Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgTypSkup.Klub/Místo
1
Chval Petr341738CZE1926ATJ Slovan Jindrichuv Hradec
2
Hlavsa Filip336599CZE1886ASACHklub Pisek
3
Svanda Adam367389CZE1870U16CTJ Stefanydes Policka
4
Titera Libor357278CZE1843S50ATJ Bizuterie Jablonec nad Nisou
5
Svetly Jiri316032CZE1835S50ASachovy oddil TJ Dukla Praha
6
Zachar Jaroslav342580CZE1831ASK Royal
7
Simacek Vaclav338338CZE1816S50ASK Sokol Klatovy
8
Straka Zdenek315494CZE1812S50ASK Tyn nad Vltavou
9
Pokora Lubomir323926CZE1800S65BTJ Banik Habartov
10
Valtr Filip338826CZE1784ASK Tyn nad Vltavou
11
Petkov Andon337854CZE1776S50ATJ Spartak Sobeslav
12
Sobotka Radim23738090CZE1764U18CDDM Pisek
13
Huemer Gerald1626051AUT1721Austria
14
Berka Lubos368571CZE1718S50ATJ Plzen Kosutka
15
Molnar Ladislav337552CZE1712S50AKarlovarsky Sachklub Tietz
16
Rychlik Zdenek377163CZE1701S65BSokol Dobra
17
Valasek Jakub342521CZE1688ATJ CZ Strakonice
18
Macho Miloslav350974CZE1671S50ASK Valdstejn Cheb
19
Kanka Lukas23706791CZE1667U18CTJ Spartak Pelhrimov
20
Josko Jiri336912CZE1649S50ASachovy klub Pist
21
Smola David23721367CZE1649U14CQCC Ceske Budejovice
22
Matlocha Lubomir384755CZE1646S50ARychvaldsky spolek sachovy 194
23
Veverka Vladimir23716568CZE1644U12CSK Teplice
24
Zelbova Lada23717882CZE1637U14CSachovy klub Lipa
25
Cipera Josef341746CZE1612S65BTJ CZ Strakonice
26
Jodas Daniel23718927CZE1608U16CSK Zikuda Turnov
27
Vavrousek Petr323357CZE1605S65BSachovy klub Chocen
28
Frnoch Vojtech341819CZE1597S65BTJ CZ Strakonice
29
Tajovsky Simon392090CZE1594U14CSK Kurim
30
Veselsky Jan303135CZE1580ASK Praha-Smichov
31
Kaucky Jaroslav310530CZE1573S65BTJ Spartak Pocatky
32
Janku Jaroslav363570CZE1571S65BSK Royal
33
Chmelik Benedikt23700050CZE1571U14CSACHklub Pisek
34
Martirosyan David23714980CZE1560U10DSK Dopravni Podnik Praha
35
Barta David391360CZE1541U12CSachova Akademie VSTE
36
Popov Roman23732580CZE1532U10DUnichess
37
Trcka Bohdan354201CZE1528S50ASK Praha-Smichov
38
Strapec Lukas14959712SVK1525U10Slovakia
39
Kotleska Roman23735570CZE1521ASokol Tabor
40
Dusanek Michal23721022CZE1500U12CRegion Panda
41
Kral Ladislav333280CZE1493S65BSK Tyn nad Vltavou
42
Finek Vaclav23718307CZE1484ATJ Desko Liberec
43
Kamleiter Noah16265815GER1463U10Germany
44
Zezula Jakub23723203CZE1449U14CTJ Namest nad Oslavou
45
Dudkova Josefina23712350CZE1447U12CTJ Jawa Brodce
46
Roubal Matyas23727152CZE1443U10DSK Sokol Klatovy
47
Kroulik Vaclav23725478CZE1442U10DRegion Panda
48
Bastyr Pavel335800CZE1439S50ATJ Pankrac
49
Stary Vojtech399817CZE1422U10D2222 SK Polabiny
50
Motejzik Jaroslav377015CZE1396S65BSK Olympia Ceske Budejovice
51
Gorej Vojtech23714573CZE1395U10DSK Decin
52
Svadlenka Michal23717068CZE1395U10DTJ Kobylisy
53
Havelkova Beata23709405CZE1394U14CQCC Ceske Budejovice
54
Svejda Karel23709472CZE1387U14CQCC Ceske Budejovice
55
Janouskova Adela23709804CZE1377U12CSK Line
56
Krautschneider Daniel Jan23726008CZE1374U10DRegion Panda
57
Garabik Marek23717742CZE1363U12CSachova Akademie VSTE
58
Rolinkova Adela396800CZE1360U14CSachova Akademie VSTE
59
Svadlenka Dominik23716258CZE1350U10DTJ Kobylisy
60
Klimes Roman23726628CZE1349AQCC Ceske Budejovice
61
Dobsa Emma23709391CZE1345U12CUnichess
62
Vojtek Pavel23710128CZE1292U14CJezdci Jundrov
63
Policar Martin23734868CZE1258U08DTJ Spartak Pelhrimov
64
Dobsinsky Petr23724633CZE1248S50ASK Ceska Lipa
65
Gorej Jan23726687CZE1247ASK Slavie Decin
66
Komarek Tobias23726970CZE1246U10DJezdci Jundrov
67
Jilek Pavel23734043CZE1234S65ASachova Akademie VSTE
68
Predota Vit23717785CZE1233U16CQCC Ceske Budejovice
69
Berkovec Jakub23727080CZE1224U10DSachova Akademie VSTE
70
Stavova Marketa23714824CZE1219U12CTJ Namest nad Oslavou
71
Postl Frantisek23709448CZE1188U14CSachova Akademie VSTE
72
Skalicky Jindrich344788CZE1165ASK OAZA Praha
73
Bara Jan23716150CZE1128U08DSK Dopravni podnik Praha
74
Zezula Matej23725796CZE1125U12CTJ Namest nad Oslavou
75
Day Sophia Olivia23726709CZE1099U10DKlub sachistu Ricany 1925
76
Kutak JaroslavCZE1737S50USK DDM Trebechovice pod Orebem
77
Barth Vit23724803CZE1356ATJ Bohemians Praha
78
Wojdyla Alex23738537CZE1254U16CDDM Pisek
79
Artamonov Mikhail23732946CZE1250U08DSK Molekula
80
Tuma Hugo23709480CZE1211U12CQCC Ceske Budejovice
81
Schoberl Matej23735937CZE1088U10DQCC Ceske Budejovice
82
Brestak Pavel23734027CZE1086U08DQCC Ceske Budejovice
83
Pesek Petr23735872CZE1072U10DQCC Ceske Budejovice
84
Kroulik Stepan23725460CZE1052U08DRegion Panda
85
Brestak Pavel st.CZE0AQCC Ceske Budejovice
86
Strapec Tomas14967685SVK0U10Slovakia
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž