45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

1. Kolo Datum kola 2020/07/04 Hodina 16:30

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
11GMPlát Vojtěch 25620 1 - 00 Volák Šimon 202736
237Matějovský Ondřej 20260 0 - 10 FMMotúz Karol 23532
33FMVojta Tomáš 23490 0 - 10 Seemann Jakub 202638
439Pýcha Patrik 20140 0 - 10 FMMiča Marek 23064
55FMCzerw Dawid 22870 1 - 00 Kersten Julian 200540
641Osmanovic Faruk 19990 1 - 00 FMKratochvíl Josef 22756
77FMStalmach Richard 22670 ½ - ½0 Večeřa Dominik 198742
843Steiner Juraj 19860 ½ - ½0 Dočekal Jan 22608
99FMObšivač Josef 22570 1 - 00 Vantuch Lucian 198144
1045Redzisz Michal 19720 ½ - ½0 FMSlovák Kilián 225010
1111Holeksa Zdeněk 22450 ½ - ½0 Paseka Matyáš 196546
1247Doležal Karel 19530 0 - 10 Frank Adam 222712
1313FMBělunek Vladimír 22250 0 - 10 Trybus Daniel 195048
1449Gratze Michael 19190 1 - 00 Koutný Petr 216914
1515IMWeinzettl Ernst 21660 0 - 10 Prieb Robert 191850
1651Zgarba Radek 19040 0 - 10 Krejča Jakub 216616
1717Havelka Ondřej 21640 0 - 10 Urwyler Nikash 190352
1853Křížek Kryštof 18980 0 - 10 Skalský Alexandr 215618
1919Bolacký Jiří 21530 1 - 00 Matůš Filip 189854
2055Pavlíček Petr 18920 0 - 10 Nytra Ondřej 215020
2121Vojta Jakub 21460 1 - 00 Koper Štefan 188156
2257Závodný Jaroslav 18450 0 - 10 Babula Vlastimil 213522
2323Zvolenský David 21290 1 - 00 Vylíčil Adam 184258
2459Motúzová Marta 17670 0 - 10 Kapusta Petr 212024
2525WFMKucharska Honorata 21130 1 - 00 Nekvasil Radek 175760
2661Bartošek Ivan 17510 0 - 10 Gnojek Petr 210726
2727Petříček Lukáš 21070 1 - 00 Vlachopulos Elefteris 172962
2863Kucharska Helena 17120 1 - 00 Rut Vojtěch 209828
2929Stančík Jakub 20920 1 - 00 Marek Jakub 169364
3065Macháček Lukáš 16870 0 - 10 CMJuříček Stanislav 206530
3131FMValenta Vít 20540 0 - 10 Černý Michal 168666
3267Mařák Jakub 16860 0 - 10 Bosák Jan 204632
3333Dusbaba Karel 20390 1 - 00 Makalouš Dan 167468
3469Delgerdalai Bayarjavkhlan 16560 1 - 00 Beneš Miroslav 203634
3535Krawczyk Flawian 20350 1 - 00 Dančák Stanislav 161970
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž