O pohár ředitele školy VC ŠSLK 2019/2020 U12,U14

Poslední aktualizace29.02.2020 18:45:06, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeU10-U08, U14-U12, U18-U16
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Křelina Jan23730943CZE1631Šachový klub Frýdlant, z.s.
2Fotr Michal23717696CZE1518TJ Desko Liberec
3Mauer Pavel23723858CZE1400Šachový klub Frýdlant, z.s.
4Kučina Ondřej23730951CZE1391Šachový klub Frýdlant, z.s.
5Jirásek Oskar23718331CZE1308TJ Desko Liberec
6Mauder Karel23735309CZE1296ŠK Kapličák Liberec, spolek
7Sichrovský Filip23721790CZE1292ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
8Hejný MatějCZE1289TJ Slovan Varnsdorf z.s.
9Doležal LukášCZE1226ŠK Kapličák Liberec, spolek
10Labajová TerezaCZE1169ŠK Kapličák Liberec, spolek
11Zítka Tomáš23735376CZE1128ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
12Stejskal ŠimonCZE1121ŠK Kapličák Liberec, spolek
13Tuma SamuelCZE1087TJ Desko Liberec
14Grausgruberová SofieCZE1072TJ Slovan Varnsdorf z.s.
15Machačka Petr23718935CZE1072ŠK Libštát
16Opočenská AlexandraCZE1071TJ Slovan Varnsdorf z.s.
17Hrazdira Vojtěch JanCZE1028TJ Slovan Varnsdorf z.s.
18Chvátal Jonáš23721430CZE1025TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
19Dvorný Matěj23711280CZE1023ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
20Jína Daniel23721545CZE1006ŠK Libštát
21Bednář TobiášCZE0ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
22Biegel JakubCZE0Česká Lípa
23Heinrich AntonínCZE0ŠK Kapličák Liberec, spolek
24Hnídek JanCZE0TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
25Hrochová ZuzanaCZE0TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
26Klobouček Miroslav23736402CZE0ŠK Libštát
27Lietavec Vit23732644CZE0
28Litoš JosefCZE0Šachový klub Frýdlant, z.s.
29Mazánek Jakub23736453CZE0ŠK Libštát
30Mlejnek Jakub23735317CZE0ŠK Kapličák Liberec, spolek
31Mlejnek Jan23735325CZE0ŠK Kapličák Liberec, spolek
32Ouředníčková MarkétaCZE0ZŠ Arbesova Jablonec
33Piry LeontýnaCZE0Libštát
34Prášil Martin23736518CZE0ŠK Libštát
35Rutšek MatějCZE0Šachový klub Frýdlant, z.s.
36Svoboda OndřejCZE0ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
37Šlajer ErikCZE0ZŠ Arbesova Jablonec
38To Duy QuangCZE0Šachový klub Frýdlant, z.s.
39Tomešová SofieCZE0ZŠ Aloisina výšina
40Víchová AgátaCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, tiráž