MČR mládeže 2020 - D12

OrganizátorŠachová škola Světlá nad Sázavou
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIO Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková 373150
Deputy ArbiterIA Tomáš Danada 14919362
RozhodčíIA Petr Záruba 351725, Zdeněk Fiala 330680, Simona Suchomelova 348864, Josef Kratochvil 328626
Bedenkzeit2x90min+30s/tah
MístoKouty nad Desnou
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/03/07 Datum do 2020/03/14
Ø ELO turnaje1146
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.03.2020 08:43:49, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeJUN, H16, H14, H12, H10, D16, D14, D12, D10, FIDE, NÁR
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDRtgFIDEKlub/Místo
1Dudková Josefína237123501487TJ Jawa Brodce
2Zádrapová Amálie237102761425Zbrojovka Vsetín
3Dobsa Emma237093911342Unichess
4Rybáčková Lucie237392071328Gambit Jihlava
5Hetfleischová Elen3992131263Region Panda, z.s.
6Janoušková Adéla237098041258ŠK Líně
7Bartečková Denisa237125971242Beskydská šachová škola z.s.
8Šťávová Markéta237148241225TJ Náměšť n/Oslavou
9Veverková Dorota3992991222Sokol Tábor
10Cinková Vicky237258261221Šachová akademie VŠTE, z.s.
11Sikorová Jana3924721214TŽ Třinec
12Řezníčková Sibyla3987211198ŠK Tachov
13Hrbková Johana237091461183Šachy Štěpán
14Archlebová Stela237270391100TJ Jiskra Jaroměř
15Lacková Ludmila237318181055Beskydská šachová škola z.s.
16Hosová Stella237104891047Sokol Nebušice
17Březíková Beáta237272501045ŠK Vinary
18Myšková Veronika237165171042Klub šachistů Říčany 1925
19Mikešová Lenka237273141010Agentura 64 Grygov
20Filipová Vanesa237075421007Interchess z.s.
21Kaplanová Dominika237373440ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
22Svačinová Valentýna237154130SK OAZA Praha
23Žilavá Lucie237156690ŠACHklub Tábor z.s.
24Svrchokrylová Ludmila237258770ŠACHklub Tábor z.s.
25Stepanyshyn Katerina0ŠK 64 Plzeň
26Ojrzynska Klara3977410SK OAZA Praha
27Brožová Barbora237298050Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
28Kafková Hedvika0ŠO Hlinsko
29Orságová Beáta0Zbrojovka Vsetín
30Tichá Karolína237331010ŠO Hlinsko
31Zajíčková Eliška0Zbrojovka Vsetín
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž