Summer Prague Open 2020 - B

Organisator(en)AVE-KONTAKT s.r.o.
FederatieCzech Republic ( CZE )
ToernooidirecteurMichal Horacek
HoofdscheidsrechterIA Rastislav Diviak (14908204)
Deputy ArbiterNA Milan Jenc (331376)
Bedenkzeit2 x 1,5 h/40 moves + 30 min + 30 s/move
PlaatsOlympik hotel, Sokolovska 138, Praha
Rating calculationNationale rating, Internationale rating
Datum vanaf2020/08/08 tot 2020/08/15
Gemiddelde rating1502
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op15.08.2020 14:13:21, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

ToernooiselectieA open, B open, C rapid, D blitz, match Movsesian - Nguyen
LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Alphabetical list all groups, Chronoloog
Tussenstand na de 9 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , niet ingedeeld
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
, Totaal statistieken
partijenEr zijn 90 partijen beschikbaar om te downloaden
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Startranglijst

No. NaamFideIDFEDRtgGeslachtVereniging/Plaats
1
Korenek Frantisek308897CZE1939SK JOLY Lysa nad Labem, z.s.
2
Bauer Jan4669029GER1924SSV BRUCHSAL
3
Guggenheim Hans16209087GER1901
4
Svanda Adam367389CZE1852Tj Stefanydes Policka
5
Ziabari Morteza4655052GER1850SG KEHWIG ESSEN
6
Kievelitz Bernd4602544GER1848
7
Svetly Jiri316032CZE1835Sachovy oddil TJ DUKLA Praha
8
Klimek Petr322105CZE1833TJ Banik Sokolov SO
9
Spanton Tim R404802ENG1831BATTERSEA
10
Vargas Drechsler Carlos2215993ESP1829TRES PEONS
11
Arnold Frieda1065777NED1789w
12
Turicar Goran14540266CRO1768
13
Todaro Adriano829374ITA1765
14
Kalvach Ladislav317284CZE1761Sk Mahrla Praha Z.S.
15
Karlsson Peter 19651722883SWE1759SS ALLIANS
16
Hochscheidt Lukas16221222GER1754SSV BRUCHSAL
17
Nespor Ivan358274CZE1703SK Senov
18
Karlsson Henrik 19741726226SWE1687SS ALLIANS
19
von Lossow Marcus12942090GER1685PTSV SK HOF
20
Delaruelle Christian633348FRA1684LE HAVRE
21
Ollivier Clemence20643160FRA1684wCERGY PONTOISE ECHECS
22
Arnold Lorin1060635NED1680SV KRIMPEN
23
Froeyman Hugo254630BEL1679
24
Hlavacek Bedrich399981CZE1678CAISSA Roztoky
25
Michel Ladislav329363CZE1669TJ Hronov
26
Krupansky Jaromir345709CZE1661Sachovy klub Pribram-Banik, spolek
27
Trefilik Jiri23724390CZE1629SK Dopravni podnik Praha
28
Suliga Eckhard24615374GER1622LUENEBURG
29
Herter Arne16255372GER1613
30
Jankovsky Zbynek23700521CZE1579SK Spartak Celakovice
31
Akerman Jan23734710CZE1576SO Praga Praha
32
Haubold Christian Lucas16259629GER1572
33
Seiner Frantisek330337CZE1571TJ KRALUPY, z.s.
34
Pejrimovska Viola Ruby23709529CZE1569wTJ CHS Chotebor
35
Istel Oldrich326496CZE1568PSK Union Praha
36
Krueger Thomas4627970GER1558DOPPELBAUER WOLTERSDORF
37
Kosar Milan351563CZE1553Usk Praha
38
Schernthaner Markus1653873AUT1553
39
Kroulik Vaclav23725478CZE1552Region Panda, z.s.
40
Licka Denis23709251CZE1545Beskydska sachova skola z.s.
41
Salussolia Louis487015ENG1545
42
Kormanos Samuel383490CZE1544Sk Dopravni Podnik Praha
43
Strnadova Monika23701668CZE1534wKlub sachistu Ricany 1925
44
Lihotsky Lukas23727004CZE15292222 SK Polabiny, z.s.
45
Schoeppe Christian12922790GER1528SG WEISSENSEE
46
Lalla Karol12947407GER1524
47
Jakus Lubomir343374CZE1522Sk Mahrla Praha Z.S.
48
Kanak Matyas398349CZE1517Interchess z.s.
49
Sedlacek Pavel308730CZE1513Sachovy klub Viktoria Zizkov
50
Marakovits Klemens1653245AUT1510
51
Levinsky Ladislav310999CZE1499DDM Sokol Nymburk
52
Dudova Pavlina394629CZE1496wBeskydska sachova skola z.s.
53
Olsen Geir1536702NOR1496SEVLAND
54
Baecker Daniel34600566GER1482
55
Zacek Petr335193CZE1481SO TP Nova Kladno, z.s.
56
Zabehlicky Jiri339059CZE1473SK Cesky Brod
57
Leitgeb Julian1663771AUT1470FUERSTENFELD
58
Gloser Tomas23701781CZE1466Sachovy klub Lipa, z.s.
59
Cuyvers Jens264121BEL1462
60
Novak Pavel23719168CZE1461SK Caissa Trebic z.s.
61
Froeyman Evelien262170BEL1446w
62
Lipinsky Pierre16206290GER1446SK TARRASCH1945 MUENCHEN
63
Zimmer Christian16274423GER1438SC HEIDECK-HILPOLTSTEIN
64
Chon Jeremy23731559CZE1420TJ Bohemians Praha
65
Pejrimovsky Tadeas Rubel23709537CZE1412TJ CHS Chotebor
66
Schula Vojtech23715057CZE1408SK Praha-Smichov
67
Rous Dominik375993CZE1366Sk Dopravni Podnik Praha
68
Jun Rostislav23719524CZE1285TJ CHS Chotebor
69
Filip Petr23709642CZE1281TJ Kobylisy
70
Kraus Petr23714565CZE1277SK Mahrla Praha z.s.
71
Pechanek Krystof23719869CZE1272Sk Spartak Celakovice
72
Chernyy Andrey23723785CZE1228SK Aurora-sach. skola Anatolije Kar
73
Martikan Jiri23739444CZE1223
74
Jun Robert23709510CZE1221TJ CHS Chotebor
75
Lazniewska Zofia21847266POL1217w
76
Frydel Marcel16245733GER1212SFR KONZ-KARTHAUS
77
Zimmer Maximilian16285727GER1191SC HEIDECK-HILPOLTSTEIN
78
Dylong Antoni21008272POL1189Szach Mat Zabrze
79
Day Sophia Olivia23726709CZE1167wKlub sachistu Ricany 1925
80
Lipinsky Ferdinand16298837GER1127SK TARRASCH1945 MUENCHEN
81
Chugunov Arkadij23734973CZE1122SK Aurora-sach. skola Anatolije Kar
82
Mores Antonin23711485CZE1115SK Praha-Smichov
83
Letal Hynek23719257CZE1067Beskydska sachova skola z.s.
84
Mach David396605CZE1245TJ Bohemians Praha
85
Vavrova Jirina391808CZE1131wSachovy klub Praha 4
86
Kroulik Stepan23725460CZE1025Region Panda, z.s.
87
Frydel Helena16266536GER1000wSA TRIER
88
Magura Jan34603360GER1000HOHNSTR. 34
89
Lihotsky Jiri23726997CZE0
Schaaktoernooi-resultaten server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, Impressum