45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open B

Poslední aktualizace10.07.2020 14:15:05, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu

Alphabetical list all groups

Čís.JménoFideIDRtgFIDERtgNFEDKlub/MístoJméno
1Babica Matyáš2372042501081CZEZbrojovka VsetínOpen B
2Babula Matěj39832213491603CZEŠK Staré MěstoOpen B
3Babula Tomáš2373010200CZEŠK Staré MěstoOpen B
4Babula Vlastimil39193021352073CZEŠK Staré MěstoOpen A
5Bambušek Vladislav33076015781567CZEŠO TJ KarolinkaOpen B
6Bartošek Ivan30328317511703CZEZbrojovka VsetínOpen A
7Bartošek Ivan30328317511703CZEZbrojovka Vsetínblitz
8FMBělunek Vladimír30743222252225CZEZbrojovka VsetínOpen A
9Beneš Miroslav32594520362055CZESlavia KroměřížOpen A
10Boháček Jan Andrej2372735714831600CZEŠK Zlín-Malenovice, z.s.Open B
11Bolacký Jiří30870621532177CZEŠK Slavoj PorubaOpen A
12Bosák Jan31469220462009CZEZbrojovka VsetínOpen A
13Brácha Pavel33589418431884CZESK ROŠÁDA Prostějovblitz
14Buchta Bartoloměj2370288515831589CZEBeskydská šachová škola z.s.Open B
15Buchta Ferdinand2372366113251368CZEBeskydská šachová škola z.s.Open B
16Buchtová Viktorie2371478613371533CZEBeskydská šachová škola z.s.Open B
17Černý Michal39196416861664CZEŠK Zlín-Malenovice, z.s.Open A
18Čtveráček Filip2373517101240CZEGPOA Znojmo, spolekOpen B
19FMCzerw Dawid114574622870POLPolskoOpen A
20Dančák Stanislav2373476016191655CZEZbrojovka VsetínOpen A
21Dančáková Klára38659614021460CZEZbrojovka VsetínOpen B
22Delgerdalai Bayarjavkhlan2372727616561681CZEŠK Staré MěstoOpen A
23Diviš Jan33485514991520CZEŠK Petřvald u NJOpen B
24Dočekal Jan32062522602230CZEŠK Sokol VyšehradOpen A
25Doležal Karel31499419531975CZESokol Francova LhotaOpen A
26Dorňák Jakub2370667812771311CZETJ Sokol Ústí z.s.Open B
27Dudová Pavlína39462914901506CZEBeskydská šachová škola z.s.Open B
28Dusbaba Karel31448020392042CZESK Šachy ChlumecOpen A
29Dvořáček Matyáš2372613014471564CZESokol PostoupkyOpen B
30Dvořáček Matyáš2372613014471564CZESokol Postoupkyblitz
31Effenberger Adam37637017531750CZEŠK VinaryOpen B
32Frank Adam38472022272201CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
33Frydel Helena1626653600GERSchachakademie TrierOpen B
34Frydel Marcel1624573312290GERSfr. Konz-KarthausOpen B
35Galda Tomáš39029115641669CZEŠachy Hošťálková z.s.Open B
36Gnojek Petr37180721072117CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
37Gratze Michael161387119190AUTRakouskoOpen A
38Havelka Ondřej34952621642161CZEInterchess z.s.Open A
39Hofschneider Tomáš01543CZEŠK DDM SlavičínOpen B
40Holeksa Zdeněk31626122452232CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
41Hromada Jakub01619CZESokol Val.PolankaOpen B
42Hromada Jakub01600CZESokol Val.Polankablitz
43CMJuříček Stanislav30180920652058CZEZbrojovka VsetínOpen A
44Kabeláč Tomáš2370973111811339CZETJ Valašské MeziříčíOpen B
45Kamas Gabriel2370308313281374CZEZbrojovka VsetínOpen B
46Kapusta Petr31522221202113CZEŠachy Hošťálková z.s.Open A
47Kapusta Petr31522221202113CZEŠachy Hošťálková z.s.blitz
48Kersten Julian162854220050AUTRakouskoOpen A
49Klíma Martin34922415531646CZESokol HuslenkyOpen B
50Klíma Tomáš2370545014161588CZETJ Sokol Valašská BystřiceOpen B
51Klímek David35909214781569CZEZbrojovka VsetínOpen B
52Kopecký Matěj2370311313701493CZEZbrojovka VsetínOpen B
53Kopecký Matěj2370311313701493CZEZbrojovka Vsetínblitz
54Koper Štefan30660618811869CZEŠK Mahrla Praha z.s.Open A
55Košata Jiří2371759913811388CZESK EMKaD HolešovOpen B
56Koutný Petr31074321692124CZETJ VlčnovOpen A
57Koutný Petr31074321692124CZETJ Vlčnovblitz
58Kovář Matěj39864015411623CZETJ Sokol Ústí z.s.Open B
59Kovařík Matyáš35050819631982CZEZbrojovka Vsetínblitz
60FMKratochvíl Josef32862622752266CZEŠK Gordic Jihlavablitz
61FMKratochvíl Josef32862622752266CZEŠK Gordic JihlavaOpen A
62Kratochvíl Marek39302901355CZEŠO TJ Sokol LužnáOpen B
63Krawczyk Flawian2188141320350POLPolskoOpen A
64Krejča Jakub36577721662162CZEŠachy Hošťálková z.s.Open A
65Krejča Jakub36577721662162CZEŠachy Hošťálková z.s.blitz
66Křenek Jakub2371760200CZEŠO TJ KarolinkaOpen B
67Křížek Kryštof2370130718981891CZETJ Spartak VlašimOpen A
68Křížek Kryštof2370130718981891CZETJ Spartak Vlašimblitz
69Křupala Vladimír2371762912101111CZEŠO TJ KarolinkaOpen B
70Kucharska Helena119576017120POLPolskoOpen A
71WFMKucharska Honorata116386821130POLPolskoOpen A
72Kunc Miroslav37550014441473CZESK EMKaD HolešovOpen B
73Macháček Lukáš37721016871678CZEŠK Staré MěstoOpen A
74Makalouš Dan37457116741706CZEŠach. klub Lokomotiva Brno, z.s.Open A
75Malenovský Martin39176015961615CZEŠK ZŠ Horka nad MoravouOpen B
76Mařák Jakub39067416861673CZEŠK Zlín, z.s.Open A
77Marek Jakub35070216931768CZEGPOA Znojmo, spolekOpen A
78Matějovský Ondřej32362420262021CZETJ Spartak VlašimOpen A
79Matůš Filip39817918982000CZETJ Sokol Ústí z.s.Open A
80Matůš Jakub2370926011521205CZETJ Sokol Ústí z.s.Open B
81Matusík Ondřej2371075614781501CZEBeskydská šachová škola z.s.Open B
82Medek Martin2372409901100CZEŠO KunoviceOpen B
83Medek Robert2373965700CZEŠO KunoviceOpen B
84FMMiča Marek38288423062361CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
85Milfort Václav33181313571396CZEŠK 1921 ZábřehOpen B
86Mladý Pavel35913015851631CZEZbrojovka VsetínOpen B
87Mocek Tadeáš2372722511991289CZEZbrojovka VsetínOpen B
88Molík Jakub2373268701374CZEGPOA Znojmo, spolekOpen B
89FMMotúz Karol1490262123530SVKŠKŠ Dubnica nad VáhomOpen A
90Motúzová Marta1491934617670SVKŠK Sparta Povážská BystricaOpen A
91Mrmus Pavol1495818014690SVKTJ Slávia CAISSA ČadcaOpen B
92Mrmusová Magdaléna1495511311610SVKTJ Slávia CAISSA ČadcaOpen B
93Múdrý Jan30240615761589CZESokol HuslenkyOpen B
94Nekvasil Radek39057717571698CZEGPOA Znojmo, spolekOpen A
95Nytra Ondřej37195521502158CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
96FMObšivač Josef30369022572261CZEMoravská Slavia BrnoOpen A
97Orság Roman2373116811011144CZEZbrojovka VsetínOpen B
98Orságová Beáta2374091400CZEZbrojovka VsetínOpen B
99Osmanovic Faruk463794119990GERNěmeckoOpen A
100Otáhalová Nela2370976615931575CZEZbrojovka VsetínOpen B
101Parák Dominik31809421132081CZEZbrojovka Vsetínblitz
102Parák František35118015771574CZEMEZ Vsetínblitz
103Parák František35118015771574CZEMEZ VsetínOpen B
104Paseka Matyáš2370329619651976CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
105Pavlíček Petr32516318921860CZEŠachový klub Loko Praha z.s.Open A
106Petříček Lukáš2370331821072002CZEŠK Kuřim, z.s.Open A
107GMPlát Vojtěch32574025622535CZEŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.Open A
108Prieb Robert19180GERNěmeckoblitz
109Prieb Robert1621200219180GERNěmeckoOpen A
110Pýcha Patrik34463020142018CZETJ Spartak VlašimOpen A
111Redzisz Michal2181610719720POLPolskoOpen A
112Redzisz Michal19720POLPolskoblitz
113Režná Hedvika2373480912391171CZEŠK Zlín, z.s.Open B
114Roušar Zdeněk31698918791872CZEŠO Hlinskoblitz
115Rut Vojtěch33319020982129CZEŠK Sokol VyšehradOpen A
116Rychtecký Pavel33423515451586CZEŠK Teplárna Praha-MalešiceOpen B
117Sedláček Pavel30873015621571CZEŠachový klub Viktoria ŽižkovOpen B
118Sedláček Pavel30873015621590CZEŠK Viktoria Žižkovblitz
119Seemann Jakub2187469720260POLPolskoOpen A
120Skalský Alexandr38179921562148CZEŠK Staré MěstoOpen A
121Skalský Alexandr38179921562148CZEŠK Staré Městoblitz
122Skládal Leoš2371025013051489CZEOddíl šachů SK ProstějovOpen B
123Slívová Linda2370929410291214CZEŠK TepliceOpen B
124FMSlovák Kilián36544022502246CZETJ Kobylisyblitz
125FMSlovák Kilián36544022502246CZETJ KobylisyOpen A
126Souček Andrej2372734910631307CZEŠK Kuřim, z.s.Open B
127FMStalmach Richard37204822672342CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
128Stančík Jakub38182920922093CZEZbrojovka VsetínOpen A
129Stančík Jakub38182920922093CZEZbrojovka Vsetínblitz
130Stará Zuzana2373354310891250CZEŠachy Brankovice z.s.Open B
131Starý Šimon2373435301107CZEŠachy Brankovice z.s.Open B
132Štefaník Petr38052014611511CZETatra KopřivniceOpen B
133Steiner Juraj36751619862005CZESteinitz - Makabi PrahaOpen A
134Šveďuk Jakub2373927400CZEŠK Zlín, z.s.Open B
135Tichá Sofie2370932411951239CZEBeskydská šachová škola z.s.Open B
136Tomeček Marián38305812821382CZESK EMKaD HolešovOpen B
137Trávníček Zdeněk2370978201465CZEMEZ VsetínOpen B
138Trávníček Zdeněk2370978201465CZEMEZ Vsetínblitz
139Trčálek Filip2373761100CZETJ Sokol Ústí z.s.Open B
140Trybus Daniel2181613119500POLPolskoOpen A
141Urwyler Nikash132595719030SUIŠvýcarskoOpen A
142FMValenta Vít30744020542043CZEŠK Velké LosinyOpen A
143FMValenta Vít30744020542043CZEŠK Velké Losinyblitz
144Vančura Samuel2373427201190CZEGPOA Znojmo, spolekOpen B
145Vantuch Lucian38513119811967CZEBeskydská šachová škola z.s.Open A
146Večeřa Dominik38308219871995CZESokol PostoupkyOpen A
147Večeřa Dominik38308219871995CZESokol Postoupkyblitz
148Vlachopulos Elefteris32966517291693CZEŠO TJ KarolinkaOpen A
149Vojta Jakub38251521462195CZETJ Spartak VlašimOpen A
150FMVojta Tomáš30878123492342CZETJ Spartak VlašimOpen A

Ukaž kompletní listinu

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž