Zlosin Open 2020

OrganizátorŠK Velké Losiny
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePetr Viktorin
Hlavní rozhodčíJakub Vaculík
RozhodčíMarek Malý
Bedenkzeit2x15min
MístoVelké Losiny
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/06/27
Ø ELO turnaje1594
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace27.06.2020 16:04:15, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, Open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1Frnka ReneCZE2173Sk Velke Losiny
2Kubicek AntoninCZE2157S65Sk Velke Losiny
3FMVrana FrantisekCZE2147Sk Stare Mesto
4WIMMedunova VeraCZE2114wSk Hustopece
5Vodak RostislavCZE2062Sk Velke Losiny
6Jiruse JosefCZE1985Tj Slavia Hradec Kralove
7FMValenta VitCZE1964Sk Velke Losiny
8Melich JindrichCZE1952S65Tj Pankrac
9Vranova ZdenkaCZE1924wSk Stare Mesto
10Gawlas RomanCZE1918Sk Retezarna
11CMVykydal FrantisekCZE1876S65Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
12Mlcak ViktorCZE1847Sachovy Klub Olomouc Z.S.
13Hyrs MartinCZE1832Sk Duras Bvk
14Effenberger AdamCZE1817Sk Vinary
15Reichl RomanCZE1809Sk 1921 Zabreh
16Prucek LadislavCZE1789Sokol Premyslovice
17Klaban RomanCZE1777Sk Velke Losiny
18Novotny MiroslavCZE1770So Praga Praha
19Klezl FrantisekCZE1713S65Sk Velke Losiny
20Valicek MartinCZE1701U20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
21Kincl DobromirCZE1649S65Tj Sokol Skalicka Z.S.
22Tkadlecek PetrCZE1630Tj Frenstat Pod Radhostem, Spo
23Ondryhal PavelCZE1593Sokol Vrbno P/P
24Kubicek MartinCZE1591Sk 1921 Zabreh
25Hampl MartinCZE1584Tatran Litovel
26Bouska JiriCZE1582U202222 Sk Polabiny, Z.S.
27Gvizdova MichalaCZE1512wU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
28Vodak VojtechCZE1483U20Sk Velke Losiny
29Paskov DenisCZE1465U20Sk Zs Hrabisin
30Grcek TomasCZE1462U20Lokomotiva Krnov
31Bara JosefCZE1443Sk Dopravni Podnik Praha
32Kraus PetrCZE1429Sk Mahrla Praha Z.S.
33Bara JanCZE1401U20Sk Dopravni Podnik Praha
34Krejci Vera MarieCZE1400wU20SV Mödling
35Pobucky OndrejCZE1382U20Sachovy Klub Mohelnice, Z.S.
36Nemec JakubCZE1374Fatra Slavia Napajedla
37Sluka PavelCZE1354Bystrice P/H
38Liewehr RobertCZE1303U20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
39Morongova GabrielaCZE1302wU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
40Nespory JanCZE1291Sk 1921 Zabreh
41Bartusik JanCZE1132S65Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
42Jiranek DavidCZE1120U20Sk Vinary
43Pesak ZdenekCZE1050U20Bystrice P/H
44Tschulikova DominikaCZE1044wU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
45Benda JosefCZE1000S65Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
46Frnkova ZdenkaCZE1000wS65neregistrovaná
47Pesak RomanCZE1000U20Bystrice P/H
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž