Točno u podne - 2 - online - chess.com

Organizatorius (-iai)Sah Morcic
FederacijaKroatija ( CRO )
Turnyro direktoriusBirk Bojan
Vyriausias teisėjaschess.com
Teisėjas (-ai)IA Birk, Bojan 14527677 (administrator)
Laiko kontrolė5 min + 3 sec
VietaNapomena: RtgN= chess.com rtg
Reitingo skaičiavimas -
Data2020/04/26
Reitingo-Ø1659
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas26.04.2020 20:34:11, Autorius/Paskutinis perkėlimas: bojanbirk

Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 7 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7/7 , nesuporuotas
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.TReit.NReit.LytisTipasKlubas/Miestas
1FMBulić Josip14503891CRO22232383ŠK Buje, Buje
2Rudman Robert14609959SLO21512276ŠD Krka Novo Mesto
3Klobučar Dean14504847CRO23092186ŠK Rijeka, Rijeka
4Olenik Čampa Rudi14633264SLO17352129U13ŠD Domžale TAJFUN
5Vuković Nikola14508907CRO21042020ŠK Pula, Pula
6AFMMešić Ismet14411105BIH19031962U13Doboj
7Jurman Nenad14533421CRO18051841ŠK Crikvenica, Crikvenica
8Kvaternik Vilim14570653CRO12221802U11ŠK Kraljevica, Kraljevica
9Jurman Josip14536641CRO18861761ŠK FERIT-Osijek, Osijek
10Savić Saša14561085CRO17651759ŠK FERIT-Osijek, Osijek
11Zlatanovič Srdjan14632217SLO16501673ŠD Posočje
12Dizdarević Mirsad14405296BIH18461672ŠK Rječina, Dražice
13Sundać Ivano14580233CRO13961671U12ŠK Crikvenica, Crikvenica
14Zlatanovič Marcus14626195SLO15131650U15ŠD Posočje
15Dombrovski Mihajlo985740SRB14751598U13Odžaci
16Volf Žiga14604949SLO22311554ŠD Kočevje Inotherm
17Tomljanović Ivano14580241CRO14811501U12ŠK Crikvenica, Crikvenica
18Pijanović Dušan14514117CRO16741484ŠK Rijeka, Rijeka
19Lekšan Boštjan14633949SLO01468
20Zagorac Lara14580250CRO01455wŠK Rječina, Dražice
21Unukić Dino14581124CRO12791395U14ŠK FERIT-Osijek, Osijek
22Horvat BožoSLO01256Novo Mesto
23Licul SašaCRO01249Rijeka
24Buchwald Svea14567423CRO0977U13ŠK FERIT-Osijek, Osijek
25Buljić Zvonimir14581051CRO1121757U09ŠK FERIT-Osijek, Osijek
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos