I Campeonato Brasileiro de Xadrez Online Duplas U1600

OrganizátorConfederação Brasileira de Xadrez
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaGM André Diamant
Hlavný rozhodcaAI Elcio Mourão
Bedenkzeit15 minutos + 10 segundos de acréscimo, por lance, para cada jogador.
MiestoPlataforma Chess.com
Rating calculation -
Od - do2020/07/04 - 2020/07/05
Ø rating1265
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 06.07.2020 12:52:04, Creator/Last Upload: cbx - confederacao brasileira de xadrez

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBRA, CHI, VEN
Prehľad družstvaALMA do XNG_DF, Alunas Mourão, Amigos do Ricardo, Brunno e Glauber, Capivaras do Lago, CJJ, Clube de Xadrez de Chapec, Clube de Xadrez de Chapec, Colegas do Xadrez, CXSOL AL, Daniel e Gabriel, Duplo Alex, Equipe Xadrez Potiguar, EXEP - Escola Politécnica, Floripa Team, Heleninha Flor de Goiás, Irmãos JK, L&M Chess, Muralhas, PaiEfilho, Ponto Cego, Predecessores, RUMO AO TÍTULO, Soberano rei 1, Soberano rei 2, Vingança Capivara, Weslley e Lucas, Xadrez Piraí, Xeque Mate 2000, Xeque Mate Skywalker
Overview for groupsAL, AV, CE, DF, GO, MG, MS, MT, PR, RJ, RN, SC, SE, SP
Overview for fed for this tournament
Overview for fed for all groups
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Konečná tabuľka po 6 kolách
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa Rp, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa Rp, podľa %
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 6 kolách

Por.č.FED  DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
130 
RUMO AO TÍTULO642010,01097068,052,0
224 
Amigos do Ricardo64118,5982960,354,5
31 
Xeque Mate Skywalker62408,0877654,050,0
414 
Irmãos JK62408,0877052,550,5
527 
Duplo Alex63128,0777048,844,0
616 
Muralhas63217,5872644,048,5
720 
Vingança Capivara62317,5772950,351,0
89 
Predecessores63127,0768226,038,5
97 
Clube de Xadrez de Chapecó 160063127,0767632,042,0
104 
Floripa Team63127,0767627,539,5
1126 
Daniel e Gabriel62316,5764141,847,5
1228 
L&M Chess61506,5764141,545,5
1319 
Ponto Cego61416,5663235,340,5
142 
CJJ62226,5662335,341,0
1517 
Brunno e Glauber51316,5553529,535,0
1610 
Equipe Xadrez Potiguar61416,0658534,840,0
1711 
Xadrez Piraí62226,0658528,040,0
183 
Weslley e Lucas63125,5752934,344,5
198 
EXEP - Escola Politécnica62225,5652630,546,0
2012 
Soberano rei 261325,0549132,844,5
2113 
Soberano rei 162135,0548526,341,5
2223 
Clube de Xadrez de Chapecó Feminino61325,0548517,031,5
2325 
CXSOL AL61325,0548227,042,0
2421 
ALMA do XNG_DF61325,0548225,338,0
2515 
Capivaras do Lago61324,5544118,538,0
2629 
PaiEfilho61234,5442912,532,0
275 
Alunas Mourão61234,0439714,831,5
2818 
Colegas do Xadrez60334,0338522,538,5
296 
Xeque Mate 200050234,021949,033,0
3022 
Heleninha Flor de Goiás60151,01944,035,5

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: Board Tie-Breaks of the whole tournament
Tie Break4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Tie Break5: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents and own points)

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž