IV HRVATSKA LIGA JUG - OGRANAK ISTOK

Zadnja izmjena17.11.2020 00:56:38, Creator/Last Upload: sgudelj

Odabir turnira2.SENIORSKA, 3.SENIORSKA, 4.SENIORSKA-ISTOK, 4.SENIORSKA-ZAPAD
2.JUNIORSKA, 1.KADETSKA, 2.KADETSKA, KADETKINJE
Odabir parametara pokaži podatke o turniru, pokaži zastave , Link tournament to the tournament calendar
Pregled za momčadBIH, CRO, MNE
Pregled za momčadG.Š.K. Solin Cemex, Š.K. Knez Mislav, Š.K. Sinj, Š.K. Skalice, Š.K. Student, Š.K. Trilj
ListePoredak sa partijama, Poredak, Lista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Alphabetical list all groups, Satnica
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Parovi ekipa za sva kola
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Turnirski sastav bez rezultata po kolima

  1. Š.K. Sinj, Sinj (RtgAvg:1879 / TB1: 2 / TB2: 5)
Bo.ImeRtgIRtgNFEDFideIDPartije
1MKBatarelo Zlatko21112083CRO145055840,0
2IVĐapić Stjepan18181742CRO145564800,0
3IIIVučić Mate18071883CRO145397481,0
4IIIKovačević Ivan18051833CRO145449381,0
5IVPavić Tomislav17341768CRO145460190,0
6IIPoljak Stipe16001870CRO145732101,0
7Galić Stjepan16821629CRO145448901,0
8IIIGrabić Vinko16711804CRO145449031,0
9Maras Ante16211633CRO145879041,0
10IVČović Mario14721765CRO145448810,0
11Ignjatovic Dragan V02000BIH144178980,0
12Križanac Ante01600CRO145908670,0
13Radović Stipe01600CRO145895080,0
14Čović Antonio01600CRO145884200,0
15Matijašević Dino01600CRO145882930,0
16Ivković Boris01600CRO145818840,0
  2. Š.K. Skalice, Split (RtgAvg:1692 / TB1: 0 / TB2: 1)
Bo.ImeRtgIRtgNFEDFideIDPartije
1IMišković Toni19731967CRO145142061,0
2IIIŠarić Luka16631850CRO145183921,0
3Širović Roko14411600CRO145807050,0
4Čečura Stipe01667CRO145842391,0
5Krivić Tomislav01646CRO145842471,0
6Kuzmić Mislav01600CRO145807131,0
7Krivić Lobel01600CRO145807211,0
8Prizmić Darko01600CRO145842630,0
  3. Š.K. Trilj, Trilj (RtgAvg:1878 / TB1: 0 / TB2: 2)
Bo.ImeRtgIRtgNFEDFideIDPartije
1IIBatinić Stipan18931946CRO145354670,0
2IIKaćunko Jozo19141951CRO145133661,0
3IBatinić Josip19321976CRO145121491,0
4IIKlarić Miro19411977CRO145132260,0
5IIIJozić Vjekoslav17721845CRO145178411,0
6IISmodlaka Ante18131877CRO145161791,0
7IIKlarić Lovre17271856CRO145389200,0
8IIITadinac Saša17151851CRO145449621,0
9IIJozić Katarina14501683CRO145397640,0
10Krstić Milenko01600CRO145780690,0
11Bojić Boris01600CRO145879711,0
12Živaljić David01600CRO145819570,0
  4. G.Š.K. Solin Cemex, Solin (RtgAvg:1772 / TB1: 0 / TB2: 0)
Bo.ImeRtgIRtgNFEDFideIDPartije
1MKPetrov Ratomir18412024CRO145353190,0
2IIGrubišić Josip18731961CRO145735710,0
3IILovrinčević Šime17321963CRO145852430,0
4IIIBralić Jakša17731838CRO145677840,0
5IIIKrstić Željko17101775CRO145354830,0
6Marković Jurica17041664CRO145723620,0
7IIBarać Josip16421796CRO145273080,0
8IIILiljak Marin15271688CRO145170270,0
9IVMaleš Marin15111718CRO145386360,0
10IVKrolo Bože15051726CRO145196310,0
11Protić Rade14571633CRO145159030,0
12IVErcegović Ivan12231706CRO145597220,0
13IIIErcegović Josip11431647CRO145597300,0
  5. Š.K. Student, Split (RtgAvg:1832 / TB1: 4 / TB2: 9)
Bo.ImeRtgIRtgNFEDFideIDPartije
1IBezmalinović Dario20942071CRO145078890,0
2IIKraljević Roko19111945CRO145146212,0
3IParađina Duško17161885CRO145127502,0
4IIVuković Igor17661913CRO145423582,0
5MKVuković Nina17511903CRO145448650,0
6IIIPavičić Ivan17521806CRO145460272,0
7Bilić Sanja16741800BIH144098011,0
8IVLigutić Sandro16941737CRO145578511,0
9IVJurić Mateo17121799CRO145449202,0
10IVGoleš Marino17031741CRO145177010,0
11Dunatov Dario14541628CRO145852600,0
12Krolo Ivan15301600CRO145449460,0
13Bulatović Maša10551600CRO145871900,0
14Kraljević Ivan01600CRO145633980,0
15Šarić Gordan01600CRO145892570,0
16Tintor Goran01622CRO145852780,0
17Grbelja Goran01600CRO145892650,0
  6. Š.K. Knez Mislav, Podstrana (RtgAvg:1717 / TB1: 0 / TB2: 1)
Bo.ImeRtgIRtgNFEDFideIDPartije
1Juras Zlatko18331661CRO145777981,0
2IParać Ivan18541992CRO145200950,0
3IIŠevelj Berislav17431847CRO145184220,0
4Vlašić Dražen16591646CRO145778790,0
5IIIPenava Josip16011857CRO145802920,0
6Jakulj Tonći15141600CRO145777711,0
7Filipović Zdravko15031710CRO145620571,0
8IMindoljević Tino14521740CRO145280290,0
9Tomasović Mario01606CRO145780851,0
10Brstilo Ivica01609CRO145910731,0
11Grbavac Mijo01600CRO145811671,0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use