45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 6 kole

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 Krtg+/-
11GMPlát VojtěchCZE25622535ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,520,022,052128104,0
25FMCzerw DawidPOL22870Polsko5,020,022,5521832026,8
34FMMiča MarekCZE23062361Beskydská šachová škola z.s.4,521,023,042146209,4
49FMObšivač JosefCZE22572261Moravská Slavia Brno4,519,521,542137200,2
52FMMotúz KarolSVK23530ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,519,021,03214110-4,7
669Delgerdalai BayarjavkhlanCZE16561681ŠK Staré Město4,517,018,53217240150,8
735Krawczyk FlawianPOL20350Polsko4,517,018,0421714079,2
87FMStalmach RichardCZE22672342Beskydská šachová škola z.s.4,516,519,042002206,2
938Seemann JakubPOL20260Polsko4,022,025,53224940146,4
1012Frank AdamCZE22272201Beskydská šachová škola z.s.4,020,523,53206440-8,4
1119Bolacký JiříCZE21532177ŠK Slavoj Poruba4,020,022,5221422019,2
1225WFMKucharska HonoratawPOL21130Polsko4,018,019,0319774046,0
1318Skalský AlexandrCZE21562148ŠK Staré Město4,017,519,5320654080,0
1410FMSlovák KiliánCZE22502246TJ Kobylisy4,017,519,02201620-33,8
1529Stančík JakubCZE20922093Zbrojovka Vsetín4,017,019,54185420-29,4
1613FMBělunek VladimírCZE22252225Zbrojovka Vsetín4,017,019,04200810-5,3
1764Marek JakubCZE16931768GPOA Znojmo, spolek4,015,517,5320712083,4
183FMVojta TomášCZE23492342TJ Spartak Vlašim4,015,017,04201510-20,8
1911Holeksa ZdeněkCZE22452232Beskydská šachová škola z.s.4,015,017,03198420-14,8
2048Trybus DanielPOL19500Polsko3,520,023,03222740129,2
2124Kapusta PetrCZE21202113Šachy Hošťálková z.s.3,519,520,53190320-3,8
2216Krejča JakubCZE21662162Šachy Hošťálková z.s.3,518,020,52195220-26,4
2327Petříček LukášCZE21072002ŠK Kuřim, z.s.3,517,518,53196440-5,2
248Dočekal JanCZE22602230ŠK Sokol Vyšehrad3,517,018,52198720-25,4
2550Prieb RobertGER19180Německo3,516,518,53214440102,0
2623Zvolenský DavidCZE21292121TJ Jawa Brodce3,516,018,53195240-81,2
2745Redzisz MichalPOL19720Polsko3,515,517,5221554097,6
2842Večeřa DominikCZE19871995Sokol Postoupky3,020,524,0221714028,8
2926Gnojek PetrCZE21072117Beskydská šachová škola z.s.3,020,521,0221914042,4
3032Bosák JanCZE20462009Zbrojovka Vsetín3,019,520,5321122012,8
3122Babula VlastimilCZE21352073ŠK Staré Město3,018,520,532020403,2
3252Urwyler NikashSUI19030Švýcarsko3,017,519,5320784043,6
3321Vojta JakubCZE21462195TJ Spartak Vlašim3,017,019,03187640-52,8
346FMKratochvíl JosefCZE22752266ŠK Gordic Jihlava3,017,019,02199020-62,8
3530CMJuříček StanislavCZE20652058Zbrojovka Vsetín3,017,018,52205920-7,4
3614Koutný PetrCZE21692124TJ Vlčnov3,016,518,03199520-26,0
3733Dusbaba KarelCZE20392042SK Šachy Chlumec3,016,018,01198120-1,0
3849Gratze MichaelAUT19190Rakousko3,014,516,0221372014,4
3953Křížek KryštofCZE18981891TJ Spartak Vlašim3,014,515,5321354073,6
4017Havelka OndřejCZE21642161Interchess z.s.3,014,515,53187320-6,6
4167Mařák JakubCZE16861673ŠK Zlín, z.s.3,014,015,5220024080,0
4258Vylíčil AdamCZE18421859ŠK Staré Město3,014,014,5220424036,8
4334Beneš MiroslavCZE20362055Slavia Kroměříž3,013,514,02181720-25,0
4447Doležal KarelCZE19531975Sokol Francova Lhota3,011,512,53180020-34,8
4566Černý MichalCZE16861664ŠK Zlín-Malenovice, z.s.2,518,020,5221004098,0
4640Kersten JulianAUT20050Rakousko2,516,517,52208720-8,8
4746Paseka MatyášCZE19651976Beskydská šachová škola z.s.2,515,517,02217040-6,0
4815IMWeinzettl ErnstAUT21660Rakousko2,515,017,51196510-25,8
4954Matůš FilipCZE18982000TJ Sokol Ústí z.s.2,515,016,5220674051,6
5031FMValenta VítCZE20542043ŠK Velké Losiny2,515,016,02188020-24,0
5157Závodný JaroslavCZE18451865Zbrojovka Vsetín2,514,015,5120972022,8
5251Zgarba RadekCZE19041938TJ Sokol Ústí z.s.2,514,015,022025203,4
5356Koper ŠtefanCZE18811869ŠK Mahrla Praha z.s.2,512,013,5020362016,4
5444Vantuch LucianCZE19811967Beskydská šachová škola z.s.2,018,020,02207040-15,2
5539Pýcha PatrikCZE20142018TJ Spartak Vlašim2,017,518,51183420-60,6
5636Volák ŠimonCZE20272036Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.2,017,017,52189740-25,6
5741Osmanovic FarukGER19990Německo2,016,519,01205220-15,8
5837Matějovský OndřejCZE20262021TJ Spartak Vlašim2,016,517,52191320-42,4
5968Makalouš DanCZE16741706Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.2,015,516,5219982034,0
6028Rut VojtěchCZE20982129ŠK Sokol Vyšehrad2,014,015,01185720-55,2
6163Kucharska HelenawPOL17120Polsko2,012,013,02200240113,2
6243Steiner JurajCZE19862005Steinitz - Makabi Praha1,516,018,50205020-33,0
6320Nytra OndřejCZE21502158Beskydská šachová škola z.s.1,515,016,51190540-176,4
6462Vlachopulos ElefterisCZE17291693ŠO TJ Karolinka1,513,014,00189120-33,6
6555Pavlíček PetrCZE18921860Šachový klub Loko Praha z.s.1,510,511,01194320-32,0
6665Macháček LukášCZE16871678ŠK Staré Město1,510,011,01184740-24,4
6760Nekvasil RadekCZE17571698GPOA Znojmo, spolek1,015,517,01195820-22,2
6859Motúzová MartawSVK17670ŠK Sparta Povážská Bystrica1,014,016,012046206,4
6970Dančák StanislavCZE16191655Zbrojovka Vsetín1,012,012,50189040-15,2
7061Bartošek IvanCZE17511703Zbrojovka Vsetín0,512,513,50194920-21,4

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž