MČR mládeže rapid 2020 D14

OrganizátorVŠTE České Budějovice
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Rudolf Černík
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková
Deputy ArbiterFA Martin Šmajzr
RozhodčíVeronika Šmajzrová
Bedenkzeit2x20min+5s/move
MístoČeské Budějovice
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2020/09/05 Datum do 2020/09/06
Ø ELO turnaje1453
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace06.09.2020 12:09:24, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Výběr turnajeD10, D12, D14, H10, H12, H14, open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Voříšková AnnaCZE1754Ššpm Lipky Hk7,50,045,550,0
24Zelbová LadaCZE1659Šachový klub Lípa, z.s.7,00,045,048,5
310Fárková KateřinaCZE1519Beskydská Šachová Škola Z.S.6,51,045,048,5
42Třasáková AdélaCZE17462222 ŠK Polabiny, z.s.6,50,046,550,5
513Nesporá TaťánaCZE1480ŠK 1921 Zábřeh5,50,044,545,5
66Vavřínková MarieCZE1582Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.5,50,040,041,0
711Marková KarolínaCZE1511Šachy Štěpán5,50,038,541,0
87Vaňková MarieCZE1534ŠO Kunovice5,00,044,046,5
95Šulcová Tereza RadmilaCZE16052222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,038,541,0
108Havelková BeátaCZE1526QCC České Budějovice5,00,035,037,5
1112Nagyová DanielaCZE1511QCC České Budějovice4,50,047,051,0
123Pejřimovská Viola RubyCZE1693TJ CHS Chotěboř4,50,040,043,5
1315Jirotová EliškaCZE1379Klub Šachistů Štětí4,50,035,538,0
1416Müllerová Karina NelaCZE1372ŠK Spartak Čelákovice4,50,034,036,5
1519Spáčilová KláraCZE1329ŠK Staré Město4,50,033,034,0
169Hosová SandraCZE1524Sokol Buštěhrad4,01,036,539,0
1721Lísková TerezaCZE1203TJ Jince4,00,032,033,0
1814Tichá SofieCZE1434Beskydská Šachová Škola Z.S.3,51,039,042,5
1917Šťávová HelenaCZE1370TJ Náměšť n/Oslavou3,50,035,036,0
2020Švehlová AlenaCZE1208Spartak Adamov3,01,031,532,5
2122Šafářová Anna MarieCZE1115ŠK 64 Plzeň3,00,032,033,0
2223Policerová KateřinaCZE1019Šk Česká Lípa2,00,031,533,5
2318Rolinková AdélaCZE1338Šachová Akademie Všte, Z.S.1,50,030,533,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž