Memoriál Murd. Kazimíra Kvietka 2020 VIII. ročník

Posledná aktualizácia 01.08.2020 14:29:35, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMHaring Filip14933080SVK2334Sk Junior Cvc Banska Bystrica
2WGMTheissl-Pokorna Regina Mag. A14902052AUT2296Sv Pamhagen
3Chlpik Martin14923351SVK2256Sk Levice
4FMTurcan Richard14947951SVK2232Sk Junior Cvc Banska Bystrica
5Skreno Vladimir14902893SVK2171Nitriansky Sachovy Klub Nitra
6Durnik Stefan14901706SVK2102Sk Medea Martin – Zabokreky
7Korbela Lubomir14900556SVK2057Sk Opevnenie Banska Stiavnica
8Zavarsky Juraj14901838SVK2000Sk Medea Martin – Zabokreky
9Nikel Rastislav14904861SVK1964Sk Levice
10Baleja Marian14904748SVK1951Sk Medea Martin – Zabokreky
11Solcan Martin14946718SVK1933Sk Levice
12Kokles Stefan14916070SVK1927Sk Opevnenie Banska Stiavnica
13Sipeky Ladislav14916703SVK1925Sachovy Klub Dubravan
14Kraml Maros14909227SVK1915Sk Postoj.Sk Kremnica
15Paverova Zuzana14905310SVK1882Tsc - Msk Martin
16Duraj Jan14936720SVK1868Sachovy Klub Dubravan
17Gaspar Michal14911663SVK1864Kns Nemsova / Horne Srnie
18Liska Jaroslav14908158SVK1857Sk Lubochna
19Murin Jan14922398SVK1852Sk Podpolanie
20Huliak Pavol14907704SVK1832Sk Prm Bojnice
21Gonda Jozef14922126SVK1830Sk Podpolanie
22Holly Karol14943603SVK1780Sk Postoj.Sk Kremnica
23Longauer Igor14916274SVK1759Sk Podpolanie
24Janas Peter14938200SVK1728Sk Hlohovec
25Pilatik Michal14901102SVK1724Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
26Hudec Eduard14929325SVK1711Sk Opevnenie Banska Stiavnica
27Tupy Bystrik14937131SVK1708Sk Hlohovec
28Zicho Anton14919010SVK1644Sk Opevnenie Banska Stiavnica
29Michalec Juraj14961474SVK1621Sk Prm Bojnice
30Tupy Emil14937140SVK1618Sk Hlohovec
31Ondrusova Miroslava14943794SVK1602Topolciansky Sachovy Klub
32Kunzo Slavomir14926830SVK1593Sk Medea Martin – Zabokreky
33Uhrecky Urban14916940SVK1558Sk Prm Bojnice
34Galdik Stefan14943190SVK1544Psk Rimavska Sobota
35Engel Katalin14938529SVK1537Psk Rimavska Sobota
36Laluha Milan14949377SVK1437Sk Garde Detva
37Wollner Jaroslav14928167SVK1327Sk Postoj.Sk Kremnica
38Danko Marian14968410SVK1276Psk Rimavska Sobota
39Oswald Gregor Alvin14962160SVK1275Sk Postoj.Sk Kremnica
40Galko Damian14962845SVK1252Sk Postoj.Sk Kremnica
41Livnansky Michal73622885SVK1183Sk Doprastav Bratislava
42Sunova Michaela14966484SVK1036Ksn Bratislava
43Sun Martin14963701SVK1006Ksn Bratislava
44Sklenka Natanael14965518SVK1000Sk Opevnenie Banska Stiavnica
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Tiráž