJ Jiskra Havlíčkův Brod
32BLAŽEK TomášCZE1546ŠO TJ Sokol Oudoleň
33DOKTOROVÁ Alice302015CZE1527TJ Jiskra Havlíčkův Brod
34ZABLOUDIL Luděk389242CZE1522TJ Spartak Pelhřimov
35KOVÁCS Ivan370061CZE1502ŠK Caissa Třebíč z.s.
36HRANČÍK Martin379921CZE1474TJ Jiskra Havlíčkův Brod
37ŠEDÝ Matěj397326CZE1468Šachový klub Světlá nad Sázavou
38SOKOLOVSKÁ Jitka367338CZE1429TJ Spartak Pelhřimov
39MAREK Aleš362247CZE1410Gambit Jihlava
40KOCMAN Patrik23735732CZE1400TJ Jiskra Havlíčkův Brod
41POLICAR Martin23734868CZE1375TJ Spartak Pelhřimov
42HORÁK Jaroslav349046CZE1374Gambit Jihlava
43FENCL Vítek23715790CZE1349TJ Jiskra Havlíčkův Brod
44SOKOL MichalCZE1339ŠO TJ Sokol Oudoleň
45DOMKÁŘ Igor23715782CZE1314TJ Jiskra Havlíčkův Brod
46ŽAŽA David23731230CZE1299TJ Náměšť n/Oslavou
47JURČEK Pavel23706783CZE1297TJ Spartak Pelhřimov
48VONDRA Filip23725176CZE1267Gambit Jihlava
49STEJSKAL Jakub23731877CZE1226Gambit Jihlava
50ŠORF FilipCZE1179TJ Žďár nad Sázavou z.s.
51MATEJKA JakubCZE1173TJ Spartak Pelhřimov
52HOLCMAN MatějCZE1147Gambit Jihlava
53PREISLER BenjaminCZE1145Šachový oddíl Křižánky
54VRZÁKOVÁ Adéla23715650CZE1139TJ Jiskra Havlíčkův Brod
55CELAROVÁ Adéla23732709CZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod
56HLAVÁČ TomášCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod
57SATRAPOVÁ Anna23724927CZE1029TJ Jiskra Havlíčkův Brod
58HAVELKOVÁ Kamila23719150CZE1014Gambit Jihlava
59BELATKOVÁ Markéta23739843CZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou
60BROŽ ml. Pavel23732024CZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou
61BRUSTMANOVÁ MonikaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
62BÁRTOVÁ Hana23732695CZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
63HALAMKOVÁ ValerieCZE1000Šachový oddíl Křižánky
64HARAŠTOVÁ BarboraCZE1000Šachový oddíl Křižánky
65HAVELKA Aleš23719141CZE1000Gambit Jihlava
66KOZDERKA FilipCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
67KOZDERKA JanCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
68KUBÁT JakubCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
69MATEJKA SamuelCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
70MEIŠNER RostislavCZE1000Šachový oddíl Křižánky
71SATRAPA JanekCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
72SOKOLOVSKÝ PetrCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
73TRÁVNÍČEK AdamCZE1000Šachový oddíl Křižánky
74VRZÁKOVÁ PetraCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
75ŠEDÝ Mikeš23736143CZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou
76ŠORF IvoCZE1000ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Tiráž