Peryho aprílový online turnaj - skupina A

Son yükləmə04.05.2020 07:38:54, Yaradan/Son yükləmə: slovak chess federation

Turnir seçimiSkupina A, Skupina B, Skupina C, Skupina D
Parametrlər Turniri ətraflı göstər, Turnir təqvimi ilə link
SiyahılarOyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması, Bütün qrupların əlifba sıralaması
11 turdan sonra yekun sıralama, Cütlənmələr/mövqe
11 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama, Statistikalar, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi

Bütün qrupların əlifba sıralaması

No.AdFideIDRtgFEDKlub/ŞəhərAd
1Angelovic Adrian149623571844SVKBsk BardejovSkupina B
2Batora Matej149371822020SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina A
3Benci Jozef149675961227SVKSK Doprastav BratislavaSkupina D
4Benci Rudolf149631911638SVKSK Doprastav BratislavaSkupina C
5Blaho Igor149483111524SVKSk Strelec Devinska Nova VesSkupina C
6Blaho Jakub149483201694SVKSk Strelec Devinska Nova VesSkupina B
7Borovsky Michal1000SVKneregistrovanySkupina C
8Cedzo Adam149477651950SVKTj Mladost ZilinaSkupina B
9Chrenko Kristian149365421994SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina A
10FMDanada Tomas149193622313SVKSk PrakovceSkupina A
11Diviak Rastislav149082042005SVKSk OsuskeSkupina A
12Dolnik Michal736205991346SVKSK Doprastav BratislavaSkupina D
13Dubanova Kristina736080921128SVKSK SkalicaSkupina D
14Durana Jonas736196631351SVKTatran BratislavaSkupina C
15Fajtakova Silvia149446001502SVKZahoracky Sachovy KlubSkupina C
16Gzib David149408682026SVKSk OsuskeSkupina A
17Hamas Martin736199901126SVKTatran BratislavaSkupina D
18Hlavina Lubomir149204412049SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina A
19Horvathova Hana149519591341SVKSK Slovan BratislavaSkupina C
20Ihnat Marek149443242082SVKSk Zempin MichalovceSkupina A
21FMJablonicky Martin149256212297SVKSk ModraSkupina A
22Kapec Kristian736215791786SVKBsk BardejovSkupina B
23FMKaras Marek149285582244SVKSk OsuskeSkupina A
24Kaufman Robert149393041430SVKSK OsuskeSkupina C
25Kaufman Roman149626751000SVKSK OsuskeSkupina D
26Kaufmanova Karin149582521127SVKSK OsuskeSkupina D
27Koscelnikova Monika149670731089SVKMŠK KdV KežmarokSkupina D
28Krakovsky Peter149685251624SVKSK SkalicaSkupina C
29Krupa Miroslav149441542090SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina A
30Kuna Martin149365771948SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina B
31Kuna Patrik149498651843SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina B
32Livnansky Michal736228851183SVKSK Doprastav BratislavaSkupina D
33Livnansky Tomas149676341093SVKSK Doprastav BratislavaSkupina D
34Meszaros Casey Ryan149632051441SVKKsn BratislavaSkupina C
35Nater Nikolas149419531285SVKSK OsuskeSkupina D
36WCMNovomeska Karin149523001462SVKSk StefanovSkupina C
37Pericka Tomas149090811980SVKŠK OsuskéSkupina B
38Petrek Dominik149549901877SVKŠK Doprastav BratislavaSkupina B
39Polasek Filip149090572062SVKSk OsuskeSkupina A
40Rakovsky Jakub149552101644SVKNitriansky Sachovy Klub NitraSkupina B
41Roman Milan149586511000SVKSK SkalicaSkupina C
42Romanova Ela736082381496SVKSK SkalicaSkupina C
43Sadlon Matus149288841718SVKŠK OsuskéSkupina B
44Spacek Marcel149176101863SVKŠK OsuskéSkupina B
45Spacek Oliver149176292238SVKSk OsuskeSkupina A
46Vanko Wiliam149712831000SVKKsn BratislavaSkupina D
47Vargosko Juraj149516571603SVKTj Slavia Pu PresovSkupina C
48Visvader Kristof149543971442SVKInterchess Zs Borsky MikulasSkupina C
49Visvader Rudolf149582601267SVKInterchess Zs Borsky MikulasSkupina D
50Vozar Adam736191161247SVKZahoracky Sachovy KlubSkupina D
51Vozarova Adriana149407521745SVKZahoracky Sachovy KlubSkupina B