Summer Prague Open 2020 - B

OrganizátorAVE-KONTAKT s.r.o.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMichal Horacek
Hlavní rozhodčíIA Rastislav Diviak (14908204)
Deputy ArbiterNA Milan Jenc (331376)
Bedenkzeit2 x 1,5 h/40 moves + 30 min + 30 s/move
MístoOlympik hotel, Sokolovska 138, Praha
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/08/08 Datum do 2020/08/15
Ø ELO turnaje1502
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace15.08.2020 14:13:21, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výběr turnajeA open, B open, C rapid, D blitz, match Movsesian - Nguyen
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
, Celková statistika
Partie90 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
157
Leitgeb JulianAUT1470FUERSTENFELD7,551,054,044,5040249,2
24
Svanda AdamCZE1852Tj Stefanydes Policka7,545,048,535,254041,6
310
Vargas Drechsler CarlosESP1829TRES PEONS6,547,551,534,2520-4,0
429
Herter ArneGER16136,543,546,532,7540102,0
58
Klimek PetrCZE1833TJ Banik Sokolov SO6,541,544,530,7520-7,2
67
Svetly JiriCZE1835Sachovy oddil TJ DUKLA Praha6,541,044,031,2520-19,2
73
Guggenheim HansGER19016,536,039,529,5040-35,2
826
Krupansky JaromirCZE1661Sachovy klub Pribram-Banik, spolek6,047,550,029,752030,4
99
Spanton Tim RENG1831BATTERSEA6,047,052,033,2520-17,6
106
Kievelitz BerndGER18486,046,550,532,5020-21,4
1116
Hochscheidt LukasGER1754SSV BRUCHSAL6,044,047,527,7520-1,6
1214
Kalvach LadislavCZE1761Sk Mahrla Praha Z.S.6,044,047,527,5020-7,6
1319
von Lossow MarcusGER1685PTSV SK HOF6,043,547,529,252012,4
141
Korenek FrantisekCZE1939SK JOLY Lysa nad Labem, z.s.6,040,543,526,7520-42,8
1588
Magura JanGER1000HOHNSTR. 346,038,542,526,25
1611
Arnold FriedawNED17895,546,050,527,7520-17,8
1734
Pejrimovska Viola RubywCZE1569TJ CHS Chotebor5,544,047,525,504061,2
1815
Karlsson Peter 1965SWE1759SS ALLIANS5,544,047,026,5020-1,8
1920
Delaruelle ChristianFRA1684LE HAVRE5,542,045,525,50201,2
2021
Ollivier ClemencewFRA1684CERGY PONTOISE ECHECS5,542,045,025,5020-3,8
2171
Pechanek KrystofCZE1272Sk Spartak Celakovice5,540,544,022,5040164,4
2222
Arnold LorinNED1680SV KRIMPEN5,540,043,522,754014,8
2352
Dudova PavlinawCZE1496Beskydska sachova skola z.s.5,539,541,522,254087,2
2472
Chernyy AndreyCZE1228SK Aurora-sach. skola Anatolije Kar5,535,538,522,7540176,8
2567
Rous DominikCZE1366Sk Dopravni Podnik Praha5,533,534,518,754071,6
2644
Lihotsky LukasCZE15292222 SK Polabiny, z.s.5,045,550,527,7540139,6
2725
Michel LadislavCZE1669TJ Hronov5,043,546,523,7520-16,4
282
Bauer JanGER1924SSV BRUCHSAL5,042,547,025,7520-58,0
2989
Lihotsky JiriCZE05,041,045,024,50
3075
Lazniewska ZofiawPOL12175,040,044,022,7540162,4
3149
Sedlacek PavelCZE1513Sachovy klub Viktoria Zizkov5,040,043,021,002027,0
325
Ziabari MortezaGER1850SG KEHWIG ESSEN5,039,043,021,7520-53,4
3365
Pejrimovsky Tadeas RubelCZE1412TJ CHS Chotebor5,038,541,517,0040121,6
3412
Turicar GoranCRO17685,038,041,520,5020-44,2
3536
Krueger ThomasGER1558DOPPELBAUER WOLTERSDORF5,037,539,518,2520-0,6
3640
Licka DenisCZE1545Beskydska sachova skola z.s.5,036,537,517,50406,0
3778
Dylong AntoniPOL1189Szach Mat Zabrze5,036,039,020,0040169,2
3842
Kormanos SamuelCZE1544Sk Dopravni Podnik Praha5,036,038,016,0040-8,4
3953
Olsen GeirNOR1496SEVLAND5,035,536,515,502012,6
4023
Froeyman HugoBEL16794,544,549,022,5040-62,0
4132
Haubold Christian LucasGER15724,543,546,521,254042,8
4218
Karlsson Henrik 1974SWE1687SS ALLIANS4,542,045,522,5020-39,0
4339
Kroulik VaclavCZE1552Region Panda, z.s.4,541,543,519,0040-78,8
4454
Baecker DanielGER14824,540,544,018,504090,4
4563
Zimmer ChristianGER1438SC HEIDECK-HILPOLTSTEIN4,539,542,018,254048,4
4648
Kanak MatyasCZE1517Interchess z.s.4,539,042,017,7540-4,4
4730
Jankovsky ZbynekCZE1579SK Spartak Celakovice4,538,541,017,2520-14,8
4884
Mach DavidCZE1245TJ Bohemians Praha4,536,539,517,50
4943
Strnadova MonikawCZE1534Klub sachistu Ricany 19254,536,539,514,7540-21,6
5045
Schoeppe ChristianGER1528SG WEISSENSEE4,536,039,015,5020-6,6
5164
Chon JeremyCZE1420TJ Bohemians Praha4,535,037,516,254085,6
5250
Marakovits KlemensAUT15104,535,037,513,752017,4
5376
Frydel MarcelGER1212SFR KONZ-KARTHAUS4,534,037,517,7540132,8
5413
Todaro AdrianoITA17654,043,546,519,0020-10,8
5528
Suliga EckhardGER1622LUENEBURG4,041,544,018,0020-30,0
5635
Istel OldrichCZE1568PSK Union Praha4,041,542,515,7520-3,8
5751
Levinsky LadislavCZE1499DDM Sokol Nymburk4,038,039,013,752010,0
5838
Schernthaner MarkusAUT15534,035,038,015,0020-34,8
5917
Nespor IvanCZE1703SK Senov4,034,037,013,7520-66,4
6062
Lipinsky PierreGER1446SK TARRASCH1945 MUENCHEN4,032,533,511,0040-28,4
6137
Kosar MilanCZE1553Usk Praha3,540,543,514,2520-37,4
6227
Trefilik JiriCZE1629SK Dopravni podnik Praha3,540,043,014,5020-32,8
6366
Schula VojtechCZE1408SK Praha-Smichov3,536,537,510,254014,4
6446
Lalla KarolGER15243,536,039,014,7520-21,2
6559
Cuyvers JensBEL14623,536,038,010,7540-32,4
6655
Zacek PetrCZE1481SO TP Nova Kladno, z.s.3,534,037,012,5020-9,4
6761
Froeyman EvelienwBEL14463,533,036,012,7540-25,6
6883
Letal HynekCZE1067Beskydska sachova skola z.s.3,532,035,08,754074,0
6960
Novak PavelCZE1461SK Caissa Trebic z.s.3,531,034,011,2540-41,6
7047
Jakus LubomirCZE1522Sk Mahrla Praha Z.S.3,531,032,08,7520-55,2
7141
Salussolia LouisENG15453,529,532,010,0040-111,2
7282
Mores AntoninCZE1115SK Praha-Smichov3,528,031,010,504099,2
7333
Seiner FrantisekCZE1571TJ KRALUPY, z.s.3,041,544,513,2520-59,6
7477
Zimmer MaximilianGER1191SC HEIDECK-HILPOLTSTEIN3,037,540,513,004068,0
7558
Gloser TomasCZE1466Sachovy klub Lipa, z.s.3,037,539,56,5040-24,8
7624
Hlavacek BedrichCZE1678CAISSA Roztoky3,035,538,08,2540-166,8
7774
Jun RobertCZE1221TJ CHS Chotebor3,034,536,59,254028,0
7869
Filip PetrCZE1281TJ Kobylisy3,029,530,56,0020-15,0
7979
Day Sophia OliviawCZE1167Klub sachistu Ricany 19253,029,530,56,0040-3,2
8068
Jun RostislavCZE1285TJ CHS Chotebor3,027,528,58,0040-31,6
8186
Kroulik StepanCZE1025Region Panda, z.s.3,026,028,510,00
8256
Zabehlicky JiriCZE1473SK Cesky Brod2,531,534,59,5020-34,8
8387
Frydel HelenawGER1000SA TRIER2,531,032,06,75
8473
Martikan JiriCZE12232,528,529,54,2540-0,8
8570
Kraus PetrCZE1277SK Mahrla Praha z.s.2,030,032,04,5020-13,8
8680
Lipinsky FerdinandGER1127SK TARRASCH1945 MUENCHEN2,027,529,57,5040-61,6
8785
Vavrova JirinawCZE1131Sachovy klub Praha 41,527,528,55,75
8881
Chugunov ArkadijCZE1122SK Aurora-sach. skola Anatolije Kar1,525,526,52,7540-63,2
8931
Akerman JanCZE1576SO Praga Praha1,035,537,54,5040-66,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž