MČR juniorů a dorostenců v rapid šachu 2020

Poslední aktualizace20.09.2020 11:51:53, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Partie180 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1Gloser DavidCZE2248H182222 ŠK Polabiny, z.s.
2FMSlovák KiliánCZE2156H20Tj Kobylisy
3FMŘíha VojtěchCZE2141H182222 Šk Polabiny, Z.S.
4Eret JonášCZE2130H20Šk Sokol Klatovy
5Brejník GustavCZE2105H20ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
6Horák JanCZE2079H20Region Panda, z.s.
7FMSimet MartinCZE2076H20Šk Sokol Klatovy
8Babula VlastimilCZE2039H16Šk Staré Město
9Skalský AlexandrCZE2038H18Šk Staré Město
10Havelka OndřejCZE2007H20Šachy Hošťálková Z.S.
11FMLudvík TomášCZE1997H182222 Šk Polabiny, Z.S.
12Barák DavidCZE1993H16ŠK Duras BVK
13FMŠvanda OndřejCZE1973H18Šk Staré Město
14Hosnedl MatyášCZE1911H16Šachová Akademie Všte, Z.S.
15Paulus VáclavCZE1898H201. Novoborský Šk
16FMPařízek VojtěchCZE1871H20TJ Kobylisy
17Šmajzrová VeronikaCZE1842D20Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
18CMJareš MichalCZE1832H162222 Šk Polabiny, Z.S.
19Jun RudolfCZE1825H16TJ CHS Chotěboř
20Bauer JanCZE1759H16Šachová Akademie Všte, Z.S.
21Strnad MichaelCZE1706H18Klub Šachistů Říčany 1925
22Handl PetrCZE1704H16Šachový klub Zdice
23Kolomý AdamCZE1699H20TJ Lanškroun
24Civín DominikCZE1682H20Šachový Klub Zdice
25Volák ŠimonCZE1681H16Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
26Asatryan ManvelCZE1675H18Šo Tj Tatran Prachatice
27Ďuriančík MichalCZE1673H16ŠK Svitavy
28Jelínek OliverCZE1672H16Sokol Buštěhrad
29Gubin MichailCZE1655H20ŠK Praha-Smíchov
30Němcová KarinCZE1644D18SK OAZA Praha
31Jiroušek JanCZE1635H162222 Šk Polabiny, Z.S.
32Dolenský FilipCZE1629H16Šk Spartak Ústí Nad Labem
33Dvořáček Jan MatyášCZE1621H16Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
34Rosenbaumová LeaCZE1610D182222 Šk Polabiny, Z.S.
35Peroutka ŠimonCZE1609H16Tj Sokol Údlice
36Leksová SoňaCZE1597D16Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
37Kupsa MatějCZE1595H20Tj Lanškroun
38Horák VojtěchCZE1595H18TJ Lanškroun
39Václavík PatrikCZE1590H16ŠK Svitavy
40Kalousová JulieCZE1588D18Tj Lanškroun
41Kačírek PavelCZE1579H16Region Panda, z.s.
42Stoček MartinCZE1567H162222 ŠK Polabiny, z.s.
43Vavřínková AnnaCZE1557D16Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
44Vilímová JulieCZE1543D18Klub Šachistů Říčany 1925
45Králová GabrielaCZE1534D182222 Šk Polabiny, Z.S.
46Holásek VojtěchCZE1533H20Šachový Klub Ústí Nad Orlicí, Z.S.
47Šťastná MartinaCZE1532D16Šachová Akademie Všte, Z.S.
48Cibulka JosefCZE1521H16Ššpm Lipky Hk
49Macháček LukášCZE1519H18Šk Staré Město
50Semová LadaCZE1497D16ŠK Teplice
51Popovský OndřejCZE1493H16Sokol Buštěhrad
52Babula MatějCZE1472H16Šk Staré Město
53Moravec JakubCZE1446H16Šk Svitavy
54Hosová SandraCZE1444D16Sokol Buštěhrad
55Hrazdira Matyáš JosefCZE1437H16TJ Slovan Varnsdorf z.s.
56Habinová AliceCZE1431D16Šachový Klub Lokomotiva Brno, Z.S.
57Mošovský JakubCZE1409H16Sokol Buštěhrad
58Kubín LukášCZE1404H16Sokol Buštěhrad
59Minář MilanCZE1388H16TJ Lanškroun
60Píše MichalCZE1380H16Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
61Tvaroh VítězslavCZE1314H16Sokol Buštěhrad
62Kýr MichalCZE1294H16ŠK Svitavy
63Kroulík VáclavCZE1289H16Region Panda, z.s.
64Klabeneš PetrCZE1276H18TJ CHS Chotěboř
65Nesporá TaťánaCZE1275D16Šachový Klub Světlá Nad Sázavou
66Dušánek MichalCZE1257H16Region Panda, z.s.
67Kroulík ŠtěpánCZE1257H16Region Panda, z.s.
68Nikolinko TomášCZE1252H18TJ Lokomotiva Česká Třebová
69Málková BarboraCZE1247D16TJ Lanškroun
70Krautschneider Daniel JanCZE1198H16Region Panda, z.s.
71Pokorný JiříCZE1158H16Tj Lanškroun
72Slanina MatějCZE1117H16Šk Řetůvka
73Marková KarolínaCZE1085D16Šachy Štěpán
74Bohuňovská TerezaCZE1046D18ŠK Svitavy
75Pečenka PetrCZE1534H18Šachy Zastávka
76Macan TomášCZE1254H16Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
77Mráz VáclavCZE1183H18ŠK Svitavy
78Zachař MichalCZE1100H16ŠK Svitavy
79Dvořák MilanCZE1071H16Region Panda, z.s.
80Dvořák VojtěchCZE1023H16Region Panda, z.s.
81Bělovský PavelCZE0H16ŠK Řetůvka
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž