CZECH OPEN 2020 - A PARDUBICE OPEN, open grand master tournament, part of ACP world series

Organisator(en)AVE-Kontakt s.r.o., Pardubice
FederatieCzech Republic ( CZE )
ToernooidirecteurIO Jan Mazuch (348910)
HoofdscheidsrechterIA Prokopova, Jirina 337994
Deputy ArbiterIA Sikora, Jan 305405
ScheidsrechterVaculik, Jakub 344109
Bedenkzeit2x1,5 h/40 + 30 min + 30s/move
PlaatsPardubice (CZE)
Rating calculationNationale rating, Internationale rating
Datum vanaf2020/09/21 tot 2020/09/28
Gemiddelde rating2143
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op28.09.2020 14:11:33, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

ToernooiselectieA open, B open, E teams, G rapid, M Fischer, Q blitz
LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Alphabetical list all groups, Chronoloog
Tussenstand na de 9 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , niet ingedeeld
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
, Totaal statistieken
partijenEr zijn 357 partijen beschikbaar om te downloaden
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Paringen/Resultaten

1. Ronde op 2020/09/21 om 16.00

Bo.No. NaamFEDRtgPt. ResultaatPt. NaamFEDRtg No.
162
WFMDwilewicz Katarzyna POL21340 0 - 10 GMStocek Jiri CZE2595
1
22
GMPlat Vojtech CZE25660 1 - 00 Petr Jan CZE2128
63
364
Rocco Federico ENG21230 0 - 10 GMVan Foreest Lucas NED2531
3
44
IMNoe Christopher GER25190 1 - 00 Narr Kevin GER2119
65
566
WIMGoossens Hanne BEL21180 0 - 10 IMMendonca Leon Luke IND2490
5
66
GMGolubka Petro UKR24880 1 - 00 WFMNikanova Ekaterina BLR2111
67
768
Jun Rudolf CZE21060 0 - 10 GMPetr Martin CZE2484
7
88
IMVrolijk Liam NED24810 1 - 00 WIMMedunova Vera CZE2103
69
970
Heldt Maximilian GER20930 0 - 10 IMKevlishvili Robby NED2478
9
1010
GMHaba Petr CZE24610 ½ - ½0 Vojta Jakub CZE2093
71
1172
Novotny Martin CZE20840 0 - 10 IMParvanyan Ashot GER2458
11
1212
IMLizak Peter HUN24570 0 - 10 Neumann Filip CZE2077
73
1374
Zdrazil Tomas CZE20680 0 - 10 IMVogel Roven GER2456
13
1414
IMZwardon Vojtech CZE24550 1 - 00 CMLlopis De Aysa Manuel ESP2051
75
1576
Plesek Jiri CZE20500 0 - 10 IMJarmula Lukasz POL2444
15
1616
IMKoziak Vitali UKR24340 1 - 00 Dehmel Jens GER2040
77
1778
Arnhold Steffi GER20380 0 - 10 GMArkell Keith C ENG2429
17
1818
GMJurcik Marian SVK24260 1 - 00 Sielicki Tomasz POL2026
79
1980
Brozka Karel CZE20250 ½ - ½0 IMPantzar Milton SWE2424
19
2020
FMSzpar Milosz POL23970 1 - 00 Rokos Filip CZE2024
81
2182
Alquist Erik SWE20120 0 - 10 GMVokac Marek CZE2365
21
2222
FMSorensen Hampus SWE23610 1 - 00 Rogacewicz Mikolaj POL2011
83
2384
Cap Piotr POL20100 0 - 10 FMStorme Isak SWE2353
23
2424
FMFinek Vaclav CZE23440 1 - 00 FMPacl Vaclav CZE2007
85
2586
Slepov Kyryl CZE20050 ½ - ½0 FMCerveny Petr CZE2340
25
2626
IMKulhanek Tomas CZE23320 1 - 00 Vermirovsky Vlastimil CZE2001
87
2788
Trybus Daniel POL19970 1 - 00 IMSeger Ruediger GER2312
27
2828
FMBulockin Martin CZE22970 1 - 00 Winter Ondrej CZE1995
89
2990
Nemcova Karin CZE19830 0 - 10 FMKrasteva Beloslava BUL2296
29
3030
FMRabatin Jakub CZE22910 1 - 00 Zdechovsky Tobias CZE1978
91
3192
Mueller Sebastian GER19770 0 - 10 Humburg Philipp GER2291
31
3232
FMMica Marek CZE22900 1 - 00 Weber Meikel GER1976
93
3394
Hlavina Matous CZE19730 ½ - ½0 FMSimek Petr CZE2289
33
3434
FMStalmach Richard CZE22870 0 - 10 Dixa Oskar POL1972
95
3596
Vodicka Pavel CZE19670 ½ - ½0 FMSowray Peter J ENG2278
35
3636
FMKueppers Timo GER22770 1 - 00 Egli Urs SUI1961
97
3798
Moewisch Dave GER19560 ½ - ½0 FMCsiki Endre HUN2276
37
3838
FMDegenhard Simon GER22710 1 - 00 Pavlicek Lukas CZE1952
99
39100
Hajek Zdenek CZE19400 0 - 10 WIMPeycheva Gergana BUL2270
39
4040
FMBomans Arno BEL22600 0 - 10 Kiani Kiarash IRI1939
101
41102
Bouton Christophe FRA19380 ½ - ½0 Gloser David CZE2248
41
4242
FMSernecki Franciszek POL22480 1 - 00 Jedrusik Adam POL1931
103
43104
Pirvulescu Adrian ROU19300 ½ - ½0 Wedda Dries NED2246
43
4444
Leeb Simon GER22340 ½ - ½0 Nosek Jan CZE1929
105
45106
Sedlacek Jiri CZE19270 0 - 10 FMLudvik Tomas CZE2218
45
4646
CMOchedzan Tymon POL22140 1 - 00 Voriskova Anna CZE1926
107
47108
Chmelik Jiri CZE19240 0 - 10 FMPogan Nikolas GER2212
47
4848
Kusa Jakub CZE22000 1 - 00 Bueble Joschua GER1912
109
49110
Soucek Jan CZE19070 0 - 10 FMJedlicka Ales CZE2197
49
5050
CMCrevatin Leo SWE21880 1 - 00 Vestfal Jan CZE1902
111
51112
CMSmietanska Wiktoria POL19000 0 - 10 Seitz Patrick GER2186
51
5252
FMLorscheid Gerhard GER21850 1 - 00 Danek Pavel CZE1875
113
53114
Stary Lukas CZE18690 ½ - ½0 Siekanski Janusz POL2184
53
5454
Iolis Oleg BEL21730 1 - 00 Bartos Karel CZE1868
115
55116
Prazak Daniel CZE18340 0 - 10 WFMPychova Nela CZE2159
55
5656
Balinski Damian POL21580 1 - 00 Siekanska Maria POL1828
117
57118
Rezac Jindrich CZE18240 0 - 10 CMTerziev Dimo BUL2157
57
5858
CMWahlund Max SWE21530 1 - 00 Hon Jiri CZE1751
119
59120
Juchelka Marek CZE17450 0 - 10 Nemec Jachym CZE2150
59
6060
Schimnatkowski Lukas GER21480 1 - 00 Bouska Jiri CZE1701
121
61122
Trasakova Adela CZE16940 ½ - ½0 Taus Martin CZE2142
61
62123
Dedek Jan CZE16550 1 bye 
Schaaktoernooi-resultaten server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, Impressum