34. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV-MKO 2020/GP ČR 14. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2020-2021

OrganizátorŠachový klub TJ Dolní Benešov
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMgr. Radim Krupa
Hlavní rozhodčíKarel Záleský č. FIDE 316717
Deputy ArbiterPavel Rakús č. FIDE 321931
Bedenkzeit12 min. + 3 sec.
MístoDolní Benešov
Výpočet ratinguELO mezinárodní
Datum2020/09/19
Ø ELO turnaje1696
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace19.09.2020 16:08:54, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeMKO/GP ČR 2020, Mládez MKO 2020
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13FMMalík JanKCZE2236Šachový klub HM Ostrava7,50,048,552,5
21IMZpěvák PavelS60CZE2358TJ Vlčnov7,00,046,049,5
311Horváth TomášKCZE2037SK Slavia Orlová7,00,044,048,0
44IMKlíma LukášKCZE2187ŠK Slavoj Poruba6,50,051,055,5
52Vaněk LadislavKCZE2258Tatran Litovel6,50,047,551,0
66FMSobek JaroslavS60KCZE2137Šachový klub Karviná6,50,047,050,5
712FMČempel JaroslavS60KCZE2020ŠK Slavoj Poruba6,50,042,545,5
829Gemsa PavelKOCZE1815ŠK TJ Dolní Benešov6,00,051,553,0
930Kučera TomášU20KOCZE1770ŠK TJ Dolní Benešov6,00,045,048,0
1014WFMNikanova EkaterinawBLR19846,00,041,044,5
119Vysoglad PetrKCZE2051Tatra Kopřivnice5,50,045,049,5
1219Veselý MartinKCZE1951TJ Ostrava5,50,041,545,0
1317Řezníček MarcelKOCZE1956ŠKTP Hrabyně5,50,040,544,0
1415Žák PavelKOCZE1969ŠK TJ Dolní Benešov5,50,039,541,5
158WFMZpěváková JanawCZE2081ŠK Staré Město5,50,039,043,0
1613Potomák VladimírS60KCZE2000ŠK Slavoj Poruba5,50,037,541,0
1723Šrámek TomášKCZE1891SK Slavia Orlová5,50,037,539,5
1810Šplíchal StanislavKCZE2047TJ Ostrava5,50,037,040,5
1916Didi JanKCZE1957TJ Ostrava5,00,045,049,5
2020Byma PavelKOCZE1945ŠK TJ Dolní Benešov5,00,043,045,0
217Suchánek MiroslavKOCZE2091ŠK TJ Dolní Benešov5,00,042,546,5
2218Matonoha PetrKCZE1954Šachový klub Bruntál z.s.5,00,040,543,5
235Židek VáclavKCZE2152ŠK Slavoj Poruba5,00,040,044,0
2422Dostál RadimKCZE1923ŠK Slavoj Poruba5,00,039,042,0
2539Mrázek RomanU20KCZE1597SK Slavia Orlová5,00,038,542,0
2633Cyroň KarelS60KCZE1662ŠK Hošťálkovice, z.s.5,00,037,040,0
2746Moravec HynekU20KOCZE1434TJ Hradec n/Moravicí5,00,032,035,0
2828Trombík KarelS60KCZE1826Šachový klub HM Ostrava4,50,045,049,0
2925Šrámek OndřejKCZE1883SK Slavia Orlová4,50,043,046,0
3026Pirvulescu AdrianROU18594,50,042,545,5
3135Repák JanKCZE1633TJ Ostrava4,50,037,539,5
3234Vavřínková EliškaU20wKOCZE1648ŠK TJ Dolní Benešov4,50,036,038,0
3321Pán VladimírKCZE1936Tatran Litovel4,50,035,537,5
3456Byma PavelS60KOCZE1001ŠO TJ Velká Polom4,50,031,534,0
3524Oborný TomášU20KOCZE1889ŠK TJ Dolní Benešov4,00,042,544,5
3658Plhák MarekKOCZE1001ŠO TJ Velká Polom4,00,039,543,0
3741Oborný StanislavU20KCZE1534TJ Ostrava4,00,039,042,0
3852Kristl MatějU20KCZE1241TJ Ostrava4,00,036,539,0
3937Petrov NikolajS60KCZE1621ŠK Šenov4,00,036,039,0
4038Myška DušanS60CZE1610Bystřice p/H4,00,034,036,0
4151Vicher JanU20KCZE1323TJ Ostrava4,00,033,536,5
4227Novák ZdeněkS60CZE1845Bystřice p/H4,00,031,033,0
4349Dylong AntoniU20POL1354Szach Mat Zabrze3,50,040,544,0
4431Zpěváková KateřinaS60wCZE1749Dolní Němčí3,50,040,043,5
4532Pecl JaroslavS60CZE1695Bystřice p/H3,50,036,039,0
4636Macek OldřichCZE1629ŠK 1921 Zábřeh3,50,034,035,5
4743Kašík JosefS60OCZE1487Sokol Jakartovice3,50,032,034,0
4840Šafarčík MiroslavKCZE1536ŠK Hošťálkovice, z.s.3,50,032,033,5
4944Peterek ZbyněkKCZE1481TJ Ostrava3,50,031,533,5
5047Machura JaroslavS60CZE1427Neregistrovaný3,50,031,032,5
5142Gemsová TerezaU20wKOCZE1493ŠK TJ Dolní Benešov3,00,033,535,0
5260Šimčák KryštofU20KCZE1001Beskydská šachová škola3,00,031,533,5
5355Chwistek MarekU20KOCZE1057Slezan Opava3,00,030,532,5
5448Kampík DavidKOCZE1421ŠK TJ Dolní Benešov3,00,027,529,0
5545Dibák JánKCZE1446ŠK Hošťálkovice, z.s.2,50,031,533,5
5657Krišica JanKCZE1001TŽ Třinec2,00,029,030,5
5753Boff ArnoštKCZE1181TŽ Třinec2,00,027,029,0
5850Bitta JanKOCZE1323ŠK TJ Dolní Benešov2,00,024,526,0
5954Martikán JiříKCZE1142Beskydská šachová škola z.s.2,00,023,525,0
6059Šeděnka MilanCZE1001Neregistrovaný1,50,026,528,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, tiráž