Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2011 "KONTAX-Open" - turnaj E Open European Amateurs Championship with ELO < 1800

Poslední aktualizace30.07.2011 20:47:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Pořadí po 4 kole

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNBody PH 1  PH 2  PH 3 
120
Potapova MargaritaU12wFUKR162704,05,510,54
223
Pavlova NataliywFRUS156904,05,510,04
30
Petr LadislavNCZE017514,05,510,04
418
Koch ElisabethU12wFGER166604,05,09,54
522
Truksa VaclavU12FCZE160104,04,07,54
62
Nisztuk MichalFPOL179603,56,012,03
7214
Sadevich Daniel*ISR012503,55,510,53
8178
Jolly Mark*NED012503,55,010,53
99
Maslanka PiotrFPOL172803,55,010,03
26
Frgalova HanawFCZE153203,55,010,03
1129
Kabelka OndrejU12FCZE138803,55,09,53
12186
Kuzmin Sergej*CZE012503,54,510,03
1315
Pecak IvanS60FCZE170003,54,57,03
1442
Staroverov Viatcheslav*RUS017503,54,08,53
1548
Brndiar PavelNCZE017453,53,57,53
1633
Ivanov MikhailU12*RUS017503,53,56,53
1713
Chlewinski ArturFPOL170803,06,011,03
186
Feofilova ElizavetaU12wFRUS176203,06,010,52
1935
Kusaev DaniilU12*RUS017503,05,010,53
20141
Wegmann SimonU12NGER012843,05,010,52
2168
Bulova Tatianaw*RUS015503,05,010,03
175
Hoppe Michael YorkU12*GER012503,05,010,03
2396
Fruehling BenjaminU12NGER014713,05,09,53
244
Trmac RadekFCZE177003,05,09,52
2557
Krys JaromirS60NCZE016463,05,09,02
2649
Raiman TomNCZE017413,05,08,02
2789
Zoerklerova EliskawNCZE015323,04,510,53
2891
Kvapil PavelS60NCZE015093,04,510,03
98
Liez FranziskawNGER014663,04,510,03
30162
Drews Marcus*GER012503,04,59,53
3161
Mikes JaroslavS60NCZE015843,04,59,03
3272
Eschholz DarioU12*GER015503,04,58,52
3358
Sill OlafNGER016243,04,09,53
3456
Jouza PetrNCZE016703,04,09,03
180
Keller Franz*GER012503,04,09,03
3678
Ognestsikov Ilja*EST015503,04,09,02
37183
Kopecky Vaclav*CZE012503,04,08,52
3890
Berger RichardNAUT015183,04,08,03
190
Ludvik TomasU12*CZE012503,04,08,03
40106
Friese SarahwNGER014273,04,08,02
4117
Burdov PetrS60FRUS167903,04,07,03
42152
Bilek Jaroslav*CZE012503,03,57,03
4310
Pranizin EvgenyU12FRUS172203,03,56,52
105
Voldanova BarborawNCZE014293,03,56,52
4579
Pabo SanderU12*EST015503,03,07,53
102
Nemec VladimirNCZE014353,03,07,53
47217
Smit Maarten*NED012503,03,07,03
4873
Gorbunov AlexanderU12*RUS015503,03,06,03
4953
Sibajeva MarijaU12w*LTU017003,02,56,53
5086
Vitova AnnaU12w*CZE015502,56,010,52
5140
Martynov PetrU12*RUS017502,55,511,02
5231
Alizada Ali Habil OgluU12*AZE017502,55,59,51
53181
Kempfer Justus*GER012502,55,010,52
541
Gonzalez Sagasti Jon AnderFESP179802,55,010,02
38
Lushnikov SergeyU12*RUS017502,55,010,02
95
Hofman OskarU12NCZE014832,55,010,02
5792
Janecek OndrejNCZE015012,55,09,52
58116
Botte FrederikNGER013902,55,09,51
5924
Kleinschmidt AnnikawFGER153902,55,09,01
60100
Pardubsky JakubNCZE014542,54,510,02
171
Gorbunov Kirill*CZE012502,54,510,02
6293
Bergmeyer SebastianNGER014992,54,59,52
225
Zahalka JanU12*CZE012502,54,59,52
6462
Froehlich ManuelNGER015742,54,59,02
83
Tokarev Petr*RUS015502,54,59,02
66110
Stolcz FrankNGER014172,54,59,01
67121
Liez TatjanawNGER013572,54,58,52
68108
Brandt JochenNGER014232,54,58,51
6967
Abratanski WojciechU12*POL015502,54,57,02
7034
Klimshin IlyaU12*RUS017502,54,09,02
7164
Welle BerndNGER015692,54,08,52
66
Kaeding WolfgangS60NGER015552,54,08,52
7314
Zitna AnetawFCZE170802,54,08,02
7455
Volkova FainaS60w*RUS017002,54,07,52
103
Worpenberg MatthiasNGER014342,54,07,52
7616
Krapivina GalinaU12wFRUS169502,54,07,02
7728
Tobiskova PetrawFCZE149302,53,58,02
44
Veselow Ivan*RUS017502,53,58,02
65
Zeleny FrantisekS60NCZE015572,53,58,02
149
Beier Alexander*GER012502,53,58,02
8145
Vorobiov IvanU12*RUS017502,53,57,52
50
Golod AlinaU12w*RUS017002,53,57,52
838
Vetter UdoFGER173602,53,57,51
84133
Nguyen Anh VanU12NGER013262,53,07,02
203
Neumann TiemonU12*GER012502,53,07,02
8694
Kotlant JanNCZE014912,53,05,52
101
Melichar ZdenekNCZE014412,53,05,52
8812
Kellner ReneFGER171002,52,55,52
8960
Dudek KarelS60NCZE016032,52,54,52
9097
Matous PavelNCZE014712,05,011,02
915
Krejci VladimirFCZE176702,05,010,52
81
Prusa Vaclav*CZE015502,05,010,52
9354
Teryaeva ValeriaU12w*RUS017002,05,010,02
77
Lau Kristinaw*GER015502,05,010,02
95213
Romaneessen TillU12*GER012502,05,010,01
9652
Migunova AleksandraU12w*LAT017002,05,09,52
74
Gorbunov ArtemiyU12*RUS015502,05,09,52
137
Kroupa TomasNCZE013112,05,09,52
99218
Stern LudwigS60*GER012502,05,09,51
221
Volynskaya MariaU12w*RUS012502,05,09,51
10111
Vnoucek PavelFCZE171402,05,09,02
21
Neumann FlorianFGER161802,05,09,02
10387
Vladimirovs JegorsU12*LAT015502,05,08,52
104109
Cach Jun. ZdenekU12NCZE014182,04,59,52
10527
Blond Hanten ElsaU12wFLUX151802,04,59,51
184
Krosova Petraw*CZE012502,04,59,51
1077
Samarin LeonidFISR175602,04,59,01
19
Knobling RolfS60FGER164302,04,59,01
39
Mamyrbai AlibekU12*KAZ017502,04,59,01
158
Bures Martin 98U12*CZE012502,04,59,01
111107
Roset JohnNNOR014272,04,58,51
11243
Vasiltsov ArseniyU12*RUS017502,04,58,01
113130
Sklar Michael*CZE013502,04,09,02
114104
Pistora LubomirS60NCZE014322,04,08,51
159
Cach Sen. Zdenek*CZE012502,04,08,51
116188
Laubrock SophiaU12w*GER012502,04,08,02
196
Mikulenka Tomas*CZE012502,04,08,02
11882
Rogach IvanU12*RUS015502,04,08,01
119132
Simon TessaU12wNGER013372,03,58,52
12032
Aysin Rifat*RUS017502,03,57,52
209
Ptak Adrian*GER012502,03,57,52
122139
Nespurek JanU12NCZE012942,03,57,02
12369
Cach OndrejU12*CZE015502,03,57,01
128
Masakova PetraU12w*CZE013502,03,57,01
125202
Neumann Joerg*GER012502,03,56,52
12636
Lukonins AleksejsU12*LAT017502,03,56,51
123
Kuschnerus TessawNGER013532,03,56,51
128111
Hoppe AndreasU12NGER014052,03,56,01
12976
Krylov AlexanderU12*RUS015502,03,07,02
115
Prusa VojtechNCZE013982,03,07,02
117
Sucharda DavidU12NCZE013832,03,07,02
197
Muecher Patric*GER012502,03,07,02
13359
Svoboda JiriNCZE016192,03,06,52
134195
Michalowski SophiaU12w*GER012502,03,06,02
13547
Zolotov RomanU12*LTU017502,03,05,52
80
Polansky Adam LubosU12*CZE015502,03,05,52
137166
Eisfeld Daniel*GER012502,03,05,02
138201
Nespurek Vojtech*CZE012502,02,56,52
13963
Mar TomasNCZE015722,02,05,02
140189
Lemm DustinU12*GER012502,02,04,02
141138
Hiniborch JuliawNGER013001,55,010,51
1423
Voith WalterS60FGER178601,55,010,01
143208
Phunhon Lopez Daniel AlejandroU12*GER012501,55,09,51
144120
Fenske GloriawNGER013761,55,08,51
145206
Orning PascalU12*GER012501,55,08,01
146153
Bilek MarekU12*CZE012501,54,59,51
147211
Redmer Reinhard*GER012501,54,59,00
14851
Mamyrbai DauletU12*KAZ017001,54,58,01
14975
Hataj Tomas*CZE015501,54,57,51
150114
Baloghova DarinawNCZE013981,54,57,01

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement