3. Open Bohumín 2020 - "Blitz" 11. Memoriál Ivana Jankovce, Krajský přebor MKŠS

OrganizátorŠŠ Bohumín a SK Slavia Orlová, z.s. - Oddíl šachu
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Novák (312088)
Hlavní rozhodčíIA Jiří Kopta (328910)
Deputy ArbiterFA Martin Sieber (327590)
RozhodčíFA Jiri Novak (312088)
Bedenkzeit3 min + 2 s
MístoDům dětí a mládeže Bohumín, Janáčkova 715, Bohumín 735 81
Number of rounds13
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguELO mezinárodní
Datum2020/07/25
Ø ELO turnaje1578
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace28.07.2020 03:51:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Výběr turnajeA - Open, B - youth, Blitz, BH - Bughouse
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
Náhled pro skupinyKP
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 13 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11, Kolo.12, Kolo.13/13 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11, Kolo.12, Kolo.13
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDETypSkup.Klub/Místo
1IMPůlpán Jakub302759CZE2462Šk Dopravní Podnik Praha
2IMPiesik Piotr1136194POL2352Cizinec
3Fargač Martin345245CZE2329KPTž Třinec
4FMWiewiora Eneasz1140396POL2288Cizinec
5Sikora Jan305405CZE2112KPTž Třinec
6FMNiedbala Bartlomiej21834008POL2090U18UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
7Pilch Roman337870CZE2075KPTž Třinec
8FMČempel Jaroslav300730CZE2031KPŠk Slavoj Poruba
9Zimniok Lubomír307343CZE2029KPŠachový Klub Karviná
10Hasterok Mateusz21822352POL2009
11Kudla Richard330701CZE2008KPŠk Slavoj Poruba
12Horváth Tomáš358630CZE1969KPSK Slavia Orlová
13Šrámek Ondřej358673CZE1960KPSk Slavia Orlová
14Židek Václav322644CZE1958KPŠk Slavoj Poruba
15Kozelský Marek382833CZE1958KPŠK Šenov
16Galuszka Tomasz21816409POL1951Cizinec
17FMŠrámek Vojtěch358681CZE1920KPSk Slavia Orlová
18Drozniak Stanislaw1188895POL1901Cizinec
19Radecki Adam1197347POL1889UKS Ognisko Rydułtowy
20Gnojek Petr371807CZE1877U18KPBeskydská Šachová Škola Z.S.
21Sikora Matouš366714CZE1845KPSK Slavia Orlová
22Fialka Adam349194CZE1823KPSk Slavia Orlová
23Novák Jiří300284CZE1810KPSk Slavia Orlová
24Nytra Petr344087CZE1783KPSk Slavia Orlová
25Panek Bartosz1198220POL1769U18
26Terpstra Wiep1016687CZE1767S60Sk Lokomotiva Radlice
27Krampol Vladimír344311CZE1746KPSk Stonava
28Kroliczek Gabriela21816727POL1721U18
29Nytra Ondřej371955CZE1715U18KPBeskydská Šachová Škola Z.S.
30Gardian Adam21831130POL1708U18KSz Skoczek Czerwionka - Leszczyny
31WCMAdamczyk Zuzana1187570POL1701U18Cizinec
32WCMStarosta Martyna21818754POL1671U18
33Adamczyk Piotr1174312POL1671Cizinec
34Zurawicki Jakub21817430POL1669U18
35Neumann Filip375640CZE1665U18KPTj Ostrava
36Hasterok Lukasz21822344POL1638U18
37Chmiel Jan383171CZE1627S60KPSokol Chotěbuz
38CMWarchol Kamil21858241POL1566U18
39Dziendziel Mateusz21840946POL1535U18
40Šebesta Jan372013CZE1513U18KPSk Slavia Orlová
41Delgerdalai Bayarjavkhlan23727276CZE1505U18Šk Staré Město
42Obrochta Lena21836477POL1503U18
43Kordela Monika1161547POL1473Cizinec
44Kijonka Ondřej375624CZE1471U18KPSk Slavia Orlová
45Peterek Zbyněk23708557CZE1428KPTJ Ostrava
46Sulkowski Dawid1163248POL1414UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
47Zniszczol Wiktoria1194895POL1405U18
48Lajdamik Grzegorz21048746POL1392KSz Skoczek Czerwionka - Leszczyny
49Mrázek Roman23707062CZE1378U18KPSk Slavia Orlová
50Neumann Karel385182CZE1337KPTj Ostrava
51Bugaj Hanna21829870POL1327U18
52Szymanska Joanna21854351POL1277U18
53Lajdamik Anna21879290POL1273U18KSz Skoczek Czerwionka - Leszczyny
54Tomanec Samuel393827CZE1267U18KPSk Slavia Orlová
55Sikorová Jana392472CZE1242U18KPTž Třinec
56Kubik Rafal21022852POL1151U18
57Kuczmik Adam21005966POL1133U18
58Lajdamik Kinga21881723POL1114U18KSz Skoczek Czerwionka - Leszczyny
59Moczala Maja21013144POL1097U18
60Kuczmik Pawel21886016POL1076U18
61Dylong Antoni21008272POL1040U18
62Boff Ondřej23733950CZE1036U18KPTž Třinec
63Boff Vojtěch23733969CZE1016U18KPTž Třinec
64Andilová Klára23726024CZE1015U18KPSK Slavia Orlová
65Malik Vojtěch23733977CZE0U18KPTž Třinec
66Koždoň Marek23737913CZE0U18KPTž Třinec
67Krišica Lukáš23740639CZE0U18KPTž Třinec
68Lukšová Elen Sofie23729309CZE0U18KPSK Slavia Orlová
69Kennedy Ingrid23734477CZE0U18KPSK Slavia Orlová
70Macošek Alex23730463CZE0U18KPTž Třinec
71Krišica Jan23741040CZE0
72Krišicová Neli23740647CZE0U18KPTž Třinec
73Radzimski Antoni21052476POL0U18
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž