5. ročník šachového rapid turnaja v Brezne

Posledná aktualizácia 22.08.2020 15:39:54, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMVrána František302066CZE2207ŠK Staré Město
2Puskar Jan14916584SVK2101Tj Slavia Tu Zvolen
3Pacholsky Martin14904454SVK2008Osk Margecany
4Trangos Miroslav14920077SVK1965Individualny Clen
5Gregor Eduard14903954SVK1945Psk Banska Bystrica
6Giertli Vladimir14903350SVK1944So Podbrezova
7Zbirka Peter14910446SVK1938So Podbrezova
8Kraml Maros14909227SVK1917Sk Postoj.Sk Kremnica
9Petrovsky Jan14922479SVK1917So Podbrezova
10Kolesar Peter14922266SVK1906Tj Mladost Zilina
11Vránová Zdeňka302775CZE1880ŠK Staré Město
12Kanos Jozef14909588SVK1878Sk Orlova Pohorela
13Majer Milan14949652SVK1877So Podbrezova
14Sabo Julius14922550SVK1845So Podbrezova
15Podjavorinsky Michal14936925SVK1838Zsk Vrbove - Sach
16Krajcovic Alojz14910098SVK1820Sks Dubnica N/V
17Rogos Jan14907453SVK1776Magnezit Jelšava
18Pilatik Michal14901102SVK1722DMS Žilina
19Hazak Slavomir14922150SVK1719Sk Orlova Pohorela
20Hudec Eduard14929325SVK1716Sk Opevnenie Banska Stiavnica
21Siman Pavol14922622SVK1656Magnezit Jelšava
22Szaszak Robert14962136SVK1644Moldava Nad Bodvou + Dpmk
23Kolibik Jan14916088SVK1612Sachovy Klub Slovan Sliac
24Dubnicka Ferdinand14944057SVK1604Sks Dubnica N/V
25Engel Katalin14938529SVK1543Psk Rimavska Sobota
26Kalisky Miroslav14922240SVK1508So Podbrezova
27Galdik Stefan14943190SVK1488Psk Rimavska Sobota
28Balint Tomas14968770SVK1442Psk Rimavska Sobota
29Hrubisko Lukas14943956SVK1392Sks Dubnica N/V
30Szaszak Lukas73622842SVK1377Moldava Nad Bodvou + Dpmk
31Strakova Adriana73623571SVK1376Moldava Nad Bodvou + Dpmk
32Zeman Samuel14960613SVK1373Sk Postoj.Sk Kremnica
33Szaszak Matej73622834SVK1299Moldava Nad Bodvou + Dpmk
34Danko Marian14968410SVK1276Psk Rimavska Sobota
35Petro Lukas14966565SVK1233Sk Junior Cvc Banska Bystrica
36Kysucky Peter14964228SVK1217Sachovy Klub Brezno
37Boldis Norbert14927918SVK1087Sk Postoj.Sk Kremnica
38Buchal Michal14969408SVK1000Sk Postoj.Sk Kremnica
39Geze Daniel14965674SVK1000Sks Dubnica N/V
40Hrdlička OndrejSVK1000Bratislava
41Jurga Daniel14972328SVK1000Tj Slavia Tu Zvolen
42Lacko VladimírSVK1000Rožňava
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Tiráž