Krajský přebor SŠS mládeže v rapid šachu pro rok 2020 kat HD 10

Poslední aktualizace27.06.2020 15:59:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 62

Výběr turnajeHD 14, HD 12, HD 10
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Topenčík BrunoCZE1370ŠK Spartak Čelákovice6,50,024,5
24Kammová KateřinaCZE1288ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,50,024,0
31Denko OtakarCZE1383Šachový klub Zdice5,50,023,5
411Kupčík KamilCZE1217Sokol Brandýs nad Labem5,50,022,0
53Day Sophia OliviaCZE1290Klub šachistů Říčany 19255,00,022,0
610Petrášek JiříCZE1218TJ Jawa Brodce5,00,021,5
77Ocelák LukášCZE1245ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,00,020,5
86Mruškovič OndřejCZE1254Šachový klub Zdice5,00,020,5
95Němec MikulášCZE1269Klub šachistů Říčany 19255,00,018,5
109Hrebíček TiborCZE1223ŠK Český Brod4,50,019,0
1120Tichý KryštofCZE1069Sokol Buštěhrad4,50,018,5
1231Hrubá ViktorieCZE1000Sokol Buštěhrad4,50,014,5
1312Mezera AntonínCZE1165TJ Jince4,00,021,5
1423Vaňáček JanCZE1007ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,020,5
158Stefaniv VladyslavCZE1236ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,020,0
1613Mrázek ŠtěpánCZE1144TJ Bohemia Poděbrady4,00,019,0
1715Filip ŠimonCZE1141Šachová škola STAMAT, z.s.4,00,019,0
1821Hacker JindřichCZE1025Šachový klub Zdice4,00,019,0
1924Sehnoutka VítCZE1003Klub šachistů Říčany 19254,00,018,5
2014Antoš BořivojCZE1143TJ Jawa Brodce4,00,018,5
2119Šámal JiříCZE1096Sokol Brandýs nad Labem4,00,017,5
2245Trejbal JindřichCZE0SK DDM Slaný4,00,017,5
2322Krejcárek JanCZE1019TJ Kavalier Sázava z.s.3,50,017,0
2434Mikulec EduardCZE1000Sokol Buštěhrad3,50,016,0
2529Gacho MichalCZE1000Šachový klub Zdice3,50,015,5
2625Mauric JanCZE1002TJ Jince3,00,019,5
2717Jeníková SabinaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,00,018,5
2818Sedmihradský VojtěchCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,00,018,0
2916Kubíčková LindaCZE1109ŠK Spartak Čelákovice3,00,017,0
3027Čanda VojtěchCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,00,016,5
3130Haláková KláraCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,00,015,0
3232Hujová TessCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,00,014,0
3336Přibyl VojtěchCZE1000TJ Jince3,00,013,5
3435Novotný JáchymCZE1000Sokol Buštěhrad3,00,010,5
3539Topenčíková EllenCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,50,515,0
3628Fadrný JáchymCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,50,514,5
3726Csütörtöky Daniel TobyCZE1000TJ KRALUPY, z.s.2,00,018,0
3837Rambousková KláraCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,017,0
3940Fejer RobertCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,015,0
4044Melicharová VeronikaCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,014,5
4133Langmaierová NatálieCZE1000TJ KRALUPY, z.s.2,00,013,5
4241Hodek RomanCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,012,0
4342Kratochvíl MikaCZE0Klub šachistů Říčany 19252,00,011,5
4438Tichá MarieCZE1000Sokol Buštěhrad2,00,011,5
4543Kratochvíloová AnnaCZE0Klub šachistů Říčany 19251,00,011,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž