MČR mládeže rapid 2020 H10

OrganizátorVŠTE České Budějovice
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Rudolf Černík
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková
Deputy ArbiterFA Martin Šmajzr
RozhodčíVeronika Šmajzrová
Bedenkzeit2x20min+5s/move
MístoČeské Budějovice
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2020/09/05 Datum do 2020/09/06
Ø ELO turnaje1383
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace06.09.2020 12:15:39, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Výběr turnajeD10, D12, D14, H10, H12, H14, open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Bouška JiříCZE17632222 ŠK Polabiny, z.s.7,50,048,052,0
24Roubal MatyášCZE1702ŠK Sokol Klatovy7,00,548,050,5
31Delgerdalai BayarjavkhlanCZE1778ŠK Staré Město7,00,547,552,5
49Popov RomanCZE1555Sk Oaza Praha6,50,043,546,5
53Váňa JanCZE1722ŠK Tachov6,00,048,052,0
67Starý VojtěchCZE15632222 ŠK Polabiny, z.s.6,00,044,047,0
717Bára JanCZE1405ŠK Dopravní podnik Praha6,00,036,539,0
86Kroulík VáclavCZE1609Region Panda, z.s.5,50,044,548,0
910Bělaška VáclavCZE1477TJ Desko Liberec5,50,044,547,0
105Gorej VojtěchCZE1651SK Děčín5,50,044,547,0
1115Bludský HynekCZE1423ŠK 64 Plzeň5,50,041,545,0
1216Topenčík BrunoCZE1408ŠK Spartak Čelákovice5,50,040,042,5
138Švadlenka DominikCZE1563TJ Kobylisy5,50,037,040,0
1411Bělaška AdamCZE1451TJ Desko Liberec5,00,045,549,5
1525Chernyy AndreyCZE1340Šk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar5,00,040,543,5
1626Létal HynekCZE1328Beskydská Šachová Škola Z.S.5,00,037,540,0
1738Boff OndřejCZE1199Tž Třinec5,00,035,538,5
1814Šotek ŠimonCZE1430Slezan Opava5,00,035,037,5
1940Zrůst LukášCZE1156ŠK Spartak Chodov5,00,035,037,5
2024Souček AndrejCZE1348ŠK Kuřim, z.s.5,00,034,536,0
2122Komárek TobiášCZE1369Jezdci Jundrov5,00,033,535,0
2229Švadlenka MichalCZE1281TJ Kobylisy4,50,036,539,5
2321Srba DanielCZE1376Šachový klub Světlá nad Sázavou4,50,035,537,5
2432Lumbert FilipCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.4,50,035,038,0
2531Hladký MikulášCZE1272Jezdci Jundrov4,50,035,037,5
2628Frantsev IegorCZE1304Šk Česká Lípa4,50,032,534,5
2723Hrdlička JanCZE1362Šachový spolek Železné hory4,00,044,046,0
2812Krautschneider Daniel JanCZE1433Region Panda, z.s.4,00,037,038,5
2937Knápek JanCZE1231Agentura 64 Grygov4,00,031,533,0
3020Janský AdamCZE1383ŠK Duras BVK4,00,031,033,5
3136Kotisa JanCZE1237Sportovní klub Vyškov4,00,028,531,0
3239Hokr MatyášCZE1199ŠO Hraničář Horní Stropnice3,50,040,043,0
3319Tejnor MartinCZE1396ŠACHklub Písek3,50,039,042,0
3430Berkovec JakubCZE1272Šachová Akademie Všte, Z.S.3,50,039,040,5
3527Ježek JakubCZE1313TJ Sokol Plzeň-Letná3,50,035,037,0
3643Babula TomášCZE1083ŠK Staré Město3,50,031,032,5
3735Jaroš MichalCZE1243ŠACHklub Tábor z.s.3,00,037,540,0
3833Mrázek MatoušCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.3,00,037,039,0
3913Koždoň MarekCZE1430Tž Třinec3,00,035,036,5
4018Denko OtakarCZE1396Šachový klub Zdice3,00,031,033,0
4141Tomynec JonášCZE1119DDM Písek2,50,535,537,5
4242Chauvin SimonCZE1117ŠK Staré Město2,50,531,032,5
4334Matusík PetrCZE1245Beskydská Šachová Škola Z.S.2,00,029,031,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž