Campionat de Catalunya per equips online / * = tram fins a 2000

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigGM Magem Badals, Jordi
Àrbitre principalAI Zaiats, Vladimir
Deputy ArbiterAC Rojano Alfonso, Carlos
Control de temps15 min + 5 seg
Seuchess24.com
Rating calculationEloN
Data2020/04/18 Al 2020/05/03
Mitjana d'Elo1919
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització04.05.2020 10:02:57, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesClassificació final després de 28 rondes, Rànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 28 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11, Rd.12, Rd.13, Rd.14, Rd.15, Rd.16, Rd.17, Rd.18, Rd.19, Rd.20, Rd.21, Rd.22, Rd.23, Rd.24, Rd.25, Rd.26, Rd.27, Rd.28
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11, Rd.12, Rd.13, Rd.14, Rd.15, Rd.16, Rd.17, Rd.18, Rd.19, Rd.20, Rd.21, Rd.22, Rd.23, Rd.24, Rd.25, Rd.26, Rd.27, Rd.28
Millors jugadorsper punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge
Millors jugadorsper punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  48. Amposta B* (Elo mitjà:1597, Capità: Josep Chavarria / Des1: 48 / Des2: 10)
T.NomEloFEDID12345678910111213141516171819202122232425262728Pts.PartidesElo mitjà
1Miró Royo Juan1677CAT384692010010½13,581491
2Chavarria Llambrich Pep1603CAT296770½0011110000001110101½0111,0241695
3Jordana Nagera Pol1563CAT3808710000111110½00½100101111012,0241695
4Méndez Alcántara Manel1544CAT384467-0-00001-00000-01,0161725
5Miro Garcia Julia1536CAT38168800000+1000001001110½111110,5241694

Informació de jugadors

Miró Royo Juan 1677 CAT Rp:1448
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1715Martinez Quintero Sergi1566CAT13,0s 01
1817Alvarez Beazcua Garikoitz1397CAT2,0w 14
1916Gomez De Jaime Victor1398CAT10,0s 03
2014Gallego Lopez Pau1469CAT11,0w 02
25237Espinoza Haro Gerard1580CAT7,5s 11
26240Najar Arrieta Oriol1474CAT17,0w 04
27239Abizanda Gilibets Manuel1518CAT9,5s ½3
28238Torres Puig Carlos1524CAT5,0w 12
Chavarria Llambrich Pep 1603 CAT Rp:1666
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1123Toquero Gracia Pau2130CAT14,0w 01
2124Casares Bonals Ainhoa1999CAT11,0s ½1
3125Parra Ordorica Gorka1946CAT9,0w 01
4126Casares Bonals Asier1892CAT9,0s 01
5152Seco Allegue Manuel Lorenzo1700CAT3,5w 11
6153Navarro Lara Cristobal1555CAT2,0s 11
7156Rodriguez Antequera Biel1388CAT10,5w 11
8155Lara Fernandez Guillem1339CAT11,0s 11
9169Rocamora Martorell Ferran1932CAT18,5w 01
10170Gabañach Fernández Victor1830CAT13,5s 01
11171Mancha Cerezuela Sergio1784CAT12,0w 01
12172Agàpito Garrido Bernat1747CAT8,5s 01
13209MKLacasta Palacio Joaquim2188CAT21,5w 01
14211Aparici Dealbert Manel1973CAT14,5s 01
15212Gonzalez Olle Pol1700CAT9,5w 11
16281Garrido Galbas Jordi1644CAT3,0s 11
1714Gallego Lopez Pau1469CAT11,0s 12
1815Martinez Quintero Sergi1566CAT13,0w 01
1917Alvarez Beazcua Garikoitz1397CAT2,0s 14
2016Gomez De Jaime Victor1398CAT10,0w 03
25238Torres Puig Carlos1524CAT5,0s 12
26237Espinoza Haro Gerard1580CAT7,5w ½1
27240Najar Arrieta Oriol1474CAT17,0s 04
28239Abizanda Gilibets Manuel1518CAT9,5w 13
Jordana Nagera Pol 1563 CAT Rp:1695
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1124Casares Bonals Ainhoa1999CAT11,0w 02
2125Parra Ordorica Gorka1946CAT9,0s 02
3126Casares Bonals Asier1892CAT9,0w 02
4123Toquero Gracia Pau2130CAT14,0s 02
5153Navarro Lara Cristobal1555CAT2,0w 12
6156Rodriguez Antequera Biel1388CAT10,5s 12
7155Lara Fernandez Guillem1339CAT11,0w 12
8152Seco Allegue Manuel Lorenzo1700CAT3,5s 12
9170Gabañach Fernández Victor1830CAT13,5w 12
10171Mancha Cerezuela Sergio1784CAT12,0s 02
11172Agàpito Garrido Bernat1747CAT8,5w ½2
12169Rocamora Martorell Ferran1932CAT18,5s 02
13211Aparici Dealbert Manel1973CAT14,5w 02
14212Gonzalez Olle Pol1700CAT9,5s ½2
15281Garrido Galbas Jordi1644CAT3,0w 12
16209MKLacasta Palacio Joaquim2188CAT21,5s 02
1716Gomez De Jaime Victor1398CAT10,0s 03
1814Gallego Lopez Pau1469CAT11,0w 12
1915Martinez Quintero Sergi1566CAT13,0s 01
2017Alvarez Beazcua Garikoitz1397CAT2,0w 14
25239Abizanda Gilibets Manuel1518CAT9,5s 13
26238Torres Puig Carlos1524CAT5,0w 12
27237Espinoza Haro Gerard1580CAT7,5s 11
28240Najar Arrieta Oriol1474CAT17,0w 04
Méndez Alcántara Manel 1544 CAT Rp:1324
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1125Parra Ordorica Gorka1946CAT9,0- 0K3
2126Casares Bonals Asier1892CAT9,0s 03
3123Toquero Gracia Pau2130CAT14,0- 0K3
4124Casares Bonals Ainhoa1999CAT11,0s 03
5156Rodriguez Antequera Biel1388CAT10,5w 03
6155Lara Fernandez Guillem1339CAT11,0s 03
7152Seco Allegue Manuel Lorenzo1700CAT3,5w 03
8153Navarro Lara Cristobal1555CAT2,0s 13
9171Mancha Cerezuela Sergio1784CAT12,0- 0K3
10172Agàpito Garrido Bernat1747CAT8,5s 03
11169Rocamora Martorell Ferran1932CAT18,5w 03
12170Gabañach Fernández Victor1830CAT13,5s 03
13212Gonzalez Olle Pol1700CAT9,5w 03
14281Garrido Galbas Jordi1644CAT3,0s 03
15209MKLacasta Palacio Joaquim2188CAT21,5- 0K3
16211Aparici Dealbert Manel1973CAT14,5s 03
Miro Garcia Julia 1536 CAT Rp:1629
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1126Casares Bonals Asier1892CAT9,0w 04
2123Toquero Gracia Pau2130CAT14,0s 04
3124Casares Bonals Ainhoa1999CAT11,0w 04
4125Parra Ordorica Gorka1946CAT9,0s 04
5155Lara Fernandez Guillem1339CAT11,0w 04
6152Seco Allegue Manuel Lorenzo1700CAT3,5- 1K4
7153Navarro Lara Cristobal1555CAT2,0w 14
8156Rodriguez Antequera Biel1388CAT10,5s 04
9172Agàpito Garrido Bernat1747CAT8,5w 04
10169Rocamora Martorell Ferran1932CAT18,5s 04
11170Gabañach Fernández Victor1830CAT13,5w 04
12171Mancha Cerezuela Sergio1784CAT12,0s 04
13281Garrido Galbas Jordi1644CAT3,0w 14
14209MKLacasta Palacio Joaquim2188CAT21,5s 04
15211Aparici Dealbert Manel1973CAT14,5w 04
16212Gonzalez Olle Pol1700CAT9,5s 14
1717Alvarez Beazcua Garikoitz1397CAT2,0s 14
1816Gomez De Jaime Victor1398CAT10,0w 13
1914Gallego Lopez Pau1469CAT11,0s 02
2015Martinez Quintero Sergi1566CAT13,0w ½1
25240Najar Arrieta Oriol1474CAT17,0s 14
26239Abizanda Gilibets Manuel1518CAT9,5w 13
27238Torres Puig Carlos1524CAT5,0s 12
28237Espinoza Haro Gerard1580CAT7,5w 11

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/04/18 A les 16:00
T.54  Amposta B*Elo-23  Llinars AElo0 : 4
23.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Toquero Gracia, Pau
21300 - 1
23.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Casares Bonals, Ainhoa
19990 - 1
23.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Parra Ordorica, Gorka
1946- - +
23.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Casares Bonals, Asier
18920 - 1
2. Ronda El 2020/04/18 A les 16:50
T.23  Llinars AElo-54  Amposta B*Elo3½: ½
23.1
Casares Bonals, Ainhoa
1999-
Chavarria Llambrich, Pep
1603½ - ½
23.2
Parra Ordorica, Gorka
1946-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
23.3
Casares Bonals, Asier
1892-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
23.4
Toquero Gracia, Pau
2130-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
3. Ronda El 2020/04/18 A les 17:40
T.54  Amposta B*Elo-23  Llinars AElo0 : 4
23.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Parra Ordorica, Gorka
19460 - 1
23.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Casares Bonals, Asier
18920 - 1
23.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Toquero Gracia, Pau
2130- - +
23.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Casares Bonals, Ainhoa
19990 - 1
4. Ronda El 2020/04/18 A les 18:30
T.23  Llinars AElo-54  Amposta B*Elo4 : 0
23.1
Casares Bonals, Asier
1892-
Chavarria Llambrich, Pep
16031 - 0
23.2
Toquero Gracia, Pau
2130-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
23.3
Casares Bonals, Ainhoa
1999-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
23.4
Parra Ordorica, Gorka
1946-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
5. Ronda El 2020/04/19 A les 16:10
T.54  Amposta B*Elo-56  Vila-Seca*Elo2 : 2
30.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Seco Allegue, Manuel Lorenzo
17001 - 0
30.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Navarro Lara, Cristobal
15551 - 0
30.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Rodriguez Antequera, Biel
13880 - 1
30.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Lara Fernandez, Guillem
13390 - 1
6. Ronda El 2020/04/19 A les 17:00
T.56  Vila-Seca*Elo-54  Amposta B*Elo1 : 3
30.1
Navarro Lara, Cristobal
1555-
Chavarria Llambrich, Pep
16030 - 1
30.2
Rodriguez Antequera, Biel
1388-
Jordana Nagera, Pol
15630 - 1
30.3
Lara Fernandez, Guillem
1339-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
30.4
Seco Allegue, Manuel Lorenzo
1700-
Miro Garcia, Julia
1536- - +
7. Ronda El 2020/04/19 A les 17:45
T.54  Amposta B*Elo-56  Vila-Seca*Elo3 : 1
30.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Rodriguez Antequera, Biel
13881 - 0
30.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Lara Fernandez, Guillem
13391 - 0
30.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Seco Allegue, Manuel Lorenzo
17000 - 1
30.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Navarro Lara, Cristobal
15551 - 0
8. Ronda El 2020/04/19 A les 18:30
T.56  Vila-Seca*Elo-54  Amposta B*Elo1 : 3
30.1
Lara Fernandez, Guillem
1339-
Chavarria Llambrich, Pep
16030 - 1
30.2
Seco Allegue, Manuel Lorenzo
1700-
Jordana Nagera, Pol
15630 - 1
30.3
Navarro Lara, Cristobal
1555-
Méndez Alcántara, Manel
15440 - 1
30.4
Rodriguez Antequera, Biel
1388-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
9. Ronda El 2020/04/25 A les 16:00
T.54  Amposta B*Elo-48  Mataró*Elo1 : 3
22.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Rocamora Martorell, Ferran
19320 - 1
22.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Gabañach Fernández, Victor
18301 - 0
22.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Mancha Cerezuela, Sergio
1784- - +
22.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Agàpito Garrido, Bernat
17470 - 1
10. Ronda El 2020/04/25 A les 16:45
T.48  Mataró*Elo-54  Amposta B*Elo4 : 0
22.1
Gabañach Fernández, Victor
1830-
Chavarria Llambrich, Pep
16031 - 0
22.2
Mancha Cerezuela, Sergio
1784-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
22.3
Agàpito Garrido, Bernat
1747-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
22.4
Rocamora Martorell, Ferran
1932-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
11. Ronda El 2020/04/25 A les 17:30
T.54  Amposta B*Elo-48  Mataró*Elo½ :3½
22.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Mancha Cerezuela, Sergio
17840 - 1
22.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Agàpito Garrido, Bernat
1747½ - ½
22.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Rocamora Martorell, Ferran
19320 - 1
22.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Gabañach Fernández, Victor
18300 - 1
12. Ronda El 2020/04/25 A les 18:15
T.48  Mataró*Elo-54  Amposta B*Elo4 : 0
22.1
Agàpito Garrido, Bernat
1747-
Chavarria Llambrich, Pep
16031 - 0
22.2
Rocamora Martorell, Ferran
1932-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
22.3
Gabañach Fernández, Victor
1830-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
22.4
Mancha Cerezuela, Sergio
1784-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
13. Ronda El 2020/04/26 A les 16:00
T.54  Amposta B*Elo-41  Cervelló*Elo1 : 3
27.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-MK
Lacasta Palacio, Joaquim
21880 - 1
27.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Aparici Dealbert, Manel
19730 - 1
27.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-
Gonzalez Olle, Pol
17000 - 1
27.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Garrido Galbas, Jordi
16441 - 0
14. Ronda El 2020/04/26 A les 16:45
T.41  Cervelló*Elo-54  Amposta B*Elo3½: ½
27.1
Aparici Dealbert, Manel
1973-
Chavarria Llambrich, Pep
16031 - 0
27.2
Gonzalez Olle, Pol
1700-
Jordana Nagera, Pol
1563½ - ½
27.3
Garrido Galbas, Jordi
1644-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
27.4MK
Lacasta Palacio, Joaquim
2188-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
15. Ronda El 2020/04/26 A les 17:30
T.54  Amposta B*Elo-41  Cervelló*Elo2 : 2
27.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Gonzalez Olle, Pol
17001 - 0
27.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Garrido Galbas, Jordi
16441 - 0
27.3
Méndez Alcántara, Manel
1544-MK
Lacasta Palacio, Joaquim
2188- - +
27.4
Miro Garcia, Julia
1536-
Aparici Dealbert, Manel
19730 - 1
16. Ronda El 2020/04/26 A les 18:15
T.41  Cervelló*Elo-54  Amposta B*Elo2 : 2
27.1
Garrido Galbas, Jordi
1644-
Chavarria Llambrich, Pep
16030 - 1
27.2MK
Lacasta Palacio, Joaquim
2188-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
27.3
Aparici Dealbert, Manel
1973-
Méndez Alcántara, Manel
15441 - 0
27.4
Gonzalez Olle, Pol
1700-
Miro Garcia, Julia
15360 - 1
17. Ronda El 2020/05/01 A les 16:00
T.60  EDAMI*Elo-54  Amposta B*Elo2 : 2
28.1
Martinez Quintero, Sergi
1566-
Miró Royo, Juan
16771 - 0
28.2
Gallego Lopez, Pau
1469-
Chavarria Llambrich, Pep
16030 - 1
28.3
Gomez De Jaime, Victor
1398-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
28.4
Alvarez Beazcua, Garikoitz
1397-
Miro Garcia, Julia
15360 - 1
18. Ronda El 2020/05/01 A les 16:45
T.54  Amposta B*Elo-60  EDAMI*Elo3 : 1
28.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Martinez Quintero, Sergi
15660 - 1
28.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Gallego Lopez, Pau
14691 - 0
28.3
Miro Garcia, Julia
1536-
Gomez De Jaime, Victor
13981 - 0
28.4
Miró Royo, Juan
1677-
Alvarez Beazcua, Garikoitz
13971 - 0
19. Ronda El 2020/05/01 A les 17:30
T.60  EDAMI*Elo-54  Amposta B*Elo3 : 1
28.1
Martinez Quintero, Sergi
1566-
Jordana Nagera, Pol
15631 - 0
28.2
Gallego Lopez, Pau
1469-
Miro Garcia, Julia
15361 - 0
28.3
Gomez De Jaime, Victor
1398-
Miró Royo, Juan
16771 - 0
28.4
Alvarez Beazcua, Garikoitz
1397-
Chavarria Llambrich, Pep
16030 - 1
20. Ronda El 2020/05/01 A les 18:15
T.54  Amposta B*Elo-60  EDAMI*Elo1½:2½
28.1
Miro Garcia, Julia
1536-
Martinez Quintero, Sergi
1566½ - ½
28.2
Miró Royo, Juan
1677-
Gallego Lopez, Pau
14690 - 1
28.3
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Gomez De Jaime, Victor
13980 - 1
28.4
Jordana Nagera, Pol
1563-
Alvarez Beazcua, Garikoitz
13971 - 0
25. Ronda El 2020/05/03 A les 16:00
T.57  Catalonia Joviat B*Elo-54  Amposta B*Elo0 : 4
28.1
Espinoza Haro, Gerard
1580-
Miró Royo, Juan
16770 - 1
28.2
Torres Puig, Carlos
1524-
Chavarria Llambrich, Pep
16030 - 1
28.3
Abizanda Gilibets, Manuel
1518-
Jordana Nagera, Pol
15630 - 1
28.4
Najar Arrieta, Oriol
1474-
Miro Garcia, Julia
15360 - 1
26. Ronda El 2020/05/03 A les 16:45
T.54  Amposta B*Elo-57  Catalonia Joviat B*Elo2½:1½
28.1
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Espinoza Haro, Gerard
1580½ - ½
28.2
Jordana Nagera, Pol
1563-
Torres Puig, Carlos
15241 - 0
28.3
Miro Garcia, Julia
1536-
Abizanda Gilibets, Manuel
15181 - 0
28.4
Miró Royo, Juan
1677-
Najar Arrieta, Oriol
14740 - 1
27. Ronda El 2020/05/03 A les 17:30
T.57  Catalonia Joviat B*Elo-54  Amposta B*Elo1½:2½
28.1
Espinoza Haro, Gerard
1580-
Jordana Nagera, Pol
15630 - 1
28.2
Torres Puig, Carlos
1524-
Miro Garcia, Julia
15360 - 1
28.3
Abizanda Gilibets, Manuel
1518-
Miró Royo, Juan
1677½ - ½
28.4
Najar Arrieta, Oriol
1474-
Chavarria Llambrich, Pep
16031 - 0
28. Ronda El 2020/05/03 A les 18:15
T.54  Amposta B*Elo-57  Catalonia Joviat B*Elo3 : 1
28.1
Miro Garcia, Julia
1536-
Espinoza Haro, Gerard
15801 - 0
28.2
Miró Royo, Juan
1677-
Torres Puig, Carlos
15241 - 0
28.3
Chavarria Llambrich, Pep
1603-
Abizanda Gilibets, Manuel
15181 - 0
28.4
Jordana Nagera, Pol
1563-
Najar Arrieta, Oriol
14740 - 1
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Impressió,