Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo greitųjų šachmatų turnyras Kaune

Organizatorius (-iai)Brg. gen. A.Gustaičio ŠK, Kauno ŠK "Margiris"
FederacijaLietuva ( LTU )
Turnyro direktoriusAts. kpt. Vaidotas Bublys ID12800163
Vyriausias teisėjasFA Šarūnas Šulskis ID12800112
Vyr.teisėjo pavaduotojasNA Algirdas Rauduvė ID12808440
Laiko kontrolė12 min.+ 5sek.
VietaKaunas
Reitingo skaičiavimasTarptautinis reitingas
Data2020/03/08
Reitingo-Ø1680
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas08.03.2020 16:09:55, Autorius/Paskutinis perkėlimas: margiris

Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.Reit.LytisKlubas/Miestas
1
IMLaurušas Tomas12803731LTU2604Kaunas
2
GMStarostits Ilmars11600748LAT2438Rėzeknė
3
IMŠarakauskas Gediminas12800724LTU2328Vilnius
4
Vanagas Tadas12805467LTU2241Panevėžys
5
Stremavičius Pijus m12812730LTU2194Kaunas
6
Steponavičius Stasys12800848LTU2185Kaunas
7
Šalna Aleksandras12807575LTU2151Vilnius
8
Paulauskas Andrius12807346LTU2085Vilnius
9
Juknis Paulius12802247LTU2067Kaunas
10
Maziukas Kasparas m12814032LTU2015Vilnius
11
Macionis Andrius12800392LTU1975Kėdainiai
12
Joffe Roza12802883LTU1950wKaunas
13
Vaškevičius Augustas m12808008LTU1940Marijampolė
14
IMKaunas Kęstutis vs12800139LTU1885Kaunas
15
Janulaitis Albertas12812404LTU1875Vilkaviškis
16
Likatavičius Rapolas m12818950LTU1831Vilnius
17
Šciupokas Arūnas vs12803693LTU1806Kaunas
18
Baliūnienė Margarita s12802760DEN1801wKaunas
19
Mecelica Erikas m12822485LTU1798Kaunas
20
Rupšys Rimantas s12802891LTU1795Karmėlava
21
Žilakauskis Steponas m12823660LTU1782Vilnius
22
Liandzbergas Mykolas m12815675LTU1748Šiauliai
23
Šiugždinis Tautvydas m12809179LTU1702Kaunas
24
Pikšrys Rūtenis s12823589LTU1696Klaipėda
25
Buivydas Skirmantas12807559LTU1665Klaipėda
26
Jasiūnas Raimundas vs12813800LTU1660Vilnius
27
Medišauskas Egidijus vs12832260LTU1629Kaunas
28
Žygas Arūnas vs12811130LTU1604Kaunas
29
Steponavičius Petras vs12817716LTU1595Vilnius
30
Prostsevichus Vladislav s12839973LTU1533Kaunas
31
Matulaitis Vidmantas s12810444LTU1521Vilnius
32
Butkus Bronius vs12811009LTU1508Kaunas
33
Kanaporis Alvydas s12843628LTU1491Vilnius
34
Zinkus Kazys vs12842664LTU1486Kaunas
35
Koriakinas Andrejus s12838187LTU1475Jonava
36
Našlėnas Andriejus s12843946LTU1457Kaunas
37
Jasiukaitis Domantas m12822795LTU1451Kaunas
38
Jeremičius Šarūnas vs12800988LTU1449Kaunas
39
Vosylius Stanislovas vs12816400LTU1441Kaunas
40
Ratkevičius Andrius12825174LTU1408Kaunas
41
Šaudys Jonas vs12831514LTU1396Kauno raj.
42
Kilmanas Darius12819263LTU1385Jonava
43
AIMSatkauskas Benediktas m1212835684LTU1368Vilnius
44
Raugevičius Matas m12813494LTU1349Kaunas
45
Kavaliauskas Tomas12820989LTU1346Kaunas
46
Biveinis Alexander12821446LTU1337Kaunas
47
Girdziušas Kęstutis vs12805122LTU1283Vilnius
48
Paškauskas Zenonas vs12811076LTU1251Kaunas
49
Linkevičius Vilius m1212828980LTU1227Kaunas
50
Jakštas Alfredas12841188LTU1161Jonava
51
Chomičiūtė Evelina m12827673LTU1004wKaunas
52
Pocius AntanasLTU0Kaunas