Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN" Ceske Svycarsko" 2011

Poslední aktualizace10.07.2011 16:03:23, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Pořadí po 2 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Bores RomanCZE21351. Novoborsky Sk2,02,02,01859
25Snorek MilanCZE2118Sk Ad Jicin2,02,02,01830
36Fojtu JanCZE2115Klub Sachistu Ricany 19252,02,02,01822
410Jina JiriCZE20991. Novoborsky Sk2,02,02,01782
512Horak Karel ml.CZE2069Sk Sokol Vysehrad2,02,02,01731
614Blahacek EvzenCZE1991Tj Desko Liberec2,02,02,01697
731Horak KarelCZE1783Sk Sokol Vysehrad2,02,02,01506
82Braun MarekCZE2153Tj Desko Liberec2,01,51,51879
94Most ZdenekCZE2128Tj Banik Habartov2,01,51,51851
1021Tejkal JiriCZE1936Sk Loko Praha2,01,01,01818
1126Dreyer EduardGER1872SV Lobau2,01,01,01535
121Kucera PetrCZE21811. Novoborsky Sk1,52,51,81886
139Cakl ZdenekCZE2099Tj Desko Liberec1,52,51,81803
147Dalecky BretislavCZE2115Sk Ceska Lipa1,51,51,01530
1515Schaburov WladimirGER1989Furstenwalde1,51,50,81839
1622Kolar DanCZE1916Sachovy Oddil Tj Dukla Pr1,51,50,81795
1724Stefanik OldrichCZE1881Tj Krasna Lipa1,51,00,81250
27Tresnak FilipCZE1838Tj Krasna Lipa1,51,00,81250
198Buchcar TomasCZE2107Tj Krasna Lipa1,03,01,01815
2011Prudek JiriCZE2070Tj Krasna Lipa1,03,01,01761
2113Kucera JaroslavCZE20111. Novoborsky Sk1,03,01,01701
2261Volenec JakubCZE1000TJ Krasna Lipa1,03,00,01392
2329Bulanov AlexanderGER1810SW Lobau1,02,51,31996
2417Kylar MiroslavCZE1962Tj Praga Praha1,02,50,51924
2516Malec JanCZE1983Tj Uranove Doly Hamr1,02,50,51840
2641Fojtu TomasCZE1650Klub Sachistu Ricany 19251,02,01,01660
2718Valenta PetrCZE1955Svc Most1,02,00,01907
34Tschorner WalterCZE1762Tj Krasna Lipa1,02,00,01907
2919Pittermann JanCZE1944Sk Global Sokolov1,02,00,01845
37Pajersky MichalCZE1700Tj Desko Liberec1,02,00,01845
3120Princ JiriCZE1940Tj Krasna Lipa1,02,00,01837
36Vesely JaroslavCZE1720Tj Krasna Lipa1,02,00,01837
3323Novotny LeosCZE1909Tj Jiskra Havlickuv Brod1,02,00,01771
40Sulc PetrCZE1655Tj Uranove Doly Hamr1,02,00,01771
3528Novotny RichardCZE1814Tj Jiskra Havlickuv Brod1,02,00,01585
42Suchomel TomasCZE1647Tj Desko Liberec1,02,00,01585
3730Vykouk JanCZE1792Svc Most1,02,00,01496
44Hejduk MiroslavCZE1601Tj Desko Liberec1,02,00,01496
3957Zak JiriCZE1250Sk Mosad Ceska Kamenice1,02,00,01325
4025Bauer PavelCZE1876Ddm Osek1,01,50,81530
4132Vseticek OldrichCZE1782Tj Uranove Doly Hamr1,01,50,01839
4239Hellinger JanCZE1690Tj Slavia Sce Decin1,01,50,01795
4338Hrdina StanislavCZE1694Sk Mosad Ceska Kamenice1,01,00,01818
4443Stoly JindrichCZE1619Sk Mosad Ceska Kamenice1,01,00,01506
4554Drabon FilipCZE12501. Novoborsky Sk0,53,00,81860
56Novotny VojtechCZE1250Tj Desko Liberec0,53,00,81860
4755Horak AdamCZE1250Tj Desko Liberec0,52,50,51996
4835Ruzicka VaclavCZE1740Sk Kladno0,52,50,31924
4933Wiedermann JanCZE1775TJ Banik Habartov0,52,50,31840
5045Novotna BarboraCZE1527Tj Desko Liberec0,51,50,31879
5147Krupansky JaromirCZE1720Tj Slovan Havirov0,51,50,31851
5251Neumann RomanCZE1529Tj Krasna Lipa0,03,00,01815
5359Kastanek MiroslavCZE1000Tj Krasna Lipa0,03,00,01746
5446Vitak JiriCZE1497Tj Desko Liberec0,02,50,01886
5552Hradecky OndrejCZE1491Tj Desko Liberec0,02,50,01803
5648Werner RomanCZE1679Sk Holdia Dp Praha0,02,00,01859
5750Sykora MarekCZE1555Tj Desko Liberec0,02,00,01830
5849Haase PavelCZE1575Sk Porg Praha0,02,00,01822
5953Mach MichalCZE14421. Novoborsky Sk0,02,00,01782
6058Pop TomasCZE1100Tj Desko Liberec0,02,00,01731
6160Kastanek PetrCZE1000Tj Krasna Lipa0,02,00,01697

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)