MČR mládeže 2020 - H14

OrganizátorŠachová škola Světlá nad Sázavou
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIO Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková 373150
Deputy ArbiterIA Petr Záruba 351725
RozhodčíTomáš Danada 14919362, Zdeněk Fiala 330680, Simona Suchomelova 348864, Josef Kratochvil 328626
Bedenkzeit2x90min/40tahů+30min+30s/tah
MístoKouty nad Desnou
Number of rounds7
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/03/07 Datum do 2020/03/14
Ø ELO turnaje1826
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.03.2020 08:40:57, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeJUN, H16, H14, H12, H10, D16, D14, D12, D10, FIDE, NÁR
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Hák David2120ŠACHklub Tábor z.s.6,50,025,028,0
21FMStalmach Richard2259Beskydská šachová škola z.s.6,00,028,030,5
311Winter Ondřej18962222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,023,525,5
48Janouš Marek1990ŠK 64 Plzeň4,50,026,029,0
54Petříček Lukáš2106ŠK Kuřim, z.s.4,00,029,532,5
66Šmolík Jáchym2025Klub šachistů Říčany 19254,00,027,529,5
710Kureš Michael1943ŠK Duras BVK4,00,026,028,5
82Hrbek Štěpán2142Interchess z.s.4,00,025,528,5
95Babula Vlastimil2026ŠK Staré Město4,00,023,525,5
109Hlavina Matouš1986ŠK Sokol Klatovy4,00,019,521,5
1116Procházka Vojtěch1763Unichess4,00,018,020,0
127Paseka Matyáš2012Beskydská šachová škola z.s.3,50,022,524,5
1322Tajovský Šimon1512ŠK Kuřim, z.s.3,50,018,520,5
1412Werner Hong Quan Dan1801ŠK Spartak Ústí nad Labem3,00,024,526,5
1514Lang Šimon1779Šachový klub Světlá nad Sázavou3,00,022,024,0
1615Stoček Martin17722222 ŠK Polabiny, z.s.3,00,021,523,5
1720Richter Rudolf1555TJ Náměšť n/Oslavou3,00,016,518,5
1813Václavík Jan1791ŠK Teplice2,50,024,026,0
1921Mrázek Roman1545SK Slavia Orlová2,50,020,022,0
2024Zedníček Filip1365Šachový klub Světlá nad Sázavou2,00,020,522,5
2117Vilímek Vít1695ŠK Líně2,00,019,021,0
2218Mohapl Tomáš1654Oddíl šachů Sportovního klubu Prost2,00,019,021,0
2323Kaňák Matyáš1499Interchess z.s.2,00,018,520,5
2419Lička Denis1594Beskydská šachová škola z.s.2,00,016,518,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž