Staroměstský openíček 2020

Poslední aktualizace09.08.2020 12:39:48 / Page cached 10.08.2020 01:19:20 117min., Creator/Last Upload: czech republic licence 9

OdkazyOficiální stránka organizátora, Propozice ke stažení, Změnit odkaz v kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
FotogalerieZobrazit Fotogalerii
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
GMBabula Vlastimil301264CZE252425711. Novoborsky Sk
2
IMZpevak Pavel300586CZE23782335S60So Kunovice
3
IMSosna Jan304379CZE23122256S60Tj Vlcnov
4
FMMrazek Lumir332127CZE23062298Beskydska Sachova Skola Z.S.
5
FMBurdalev Kirill14121913CZE22952248Sk Dopravni Podnik Praha
6
Vybiral Zdenek305200CZE22662229Qcc Ceske Budejovice
7
FMMudrak Josef301116CZE22502222Slavia Kromeriz
8
FMSlovak Kilian365440CZE21922211U20Tj Kobylisy
9
Husek Martin384054CZE21362127Sk Stare Mesto
10
Kubos Rostislav316938CZE21152183Sk Slavia Orlova
11
Kapusta Petr315222CZE21022093Sachy Hostalkova Z.S.
12
WFMZpevakova Jana334030CZE20882105wSk Stare Mesto
13
Horvath Tomas358630CZE20732058U20Sk Slavia Orlova
14
Kostka Vit349232CZE20072068Sk Slavia Orlova
15
FMSramek Vojtech358681CZE19991969U20Sk Slavia Orlova
16
Babula Vlastimil391930CZE19931946U15Sk Stare Mesto
17
WFMNikanova Ekaterina13506374BLR19640wBelarus
18
Jires Jiri365718CZE19621957So Mks Vyskov
19
Vrtal Jaroslav314749CZE19621924S60Sk Podluzan Prusanky Z.S.
20
Meszarosova Eva14932598SVK19400wSk Pribeta
21
Sramek Ondrej358673CZE18891886Sk Slavia Orlova
22
Rousar Zdenek316989CZE18831856S60So Hlinsko
23
Balazec Ludovit318078CZE18781837Sk Zlin-Malenovice, Z.S.
24
Pirvulescu Adrian1216384ROU18780Romania
25
Travnicek Krystof Mikulas23709332CZE18752169U20So Kunovice
26
Vavra Antonin323136CZE18681885Sk Stare Mesto
27
CMVykydal Frantisek301744CZE18681853S60Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
28
Krupica Pavel314951CZE18671874Sk Kurim, Z.S.
29
Burda Josef331686CZE18281871S60Sk Stare Mesto
30
Sanak Frantisek324574CZE18221800S60Sk Borsice
31
Hyrs Martin318191CZE18161800Sk Duras Bvk
32
Effenberger Adam376370CZE18081787Sk Vinary
33
Zpevakova Katerina362158CZE18041784wDolni Nemci
34
Lancaric Tomas14932571SVK17930Sk Louny
35
Madera Stanislav345504CZE17731634S60Sk Svitavy
36
Beinhauer Bernard23740736CZE17361173U20Sk Dopravni Podnik Praha
37
Kovarik David392855CZE16961645U20Sk Stare Mesto
38
Nekarda Jan350540CZE16901575U20Sk Stare Mesto
39
Sebesta Jan372013CZE16821728U20Sk Slavia Orlova
40
Bohacek Jan Andrej23727357CZE16351606U15Sk Zlin-Malenovice, Z.S.
41
Richvalsky Patrik392073CZE16231633U20Sk Zlin-Malenovice, Z.S.
42
Sebesta Petr377775CZE16001678Sk Slavia Orlova
43
Dvoracek Jan Matyas382329CZE15741741U20Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
44
Lajsek Tomas349747CZE15571597Sk Stare Mesto
45
Setina Vaclav23712180CZE15481716U15Sk Kurim, Z.S.
46
Vavrinkova Anna372080CZE15411569wU20Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
47
Zelnitius Albert381861CZE14831375U20Sk Stare Mesto
48
Marak Jakub390674CZE14571720U15Sk Zlin, Z.S.
49
Lukas Vojtech398357CZE13951488U15Sk Stare Mesto
50
Babula Matej398322CZE13901677U15Sk Stare Mesto
51
Harasta Matej23740582CZE13261433U15Sk Vinary
52
Dvoracek Matyas23726130CZE13181698U15Sokol Postoupky
53
Tobolik Kamil23723319CZE13011520U20Sk Vinary
54
Stary Simon23734353CZE12961163U15Sachy Brankovice Z.S.
55
Nemec Jakub337641CZE12681374Fatra Slavia Napajedla
56
Soucek Andrej23727349CZE10981309U15Sk Kurim, Z.S.
57
Stara Zuzana23733543CZE10731174wU15Sachy Brankovice Z.S.
58
Micutka Daniel23727306CZE10131064U15Sk Zlin-Malenovice, Z.S.
59
Bazant Radek23731176CZE01245U15Fatra Slavia Napajedla
60
Capek Robin23719338CZE01118U20Sk Stare Mesto
61
Jiranek David23723220CZE01102U15Sk Vinary
62
Bazantova Adela23730129CZE01075wU15Sk Stare Mesto
63
Evstafev AleksandrCZE00neregistrovaný/Vinary
64
Kapustova EmaCZE00wU15Tj Vlcnov
65
Polasek LukasCZE00U15Sk Stare Mesto
66
Schubert JanCZE00Sk Dopravni Podnik Praha
67
Tatak JakubCZE00U15neregistrovaný/Stare Mesto
68
Uhricek KrystofCZE00neregistrovaný/Stare Mesto
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž