Krajský přebor MKŠS družstev starších žáků 2020 Poslední aktualizace29.02.2020 16:04:13, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstva bez výsledků
1. TJ Lokomotiva Krnov "B" (Rtg prům.:1414 / PH 1: 13 / PH 2: 25) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | | Raptis Janis | 1587 | CZE | 394653 | 4 | 6 |
2 | | Pelc Adam | 1610 | CZE | 23723033 | 2,5 | 6 |
3 | | Cech Petr | 1401 | CZE | 23705213 | 4 | 6 |
4 | | Grcek Tomas | 1478 | CZE | 385581 | 4,5 | 6 |
5 | | Mydlar Matej | 1115 | CZE | 23735074 | 4,5 | 6 |
6 | | Weczerek Jan | 1295 | CZE | 23714271 | 5,5 | 6 |
2. TJ Slovan Havířov (Rtg prům.:1313 / PH 1: 13 / PH 2: 21) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | | Havlicek Jiri | 1430 | CZE | 385158 | 2 | 6 |
2 | | Nedela Adam | 1561 | CZE | 385174 | 4,5 | 6 |
3 | | Nezval Petr | 1435 | CZE | 384658 | 5 | 6 |
4 | | Wala Jan | 1331 | CZE | 23723653 | 2 | 6 |
5 | | Nedelova Natalie | 1022 | CZE | | 4 | 6 |
6 | | Porubcan Antonin | 1098 | CZE | 23723602 | 3,5 | 6 |
3. TŽ Třinec (Rtg prům.:1426 / PH 1: 12 / PH 2: 25,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | | Sebesta Jan | 1729 | CZE | 372013 | 3,5 | 6 |
2 | | Lipus Petr | 1514 | CZE | 23706058 | 5 | 6 |
3 | | Sikorova Jana | 1414 | CZE | 392472 | 5 | 6 |
4 | | Boff Vojtech | 1262 | CZE | 23733969 | 1 | 2 |
5 | | Kozdon Marek | 1245 | CZE | 23737913 | 3 | 4 |
6 | | Boff Ondrej | 1392 | CZE | 23733950 | 1 | 3 |
7 | | Malik Vojtech | 1157 | CZE | 23733977 | 3 | 3 |
8 | | Golec Matyas | 1074 | CZE | 23713739 | 2 | 3 |
9 | | Macosek Alex | 0 | CZE | 23730463 | 2 | 3 |
4. TJ Ostrava "B" (Rtg prům.:1208 / PH 1: 3 / PH 2: 9) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | | Vanek Jakub | 1465 | CZE | 23718056 | 0,5 | 6 |
2 | | Kristl Matej | 1348 | CZE | 23703130 | 3,5 | 6 |
3 | | Knettig Matyas | 1269 | CZE | 23716487 | 1,5 | 6 |
4 | | Suchma Jakub | 1063 | CZE | 23720697 | 0 | 5 |
5 | | Gajdos Marek | 1100 | CZE | 23725230 | 0,5 | 5 |
6 | | Gloza Antonin | 0 | CZE | | 0,5 | 3 |
7 | | Kristl Simon | 0 | CZE | 23735147 | 2,5 | 3 |
5. ŠK TJ Dolní Benešov (Rtg prům.:1255 / PH 1: 7 / PH 2: 16,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | | Oborny Stanislav | 1641 | CZE | 23714247 | 2,5 | 6 |
2 | | Krefky Ondrej | 1167 | CZE | 389447 | 2 | 6 |
3 | | Stribna Julie | 1094 | CZE | 23723165 | 3,5 | 6 |
4 | | Kusyn Oliver | 1334 | CZE | 23725540 | 3,5 | 6 |
5 | | Bitta Ondrej | 1212 | CZE | 23716649 | 3 | 6 |
6 | | Placek Matyas | 1084 | CZE | | 2 | 6 |
6. BŠŠ Frýdek Místek "E" (Rtg prům.:1389 / PH 1: 11 / PH 2: 20) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | FM | Mica Marek | 2122 | CZE | 382884 | 6 | 6 |
2 | | Farek Vojtech | 1360 | CZE | 23710730 | 2 | 6 |
3 | | Letal Jonas | 1316 | CZE | 23719265 | 0 | 6 |
4 | | Milek Tobias | 1215 | CZE | 23731826 | 5 | 6 |
5 | | Lackova Ludmila | 1096 | CZE | 23731818 | 3 | 6 |
6 | | Ticha Valerie | 1225 | CZE | 23714840 | 4 | 6 |
7. Slezan Opava (Rtg prům.:1126 / PH 1: 0 / PH 2: 7) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Body | Partie |
1 | | Klapuch Dominik | 1375 | CZE | 23712937 | 2,5 | 6 |
2 | | Sobek David | 1254 | CZE | 23719273 | 1,5 | 6 |
3 | | Kozelsky Antonin | 1124 | CZE | 23719290 | 2 | 6 |
4 | | Nikel Matous | 0 | CZE | | 1 | 6 |
|
|
|
|