Východočeský pohár - 1. turnaj Polička

Poslední aktualizace07.03.2020 13:22:14, Creator/Last Upload: czech republic licence 3

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 5 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5/5 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgKlub/Místo
1Sysr Vít1556TJ Spartak Letohrad
2Václavík Patrik1537ŠK Svitavy
3Moravec Jakub1506TJ Lanškroun
4Večeř Martin1497TJ Lanškroun
5Nešpůrek Jakub1492Šachový spolek Železné hory
6Kobr Matěj1459Region Panda, z.s.
7Sedlák Jakub1399TJ Lanškroun
8Brázda Zdeněk1395ŠK Svitavy
9Kýr Michal1374ŠK Svitavy
10Málek Filip1291TJ Lanškroun
11Sysrová Eliška1291TJ Spartak Letohrad
12Vymazal Marek1273ŠK Svitavy
13Cimprich Lukáš1259Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
14Pokorný Jiří1259TJ Lanškroun
15Macan Tomáš1257Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
16Málková Barbora1253TJ Lanškroun
17Lána Vincent1241TJ Lanškroun
18Večeřová Hana1228TJ Lanškroun
19Šorf Filip1198TJ Žďár nad Sázavou z.s.
20Minář Milan1191TJ Lanškroun
21Urban Stanislav1186TJ Štefanydes Polička
22Holásek Tomáš1131Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
23Preisler Benjamin1130ŠO Hlinsko
24Dolejš Mikuláš1105TJ Štefanydes Polička
25Sadílek Filip1100TJ Lanškroun
26Kalousová Eva1090TJ Lanškroun
27Sysr Vojtěch1090TJ Spartak Letohrad
28Pusztai Radim1053Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
29Sadílek Jakub1043TJ Lanškroun
30Sixta Karel1023TJ Lokomotiva Česká Třebová
31Beneš František1000TJ Lanškroun
32Dospíšilová Leontýna1000TJ Štefanydes Polička
33Fajt Jiří1000TJ Lanškroun
34Chmel Matěj1000TJ Štefanydes Polička
35Chmelová Klára1000TJ Štefanydes Polička
36Ingr Josef1000ŠK Svitavy
37Jílek Pavel1000TJ Štefanydes Polička
38Klubert Lukáš1000TJ Spartak Letohrad
39Kopecký Lukáš1000ŠK Svitavy
40Kössler Matěj1000TJ Štefanydes Polička
41Kössler Michal1000TJ Štefanydes Polička
42Kozák Šimon1000TJ Lokomotiva Česká Třebová
43Kyšperková Anežka1000TJ Lanškroun
44Pernica Zbyšek1000TJ ŠO Chrudim
45Pokorný Marian1000Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
46Smělý Tomáš1000ŠO Hlinsko
47Šafář Adam1000TJ Štefanydes Polička
48Teplá Ema1000ŠO Hlinsko
49Tomik Vojtěch1000Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
50Trávníček Adam1000Šachový oddíl Křižánky
51Trávníček Jakub1000TJ Štefanydes Polička