45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

2. Kolo Datum kola 2020/07/05 Hodina 16:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
126Gnojek Petr 21071 ½ - ½1 GMPlát Vojtěch 25621
22FMMotúz Karol 23531 1 - 01 Petříček Lukáš 210727
34FMMiča Marek 23061 1 - 01 Stančík Jakub 209229
430CMJuříček Stanislav 20651 0 - 11 FMCzerw Dawid 22875
532Bosák Jan 20461 0 - 11 FMObšivač Josef 22579
612Frank Adam 22271 ½ - ½1 Dusbaba Karel 203933
716Krejča Jakub 21661 ½ - ½1 Krawczyk Flawian 203535
818Skalský Alexandr 21561 1 - 01 Osmanovic Faruk 199941
938Seemann Jakub 20261 ½ - ½1 Bolacký Jiří 215319
1020Nytra Ondřej 21501 ½ - ½1 Gratze Michael 191949
1148Trybus Daniel 19501 1 - 01 Vojta Jakub 214621
1222Babula Vlastimil 21351 1 - 01 Kucharska Helena 171263
1350Prieb Robert 19181 ½ - ½1 Zvolenský David 212923
1424Kapusta Petr 21201 ½ - ½1 Delgerdalai Bayarjavkhlan 165669
1552Urwyler Nikash 19031 0 - 11 WFMKucharska Honorata 211325
1666Černý Michal 16861 0 - 1½ FMStalmach Richard 22677
178Dočekal Jan 2260½ 1 - 0½ Redzisz Michal 197245
1810FMSlovák Kilián 2250½ ½ - ½½ Steiner Juraj 198643
1942Večeřa Dominik 1987½ 1 - 0½ Holeksa Zdeněk 224511
2046Paseka Matyáš 1965½ 0 - 10 FMVojta Tomáš 23493
216FMKratochvíl Josef 22750 1 - 00 Křížek Kryštof 189853
2254Matůš Filip 18980 0 - 10 FMBělunek Vladimír 222513
2314Koutný Petr 21690 1 - 00 Pavlíček Petr 189255
2456Koper Štefan 18810 ½ - ½0 IMWeinzettl Ernst 216615
2558Vylíčil Adam 18420 0 - 10 Havelka Ondřej 216417
2628Rut Vojtěch 20980 ½ - ½0 Závodný Jaroslav 184557
2760Nekvasil Radek 17570 0 - 10 FMValenta Vít 205431
2834Beneš Miroslav 20360 0 - 10 Motúzová Marta 176759
2936Volák Šimon 20270 1 - 00 Bartošek Ivan 175161
3062Vlachopulos Elefteris 17290 0 - 10 Matějovský Ondřej 202637
3164Marek Jakub 16930 1 - 00 Pýcha Patrik 201439
3240Kersten Julian 20050 1 - 00 Macháček Lukáš 168765
3344Vantuch Lucian 19810 1 - 00 Mařák Jakub 168667
3468Makalouš Dan 16740 1 - 00 Doležal Karel 195347
3570Dančák Stanislav 16190 0 - 10 Zgarba Radek 190451
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž