MČR mládeže rapid 2020 H14

OrganizátorVŠTE České Budějovice
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Rudolf Černík
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková
Deputy ArbiterFA Martin Šmajzr
RozhodčíVeronika Šmajzrová
Bedenkzeit2x20min+5s/move
MístoČeské Budějovice
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2020/09/05 Datum do 2020/09/06
Ø ELO turnaje1695
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace06.09.2020 12:10:58, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Výběr turnajeD10, D12, D14, H10, H12, H14, open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15FMStalmach RichardCZE1954Beskydská Šachová Škola Z.S.7,50,048,051,5
23Babula VlastimilCZE2013ŠK Staré Město7,00,045,549,0
39Souček PetrCZE1901Unichess7,00,044,047,0
46Hlavina MatoušCZE1950ŠK Sokol Klatovy7,00,041,545,0
519Vilímek VítCZE1685ŠK Líně6,00,046,048,5
62Šmolík JáchymCZE2020Klub Šachistů Říčany 19256,00,045,550,0
715Winter OndřejCZE1747Ššpm Lipky Hk6,00,039,542,0
826Stoček MartinCZE16242222 ŠK Polabiny, z.s.6,00,039,041,5
910Šimůnek Jakub ŠimonCZE1859Šachová Akademie Všte, Z.S.5,50,547,049,5
1014Janouš MarekCZE1751ŠK 64 Plzeň5,50,540,042,5
118Dolenský FilipCZE1931ŠK Libštát5,00,047,551,5
121Paseka MatyášCZE2101Beskydská Šachová Škola Z.S.5,00,043,046,5
134Hák DavidCZE1956ŠACHklub Tábor z.s.5,00,042,545,5
1417Steinbauer SebastiánCZE1706ŠACHklub Tábor z.s.5,00,040,544,5
1513Seidl JanCZE1752TJ KRALUPY, z.s.5,00,040,543,0
167Stejskal MichalCZE1938TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší5,00,037,040,0
1722Juchelka MarekCZE16322222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,035,037,0
1832Svačina TobiášCZE1590SK OAZA Praha4,50,044,047,5
1937Dedek JanCZE1526Ššpm Lipky Hk4,50,040,543,0
2033Pelc AdamCZE1547Lokomotiva Krnov4,50,039,543,0
2111Hladký TadeášCZE1805Jezdci Jundrov4,50,038,041,0
2223Zrůbek AdamCZE1631Agentura 64 Grygov4,50,036,538,5
2324Očenášek JanCZE1628Karlovarský Šachklub Tietz4,50,036,038,0
2418Papoušek MichalCZE1703Tj Desko Liberec4,50,035,037,0
2521Beran JakubCZE1641Sokol Bakov nad Jizerou4,50,029,531,5
2629Lev LukášCZE1611Klub Šachistů Štětí4,00,037,540,0
2735Valkovič MarekCZE1540ŠK Zlín-Malenovice, z.s.4,00,035,538,0
2838Smola DavidCZE1496QCC České Budějovice4,00,035,038,0
2916Mrázek RomanCZE1712SK Slavia Orlová4,00,034,036,0
3028Hronek OndřejCZE1618ŠK Kuřim, z.s.4,00,032,535,0
3125Čuvala TiborCZE1627Sokol Buštěhrad4,00,028,530,5
3227Vašínek MartinCZE1620Beskydská Šachová Škola Z.S.3,50,041,044,0
3320Bjolek JanCZE1680Beskydská Šachová Škola Z.S.3,50,041,043,5
3412Mohapl TomášCZE1767Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost3,50,031,033,0
3530Kubiczek MichalCZE1598ŠK Zlín-Malenovice, z.s.3,00,033,035,0
3634Pešek AntonínCZE1545ŠK Spartak Čelákovice3,00,032,535,0
3736Záluský MatějCZE1536ŠACHklub Písek2,50,035,037,5
3840Vojtek PavelCZE1432Jezdci Jundrov2,50,034,537,0
3931Kodet JaromírCZE1593ŠK Karlovy Vary2,50,028,530,5
4041Gacho OndřejCZE1431TJ Bohemians Praha2,50,027,529,5
4139Pavliš MatějCZE1452TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,01,031,033,0
4242Mazuret MaximCZE1335Šk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar2,00,029,531,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž