45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36 / Page cached 10.08.2020 01:04:56 10min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1GMPlát Vojtěch325740CZE25622535ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
2FMMotúz Karol14902621SVK23530ŠKŠ Dubnica nad Váhom
3FMVojta Tomáš308781CZE23492342TJ Spartak Vlašim
4FMMiča Marek382884CZE23062361Beskydská šachová škola z.s.
5FMCzerw Dawid1145746POL22870Polsko
6FMKratochvíl Josef328626CZE22752266ŠK Gordic Jihlava
7FMStalmach Richard372048CZE22672342Beskydská šachová škola z.s.
8Dočekal Jan320625CZE22602230ŠK Sokol Vyšehrad
9FMObšivač Josef303690CZE22572261Moravská Slavia Brno
10FMSlovák Kilián365440CZE22502246TJ Kobylisy
11Holeksa Zdeněk316261CZE22452232Beskydská šachová škola z.s.
12Frank Adam384720CZE22272201Beskydská šachová škola z.s.
13FMBělunek Vladimír307432CZE22252225Zbrojovka Vsetín
14Koutný Petr310743CZE21692124TJ Vlčnov
15IMWeinzettl Ernst1600575AUT21660Rakousko
16Krejča Jakub365777CZE21662162Šachy Hošťálková z.s.
17Havelka Ondřej349526CZE21642161Interchess z.s.
18Skalský Alexandr381799CZE21562148ŠK Staré Město
19Bolacký Jiří308706CZE21532177ŠK Slavoj Poruba
20Nytra Ondřej371955CZE21502158Beskydská šachová škola z.s.
21Vojta Jakub382515CZE21462195TJ Spartak Vlašim
22Babula Vlastimil391930CZE21352073ŠK Staré Město
23Zvolenský David393770CZE21292121TJ Jawa Brodce
24Kapusta Petr315222CZE21202113Šachy Hošťálková z.s.
25WFMKucharska Honorata1163868POL21130wPolsko
26Gnojek Petr371807CZE21072117Beskydská šachová škola z.s.
27Petříček Lukáš23703318CZE21072002ŠK Kuřim, z.s.
28Rut Vojtěch333190CZE20982129ŠK Sokol Vyšehrad
29Stančík Jakub381829CZE20922093Zbrojovka Vsetín
30CMJuříček Stanislav301809CZE20652058Zbrojovka Vsetín
31FMValenta Vít307440CZE20542043ŠK Velké Losiny
32Bosák Jan314692CZE20462009Zbrojovka Vsetín
33Dusbaba Karel314480CZE20392042SK Šachy Chlumec
34Beneš Miroslav325945CZE20362055Slavia Kroměříž
35Krawczyk Flawian21881413POL20350Polsko
36Volák Šimon396630CZE20272036Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.
37Matějovský Ondřej323624CZE20262021TJ Spartak Vlašim
38Seemann Jakub21874697POL20260Polsko
39Pýcha Patrik344630CZE20142018TJ Spartak Vlašim
40Kersten Julian1628542AUT20050Rakousko
41Osmanovic Faruk4637941GER19990Německo
42Večeřa Dominik383082CZE19871995Sokol Postoupky
43Steiner Juraj367516CZE19862005Steinitz - Makabi Praha
44Vantuch Lucian385131CZE19811967Beskydská šachová škola z.s.
45Redzisz Michal21816107POL19720Polsko
46Paseka Matyáš23703296CZE19651976Beskydská šachová škola z.s.
47Doležal Karel314994CZE19531975Sokol Francova Lhota
48Trybus Daniel21816131POL19500Polsko
49Gratze Michael1613871AUT19190Rakousko
50Prieb Robert16212002GER19180Německo
51Zgarba Radek392863CZE19041938TJ Sokol Ústí z.s.
52Urwyler Nikash1325957SUI19030Švýcarsko
53Křížek Kryštof23701307CZE18981891TJ Spartak Vlašim
54Matůš Filip398179CZE18982000TJ Sokol Ústí z.s.
55Pavlíček Petr325163CZE18921860Šachový klub Loko Praha z.s.
56Koper Štefan306606CZE18811869ŠK Mahrla Praha z.s.
57Závodný Jaroslav359220CZE18451865Zbrojovka Vsetín
58Vylíčil Adam23717556CZE18421859ŠK Staré Město
59Motúzová Marta14919346SVK17670wŠK Sparta Povážská Bystrica
60Nekvasil Radek390577CZE17571698GPOA Znojmo, spolek
61Bartošek Ivan303283CZE17511703Zbrojovka Vsetín
62Vlachopulos Elefteris329665CZE17291693ŠO TJ Karolinka
63Kucharska Helena1195760POL17120wPolsko
64Marek Jakub350702CZE16931768GPOA Znojmo, spolek
65Macháček Lukáš377210CZE16871678ŠK Staré Město
66Černý Michal391964CZE16861664ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
67Mařák Jakub390674CZE16861673ŠK Zlín, z.s.
68Makalouš Dan374571CZE16741706Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.
69Delgerdalai Bayarjavkhlan23727276CZE16561681ŠK Staré Město
70Dančák Stanislav23734760CZE16191655Zbrojovka Vsetín
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž