Малая Земля 2020 Блиц

Posledná aktualizácia 18.06.2020 09:44:04, Creator/Last Upload: novoroschess

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Брякин Михаил Валерьевич4165314RUS2448Москва
2Шакун Аркадий Игоревич34344560RUS1901Краснодарский край
3Строкин Данил Константинович24261980RUS1859Краснодарский край
4Хрипаченко Александр Витальевич54184975RUS1782Краснодарский край
5Новиков Артём Евгеньевич34321241RUS1561Краснодарский край
6Шихалиева Ариана54176786RUS1381Республика Дагестан
7Яковенко Артем Александрович34322914RUS1371Краснодарский край
8Вершинин Кирилл Романович34268677RUS1364Краснодарский край
9Морарь Кирилл Валерьевич44152558RUS1325Краснодарский край
10Шуст Александр Юрьевич34423320RUS1217Краснодарский край
11Козлов Андрей Дмитриевич34290796RUS1208Краснодарский край
12Гусева София Евгеньевна34291210RUS1202Краснодарский край
13Огиря Екатерина Ивановна34229663RUS1184Краснодарский край
14Вершинин Артемий Романович34473475RUS1111Краснодарский край
15Балтин Давид Иванович34345302RUS1025Краснодарский край
16Бондарев Руслан Владимирович34312340RUS1452Краснодарский край
17Шакун Николай Игоревич55602886RUS1133Краснодарский край
18Чекашов Егор Дмитриевич34261435RUS1084Краснодарский край
19Дорошенко Денис АртемовичRUS1060Краснодарский край
20Стерхов Демид Александрович34372822RUS1293Удмуртская республика
21Закарян Давид Арутюнович24101923RUS2342Краснодарский край
22Тенгелиди Максим Антонович34262571RUS1150Краснодарский край
23Шведов Глеб Дмитриевич34230807RUS1214Краснодарский край
24Цаплин Олег Владимирович34293671RUS1615Ханты-Мансийский автономный округ —
25Артомонов Алексей Александрович34232621RUS1089Краснодарский край
26Каламбетов Антон Игоревич34176630RUS1926Астраханская область
27Корельский Егор Андреевич34329064RUS1371Москва
28Мыц Екатерина Евгеньевна34447890RUS1211Краснодарский край
29Целыковский Родион Денисович34205306RUS1246Краснодарский край
30Марданян Мартин Суренович55617506RUS1083Краснодарский край
31Недоросков Артём Александрович34291270RUS1289Краснодарский край
32Экимов Павел Юрьевич24276430RUS1648Москва
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž