Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Tomáše Baštince 2011 - otevřený přebor Sokolské župy Hanácké v rapid šachu

Poslední aktualizace10.09.2011 16:11:36, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1IMPlát VojtěchCZE2417U18TŽ Třinec
2IMZpěvák PavelCZE2416Tatran Litovel
3IMSosna JanCZE2407ŠK Zlín
4Urbanec LadislavCZE2273
5Kičmer PetrCZE2223Baník Havířov
6Sháněl JaroslavCZE2199ŠK Staré Město
7Koutný PetrCZE2171ŠK Zlín
8Brázdil RomanCZE2129Slavia Kroměříž
9Vykydal FrantišekCZE2126S60Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
10Dvořák MartinCZE2096Sokol Postoupky
11Macura EmilCZE2078S60ŠK Zlínterm
12Bačák MartinCZE2070Sokol Postoupky
13Dungl MartinCZE2048Sokol Postoupky
14Balážec LudovítCZE2047ŠK Zlín
15Holub StanislavCZE2039S60ŠK Zlínterm
16Rafaja MarekCZE2017ŠK Holešov
17Blümelová ZdeňkaCZE1953wSlavia Kroměříž
18Štec FrantišekCZE1953S60TJ Spartak Přerov
19Večeřa PetrCZE1952Sokol Postoupky
20Chmelař ZdeněkCZE1948S60Sokol Vizovice
21Zpěváková JanaCZE1935wU18ŠK Staré Město
22Vymětal MilanCZE1894ŠK Holešov
23Prachař MojmírCZE1891ŠO TJ Zborovice
24Zpěváková KateřinaCZE1865wSpartak Uherský Brod
25Tomek JosefCZE1842S60ŠK Zlínterm
26Navrátil MarekCZE1817U18Slavia Kroměříž
27Nezdařil MiroslavCZE1796ŠO TJ Zborovice
28Palášek JanCZE1775U15Sokol Postoupky
29Rakušan MiroslavCZE1756U15Sokol Postoupky
30Pospíšil Josef st.CZE1727S60TJ Lutopecny-Měrůtky
31Trávníček JaroslavCZE1645T.J. Sokol Morkovice
32Štolfa PetrCZE1597T.J. Sokol Morkovice
33Ryšavý JindřichCZE1549U18Sokol Postoupky
34Opluštil DavidCZE1534U11Sokol Postoupky
35Scheichenost MichalCZE1532U15Sokol Postoupky
36Nezdařil VlastimilCZE1496ŠO TJ Zborovice
37Polišenský JanCZE1437U15Sokol Postoupky
38Večeřa PavelCZE1374U15Sokol Postoupky
39Zavadil FilipCZE1365U11Sokol Postoupky
40Šimčáková JulieCZE1353wU15Sokol Postoupky
41Němec JakubCZE1333Fatra-Slavia
42Opluštil PavelCZE1250U11Sokol Postoupky
43Pospíšil LukášCZE1100U15TJ Lutopecny-Měrůtky
44Urban DanielCZE1100U11Sokol Postoupky
45Šruc TadeášCZE1100U11Sokol Postoupky
46Králíček FilipCZE1000U15TJ Lutopecny-Měrůtky
47Pecháček TomášCZE1000U11Sokol Postoupky
48Pospíšil Josef ml.CZE1000U18TJ Lutopecny-Měrůtky
49Vašíček Jakub OldřichCZE1000U11Sokol Postoupky
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž