45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 5 kole

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 Krtg+/-
15FMCzerw DawidPOL22870Polsko5,013,015,5521422026,8
21GMPlát VojtěchCZE25622535ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,513,015,042085104,0
39FMObšivač JosefCZE22572261Moravská Slavia Brno4,014,016,042065200,2
42FMMotúz KarolSVK23530ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,012,014,03213510-4,7
513FMBělunek VladimírCZE22252225Zbrojovka Vsetín4,011,012,54196510-5,3
638Seemann JakubPOL20260Polsko3,514,517,03225640146,4
748Trybus DanielPOL19500Polsko3,514,517,03221640129,2
84FMMiča MarekCZE23062361Beskydská šachová škola z.s.3,514,516,032119209,4
912Frank AdamCZE22272201Beskydská šachová škola z.s.3,514,016,03207740-8,4
1019Bolacký JiříCZE21532177ŠK Slavoj Poruba3,514,015,5221062019,2
117FMStalmach RichardCZE22672342Beskydská šachová škola z.s.3,512,515,032020206,2
1235Krawczyk FlawianPOL20350Polsko3,512,012,5321714079,2
1316Krejča JakubCZE21662162Šachy Hošťálková z.s.3,511,513,02196820-26,4
1469Delgerdalai BayarjavkhlanCZE16561681ŠK Staré Město3,511,012,52217340150,8
1510FMSlovák KiliánCZE22502246TJ Kobylisy3,510,512,02198620-33,8
1618Skalský AlexandrCZE21562148ŠK Staré Město3,013,515,5220714080,0
1742Večeřa DominikCZE19871995Sokol Postoupky3,013,015,5221854028,8
1822Babula VlastimilCZE21352073ŠK Staré Město3,012,513,531996403,2
1926Gnojek PetrCZE21072117Beskydská šachová škola z.s.3,012,512,5221394042,4
2021Vojta JakubCZE21462195TJ Spartak Vlašim3,012,014,03193740-52,8
2132Bosák JanCZE20462009Zbrojovka Vsetín3,012,013,0320972012,8
223FMVojta TomášCZE23492342TJ Spartak Vlašim3,011,513,53200410-20,8
2329Stančík JakubCZE20922093Zbrojovka Vsetín3,011,012,53176120-29,4
2430CMJuříček StanislavCZE20652058Zbrojovka Vsetín3,011,012,02199620-7,4
2525WFMKucharska HonoratawPOL21130Polsko3,011,012,0219734046,0
2611Holeksa ZdeněkCZE22452232Beskydská šachová škola z.s.3,011,012,02195720-14,8
2764Marek JakubCZE16931768GPOA Znojmo, spolek3,010,512,0220572083,4
2814Koutný PetrCZE21692124TJ Vlčnov3,010,011,53198120-26,0
2953Křížek KryštofCZE18981891TJ Spartak Vlašim3,09,510,0320944073,6
3024Kapusta PetrCZE21202113Šachy Hošťálková z.s.2,513,014,02188220-3,8
3166Černý MichalCZE16861664ŠK Zlín-Malenovice, z.s.2,512,014,5220974098,0
326FMKratochvíl JosefCZE22752266ŠK Gordic Jihlava2,512,014,02197420-62,8
3350Prieb RobertGER19180Německo2,512,013,52217340102,0
3427Petříček LukášCZE21072002ŠK Kuřim, z.s.2,512,012,52204240-5,2
3523Zvolenský DavidCZE21292121TJ Jawa Brodce2,511,513,02193440-81,2
368Dočekal JanCZE22602230ŠK Sokol Vyšehrad2,511,513,01199920-25,4
3740Kersten JulianAUT20050Rakousko2,511,512,52207320-8,8
3833Dusbaba KarelCZE20392042SK Šachy Chlumec2,511,512,51202720-1,0
3915IMWeinzettl ErnstAUT21660Rakousko2,510,512,51196310-25,8
4031FMValenta VítCZE20542043ŠK Velké Losiny2,510,511,52186720-24,0
4145Redzisz MichalPOL19720Polsko2,510,511,5121524097,6
4246Paseka MatyášCZE19651976Beskydská šachová škola z.s.2,510,011,52218740-6,0
4358Vylíčil AdamCZE18421859ŠK Staré Město2,58,58,5220434036,8
4434Beneš MiroslavCZE20362055Slavia Kroměříž2,57,57,52178820-25,0
4549Gratze MichaelAUT19190Rakousko2,012,514,0121502014,4
4636Volák ŠimonCZE20272036Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.2,012,512,52195840-25,6
4752Urwyler NikashSUI19030Švýcarsko2,011,512,5221044043,6
4844Vantuch LucianCZE19811967Beskydská šachová škola z.s.2,011,512,52203840-15,2
4941Osmanovic FarukGER19990Německo2,011,012,51210120-15,8
5037Matějovský OndřejCZE20262021TJ Spartak Vlašim2,010,511,02189920-42,4
5117Havelka OndřejCZE21642161Interchess z.s.2,010,011,02184220-6,6
5267Mařák JakubCZE16861673ŠK Zlín, z.s.2,010,011,0119934080,0
5356Koper ŠtefanCZE18811869ŠK Mahrla Praha z.s.2,09,010,5020442016,4
5428Rut VojtěchCZE20982129ŠK Sokol Vyšehrad2,08,09,01183720-55,2
5547Doležal KarelCZE19531975Sokol Francova Lhota2,07,07,52172420-34,8
5654Matůš FilipCZE18982000TJ Sokol Ústí z.s.1,512,013,0120944051,6
5751Zgarba RadekCZE19041938TJ Sokol Ústí z.s.1,512,012,512069203,4
5843Steiner JurajCZE19862005Steinitz - Makabi Praha1,511,513,50210020-33,0
5939Pýcha PatrikCZE20142018TJ Spartak Vlašim1,511,512,01181820-60,6
6020Nytra OndřejCZE21502158Beskydská šachová škola z.s.1,510,512,01192540-176,4
6157Závodný JaroslavCZE18451865Zbrojovka Vsetín1,510,012,0020852022,8
6255Pavlíček PetrCZE18921860Šachový klub Loko Praha z.s.1,57,57,51195520-32,0
6359Motúzová MartawSVK17670ŠK Sparta Povážská Bystrica1,010,512,512060206,4
6460Nekvasil RadekCZE17571698GPOA Znojmo, spolek1,010,511,51204020-22,2
6568Makalouš DanCZE16741706Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.1,010,012,0120122034,0
6662Vlachopulos ElefterisCZE17291693ŠO TJ Karolinka1,09,510,00195920-33,6
6763Kucharska HelenawPOL17120Polsko1,09,011,01203540113,2
6865Macháček LukášCZE16871678ŠK Staré Město1,08,08,51188740-24,4
6970Dančák StanislavCZE16191655Zbrojovka Vsetín0,58,09,00193740-15,2
7061Bartošek IvanCZE17511703Zbrojovka Vsetín0,010,011,50198520-21,4

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž