14. GOSPODARICEV MEMORIAL 2020 - online - chess.com

Təşkilatçı(lar)SK Postojna
FederasiyaSlovenia ( SLO )
Turnir direktoruVladimir Slejko
Baş hakimchess.com
HakimIA Birk, Bojan 14527677 (administrator)
Nəzarət vaxtı15 min
Keçirilmə yerichess.com
Reytinq hesablanması -
Tarix2020/04/11
Reytinq-Ø1634
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə12.04.2020 23:02:32, Yaradan/Son yükləmə: bojanbirk

LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turnir detalları yoxdur
Komandanın ümumi görünüşüBIH, CRO, ITA, SLO, SVK
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Oyun cədvəli
9 turdan sonra yekun sıralama, 9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9/9 , Cütlənməyib
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No.AdFideIDFEDRtgICinsTipKlub/Şəhər
1GMŠkoberne Jure14604299SLO2505ŠD Posočje
2MKGoršek Gregor14605899SLO2155ŠK Žalec
3MKVuković Nikola14508907CRO2152ŠK Pula, Pula
4MKMestek Igor14602270SLO2136ŠD Kočevje Inotherm
5MKBrilej Jaka14618818SLO2108U20Celjski ŠK
6FMPlesec Damjan14600161SLO2099ŽŠK Maribor
7WFMHreščak Ivana14613441SLO2045wU20ŠK Postojna
8Trombettoni Andrea809659ITA1992
9MKHajna Jurij14607751SLO1973S70ŠK Postojna
10Brgan Niko14635569SLO1937ŠD Stari trg ob Kolpi
11Dizdarević Mirsad14405296BIH1878ŠK Rječina, Dražice
12ICmor Nino14607603SLO1863ŠD Radenska - Pomgrad
13IVKatić Damir14516500CRO1819ŠK Karlobag, Karlobag
14ISlejko Vladimir14610388SLO1816ŠK Postojna
15IIJurman Josip14536641CRO1811S70ŠK FERIT-Osijek, Osijek
16IIMolnar Ivan Dorian14536927CRO1806
17ISivčevič Nusret14611287SLO1792ŠK Ljubljana
18IIIBačič Domagoj14627558SLO1786ŠD Čaven Ajdovščina
19IIHerega Nejc14634058SLO1757U16ŠK Nova Gorica
20Mešić Ismet14411105BIH1753U16
21IIKogoj Boris14605562SLO1749ŠK Nova Gorica
22IIOlenik Čampa Rudi14633264SLO1745U16ŠD Domžale TAJFUN
23IIŠkrbec Leon14632756SLO1740U16ŠK Postojna
24Pozzi Paolo2829180ITA1725
25IIVukadinovič Bojan14609231SLO1679ŠK Postojna
26IISmolej Žiga14633280SLO1641U16ŠK Rimex Ilirska Bistrica
27Džudović Ivica14644169SLO1614ŠK Uljanik, Pula
28Zlatanovič Srdjan14632217SLO1586ŠD Posočje
29Hreščak Boris14617056SLO1586ŠK Postojna
30Levash Dmytro14638240SLO1574ŠK Val - Koper
31IStanič Vitko14607506SLO1556S70ŠK Loška dolina
32IIŠiraj Svit14627965SLO1546U16ŠD Vrhnika
33IIDomović Ognjen14567954CRO1544U16ŠK Picok, Đurđevac
34IISundać Ivano14580233CRO1539U12ŠK Crikvenica, Crikvenica
35IIINusdorfer Sanjin14621452SLO1526ŠD Piran
36IITomljanović Ivano14580241CRO1516U12ŠK Crikvenica, Crikvenica
37IIZlatanovič Marcus14626195SLO1483U16ŠD Posočje
38IIMarkošek Bine14634619SLO1461U12ŠK Komenda
39IIINusdorfer Jan14622467SLO1442U20ŠD Piran
40IVKvaternik Vilim14570653CRO1432U12ŠK Kraljevica, Kraljevica
41Kovačević Gabrijel14583712CRO1430U16ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
42IIHočevar Tim14638738SLO1427U12ŠK Postojna
43WIIDebevec Katarina14622882SLO1390wŠD Piran
44IZagorac Lara14580250CRO1379wU12ŠK Rječina, Dražice
45Lekšan Boštjan14633949SLO1353
46IIKaluža Dominik14629470SLO1328U16ŠK Postojna
47IIIKrešić Vid14579979CRO1328U12ŠK Crikvenica, Crikvenica
48WIIBeber Anja14642255SLO1227wU12ŠK Postojna
49IIIBrleković Dominik14565706CRO1202U12ŠK FERIT-Osijek, Osijek
50IIIUnukić Dino14581124CRO1197U16ŠK FERIT-Osijek, Osijek
51IIHorvat Ivan14568985CRO1177U12ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
52IIIHočevar Nick14638126SLO1133U12ŠK Postojna
53Strnad Kaja14643898SLO1074U12ŠK Postojna
54Zamborsky Alex14971275SVK0U20
55Buljić Zvonimir14581051CRO0U12ŠK FERIT-Osijek, Osijek
56Horvat Zlatko14584050CRO0
57Augustinčič JakaSLO0
58Meze Ivanić Ema14644835SLO0U12ŠK Postojna
59Kotnik JanezSLO0