Cerrado 1 al 9 agosto 2020 MC manana

OrganizátorSanchez Lopez, Juan Manuel 2227037
FederáciaŠpanielsko ( ESP )
Riaditeľ turnajaSanchez Lopez, Juan Manuel 2227037
Hlavný rozhodcaIA Navarro Perez, Manuel 2207010
Bedenkzeit90' + 30" por jugada
MiestoBarcelona
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/08/01 - 2020/08/09
Ø rating2200
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 09.08.2020 13:43:20, Creator/Last Upload: manuel navarro perez

Výber turnajaIM, MC
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyZoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups
Konečné poradie po 9 kolách, Žrebovanie / výsledky
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
PartieJe k dispozícii 45 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoEloNBody TB1  TB2  TB3 
16MKFernandez Aguilar Francisco23176,50,53,55
24Saguillo Gonzalez Oriol22486,50,53,04
38Saez Coma Alejandro22926,00,02,05
42MKSanchez Lopez Juan Manuel22335,00,03,04
53Serrano Batova Vicent20774,51,02,04
67MKPrats Rodriguez Juan Bosco21934,50,01,55
75Garcia De Blas Esteban21483,02,01,04
89Moreno Oller Victor21003,01,51,55
10MKMolano Lafuente Ismael21683,01,51,55
101Cano Sevilla Ivan22283,01,02,04

poznámka:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Koya Tie-Break
Tie Break3: Most black

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Tiráž