Abierto Grafica Yael - Torre Blanca (online) - Domingo 12 de julio 2020 - 2 plazas al cerrado de MIs

OrganizátorGráfica Yael - Torre Blanca
FederáciaArgentína ( ARG )
Riaditeľ turnajaAI/OI Leandro Plotinsky
Hlavný rozhodcaFA Dubrovich, Igor 122335
Bedenkzeit3 min + 2 seg
Miestolichess.org
Rating calculation -
Dátum2020/07/05
Ø rating1759
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 13.07.2020 01:24:44, Creator/Last Upload: ai leandro plotinsky-www.ventajedrez.com

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElo
1
IMDolezal Cristian (alfilparanoico)103560ARG2384
2
IMGemy Jose Daniel (Stiffmaster1)3301478BOL2380
3
IMRomero Barreto Jaime Jose (jjromero)3902498VEN2351
4
IMBlit Jacques (globito)114839ARG2331
5
FMMussanti Diego (vikingo2020)104680ARG2326
6
FMTokman Ariel (TokChess)117420ARG2316
7
FMToniutti Ezio (Scandalgod)113034ARG2293
8
Garcia Lemos Federico (buenamor)134651ARG2288
9
FMGil Alba Hector Luis (Héctor luis2019)3504670CUB2264
10
Bentancor Franco (shumiakinas)111406ARG2253
11
CMRodriguez Santiago (Cabezon1983)3000591URU2252
12
Jimenez Joaquin (pomberito)109860ARG2250
13
FMFlores Quillas Diego Saul Rodri (Diego_Flores3822508PER2245
14
Uelf Maximiliano (Ulefixam)103268ARG2236
15
Pietrafesa Eduardo (edludd)111023ARG2212
16
FMRojas Steven (Steven_Rojas)3819434PER2194
17
Silva Luca (user_silva2002)147370ARG2191
18
FMWisniacki Flavio (Coventry)119229ARG2184
19
Aguero Arce Matias (matiren)132675ARG2184
20
Ccerhuayo Escobedo Mels Leopold (MC_WOS)3825302PER2153
21
Flamhum Hernan (NANCHU)108413ARG2125
22
Ocampos Ian (io_11)117544ARG2124
23
Olivera Horacio (Tangomike)101621ARG2111
24
Stratta Rodolfo (ExFideo)104337ARG2111
25
Carcamo Matias (Cuervo22)115541ARG2103
26
Wainer Daniel (Danigol71)107085ARG2102
27
Amato Leonel (MingoDeLasCavernas)123129ARG2100
28
Godoy Olazabal Artur (Hartur224)172960ARG2097
29
CMTitichoca Daza Daniel (StarPlayer_2003)3309550BOL2090
30
Alvarez Leandro (elefantenegro)132756ARG2088
31
Perea Ladron De Guevara Eduardo (thematrix2020)3519953CUB2088
32
Conde Adrian (AdrianConde)113123ARG2085
33
FMBertaccini Daniel (danbert)100854ARG2069
34
Zabala Adriel (HACHAYCUERO)117439ARG2065
35
Axarlian Carlos (caxarlian)115266ARG2064
36
Mocca Pablo (tematicon)173282ARG2064
37
FMIbar Marcelo (tigranvp)102628ARG2063
38
Zamani Andres (RXMEN)134805ARG2041
39
Bramajo Renzo (SirFrancisDrake)116017ARG2032
40
Driz Ivan (IvanDriz)117447ARG2024
41
ACMSaitua Guillermo Alberto (capopampa)143340ARG2021
42
Gaztanaga Pablo (pablogzt)122793ARG2015
43
Quinzio Martin (Eberluduena)124087ARG2014
44
Pazos David (daviitp)124443ARG2013
45
Gimon Bastardo Miguel Angel (elhachanegro)3943844VEN2008
46
Moreno Perez Tobias Sebastian (mckodigo)186716ARG2002
47
FMLoiterstein Mariano (Loiters)102849ARG1999
48
Soria Milet Facundo (terevientto)144223ARG1999
49
Vaquero Diego Javier (barbaazul77)123536ARG1995
50
Romanelli Gabriel (Blindfaithcream)106712ARG1994
51
WIMMaggiolo Elisa (pmaggiolo)108987ARG1991
52
Palao Valdes Alejandro (AlexLair89)3510824CUB1991
53
Koch Juan (jek59)112143ARG1986
54
Abramor Franco (locelsiano)181633ARG1982
55
Geslin Ezequiel (vectorlechuga)145858ARG1964
56
Montero Walter (monterito)110140ARG1951
57
Rojo Gonzalo (rojitto)193020ARG1947
58
Florentin David (Mozzzer)117307ARG1944
59
Ryhr Silvio (Elviejozorro)127345ARG1937
60
Semprevivo Florencia (EvergreenSF)173649ARG1937
61
Vallejos Lucas (Luters)115380ARG1934
62
Sardi Mariano (Keres1979)126365ARG1932
63
Tunez Adrian (Tunez1985)112348ARG1926
64
Galvan Christian (jugadorbisonio)145211ARG1923
65
Cisneros German (Aprendajedrez2020)115126ARG1919
66
Elverdin Juan Jesus Bautista185477ARG1910
67
Konig Cesar (capopincharrata)109665ARG1904
68
Fernandez Gaston David (Tongasss)168670ARG1891
69
Leonoff Leonardo (sirlancelots)119440ARG1890
70
Dimitriu Cristian (Kallos)109932ARG1888
71
Goldwasser Jonathan (Estudio_de_aperturas176214ARG1880
72
Mechedze Jeronimo (Jerom11)187283ARG1870
73
Lejbowicz Tobias (Tlejbowicz)171573ARG1865
74
Zeta Rodrigo (Oliveratom34)112810ARG1853
75
AIMGaribaldi Lucio (MichelQuomo)308128843ARG1848
76
Carrizo Facundo (sinenroque)141410ARG1846
77
Pierucci Fabian (fabian_2018)110248ARG1840
78
Ryhr Gustavo (susguan)127523ARG1839
79
Gonzalez Pablo (pablogs996)119334ARG1830
80
AIMRodriguez Mathias (ODINDIOSDELTRUENO)146757ARG1824
81
Jarque Cristian (SBMJarqueC)173118ARG1820
82
Leguizamon Arnaldo (roberlegui)114510ARG1816
83
Ronco Alejandro (citricus)159247ARG1815
84
Scapusio Leandro (Lea09)142263ARG1805
85
Alvarez Misael (elrincondelopez)124370ARG1800
86
Moro Saidon Gonzalo (chalomoro)140082ARG1799
87
Odasso Gianluca (Odasso10)165042ARG1794
88
Araya Jorge (Araya_62)136000ARG1790
89
Cumpe Lucas (tilteador_pro)183920ARG1761
90
Lopez Jose Luis (elcaballero328)110299ARG1757
91
Bek Tomas (Henk)162701ARG1754
92
La Rotonda Javier (abretesesamo)197637ARG1739
93
Pega Agustin (Bartleby1984)183504ARG1726
94
Sobel Walter (WALTIGRAN)160440ARG1721
95
Argiz Nicolas (Enzoopalenke)156019ARG1714
96
Buscia Juan (Sheregaard)177083ARG1705
97
Slucki Alejo (nueverreinas)149594ARG1696
98
Pradines Ernesto (ernestopradines)127205ARG1681
99
Sandoval Julio Cesar (Julioxx73)159867ARG1676
100
Martin Gonzalo (Ajedrez-Champagne )110590ARG1660
101
Sanvitale Nicolas (nicosanvi)182770ARG1647
102
Dressa Franco (FrankoDressa)198080ARG1641
103
Yujnovsky German (rachoski)158690ARG1626
104
Gando Ignacio (Piscinero88)160857ARG1616
105
Salazar Leovys Erix (leson)158682ARG1616
106
Amaral Francisco (un_aprendiz18)3009947URU1600
107
Parada Rodrigo (rodrigoparada)194883ARG1590
108
Leiva Carlos Alberto (tutifaleiva)144096ARG1551
109
Rodriguez Guillermo (ViajealasestrellaI)175021ARG1492
110
Draguicevich Katherina (soldragui)147079ARG1469
111
Doregger Julian (julian_d)193070ARG1462
112
Borras Jonathan (escazacalle94)189707ARG1388
113
Carrizo Pablo (Zayal)169749ARG1371
114
Loray Matias Joaquin (Mati1401)174130ARG1323
115
Borras Anibal (Anibal10011)189693ARG1321
116
Acosta Rafael (Vate)4410971COL0
117
Basalo Santiago (Santiboca)ARG0
118
Bernardotti Angel (Elgrangrau)ARG0
119
Bolivar Alexis (babybolivar)ARG0
120
Bulacio Nicolas (nicobulacio)108308ARG0
121
Calvisi David (davidelnadador)ARG0
122
Correa Mauro (MauroCorrea)ARG0
123
Dalcolmo Alejo (JuanJLopez666)ARG0
124
Ferreres Fernando (witness1999)141186ARG0
125
Flores Christian Dario (Supertrebejo)180661ARG0
126
Flores Ray (CARAPULCRA)ARG0
127
Fride Daniel (fridegol)ARG0
128
Garcia Efrain (Delorenzi)ARG0
129
Maldonado Javier (JAVIER0984)ARG0
130
Martinez Federico Daniel (martinezfd)ARG0
131
Massaferro Cristian (cmassaferro)145343ARG0
132
Messina Federico (FedeMessina)118346ARG0
133
Morasso Javier (jmorasso)109185ARG0
134
Nieto DanielARG0
135
Picco Santiago (Osanti)ARG0
136
Pirola Nahuel (Hyperm)ARG0
137
Silberman Alejandro3011968URU0
138
Torresi Alejandro (eme2010)ARG0
139
Ulman Gabriel (PatoUlman)ARG0
140
Vargas Mariano (Zetta01)ARG0
141
Villalba Nicolas (NicoVillalba)ARG0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž