Circuito Infantil Xeque&Mate 2020 Online - Etapa 1 - Categoria C

Last update 31.05.2020 21:19:29 / Page cached 01.06.2020 14:16:37 95min., Creator/Last Upload: andre salama

Tournament selectionCat. A, Cat. B, Cat. C, Cat. D
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details, no flags
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking after 6 Rounds, Final Ranking crosstable after 6 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , not paired
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No. NameFEDGrClub/City
1
Antonio Castello Iniesta (toniiniesta)BRACatamarã
2
Ariel Roizenblatt Davidovici (ari0042)BRAHebraica
3
Arthur Vicente B Sousa (arthurvbsousa011)BRARecanto Educacional - PG
4
Bruno Leite Correa (brunocorrea2631)BRALiceu Arcanjos - São Manuel
5
Christian Oliveira Luz (eaglechris)BRAMadre Savina - Piaui
6
Daniella Campolino V Silva (DaniCampolino)BRAColegio Militar São Paulo
7
Eduardo Cymrot Cymbalista (eduardo88888)BRAHebraica / Santa Cruz
8
Erick Danielato Tagliaboa (Steel2k)BRASanta Lucia Filipinni
9
Felipe M Campora (unnoss)BRADante
10
Felipe Nakazato Pinotti (fpinotti)BRAColegio São Jose - Bauru
11
Felipe Rotenberg (FELIPEROTENBERG)BRAHebraica
12
Fernanda N de M Santos (Fernanda_Nunes)BRAPlanck - SJC
13
Flora Yoshida Ferreira (florayf)BRAClub Homs
14
Gabrielle L dos Santos (Gabrielle12220)BRAEMEF Helio Augusto de Souza - SJC
15
Gimpei Hattori (gimpei)BRAVisconde de Cairu - Campo Grande
16
Guilherme K Kavakami (GuilhermeKK)BRAEtapa
17
João Pedro M F Davanso (GMDAVANSO)BRAAnglo Luma Carolina - São Manuel
18
Leonardo Cavazine S de Sousa (Pato423)BRADom Bosco - Guarujá
19
Livia Leite Correa (liviacorrea)BRALiceu Arcanjos - São Manuel
20
Luis Felipe T Calejon Stumpf (lipechess2007)BRACXSantos
21
Luis Filipe M Cardoso (LuisFilipe007)BRAColegio Militar Campo Grande
22
Mariana Yumi Y Bassani (MarianaYumi)BRASanta Maria
23
Murilo Ferreira Rubens (muilo)BRASanta Maria
24
Rafael Cabral Claro (batatafrita12)BRAPlanck
25
Rafaela M R G Queiroz (Rafaela27)BRADante
26
Raphael de C Nunes (BobEsponja25)BRASabin
27
Renan Melo Hara (khapvara)BRAOfic. do Estudante - Campinas
28
Sabrina Camargo Viertler (crazydroid)BRAPaulistano
29
Sami Hideo A Maachar (saminaruto)BRAVisconde de Cairu - Campo Grande
30
Vitor Augusto P de Carvalho (VitorAPC)BRAEscola de Xadrez - Osasco
31
Vitor Rotenberg (Vitorrotenberg)BRAHebraica
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use