Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 5.turnaj

OrganizátorCVČ Liptovský Mikuláš, Liptovská šachová škola
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaRoman Králik
Hlavný rozhodcaJuraj Ivan
RozhodcaMarian Taragel
Bedenkzeit2x10min + 5s
MiestoCVČ Liptovský Mikuláš
Rating calculation -
Dátum2020/02/22
Ø rating1072
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.03.2020 16:11:39, Creator: slovak chess federation,Last Upload: slovak chess federation license 16

Výber turnajaTalent4, Talent5
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1WCMKovarikova Maria14955040SVK18060wD14Komarnansky Sc Komarno
2Strapec Lukas14959712SVK15070CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
3Polomsky Tomas14955750SVK13950CH14Sachy Reinter Kosice
4Gollner Martin14959569SVK13530CH11Liptovska Sachova Skola
5Selvek David14961113SVK13410CH14Sk Cvc Lendak
6Selvek Jan14961105SVK13320CH14Sk Cvc Lendak
7Kluska Lukas14966891SVK12890CH11Oravska Sachova Skola
8Kusy Adam73616435SVK12840CH11Liptovska Sachova Skola
9Duda Filip14963604SVK01277CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
10Goc Matus14955695SVK11940CH14Liptovska Sachova Skola
11Simalcikova Sara73611670SVK11600wD14Osk Renop Liptovska Tepla
12Olexova Laura14961270SVK11520wD14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
13Kluska David14966883SVK01121CH08Oravska Sachova Skola
14Dudova Viktoria14963590SVK01108wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
15Hudak Michal14957647SVK11050CH11Sachy Reinter Kosice
16Pitak Patrik14963906SVK01100CH08Tj Mladost Zilina
17Koscelnikova Monika14967073SVK01089wD11Msk Kdv Kezmarok
18Strapec Tomas14967685SVK01088CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
19Fronko Ondrej14966590SVK01030CH11Liptovska Sachova Skola
20Hudakova Nina14957639SVK10300wD14Sachy Reinter Kosice
21Sokolsky David14962047SVK10170CH11Msk Spisska Nova Ves
22Badzik MartinSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
23Balko Marek73618586SVK01000CH14Kalameny
24Bernath Peter14970465SVK01000CH14Sk Bijacovce
25Dudova Karin14969297SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
26Glejtek SamuelSVK01000CH14ZS Zakamenne
27Halcin Adrian14967090SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
28Halcinova Alena14967111SVK01000wD11Sk Cvc Lendak
29Chromulakova EmaSVK01000wD11Oravska Sachova Skola
30Janecko TomasSVK01000CH11ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
31Jozefiakova AlexandraSVK01000wD11Oravska Sachova Skola
32Kalata Martin14967081SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
33Kolencik Lukas14967944SVK01000CH14Oravska Sachova Skola
34Koperdak Cyprian14968550SVK01000CH111.Sk Tatran Spisske Vlachy
35Kudjak AlexSVK01000CH11Tsc - Msk Martin
36Lizak Martin14963612SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
37Macaj Stanislav14967138SVK01000CH08Sk Cvc Lendak
38Madlenak Matus14966905SVK01000CH14Liptovska Sachova Skola
39Mahut Alex14968053SVK01000CH11Sk Ruzomberok
40Markotan BrunoSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
41Milan TomasSVK01000CH08Liptovsky Mikulas
42Moravcik AlexSVK01000CH08Liptovsky Mikulas
43Morova Jaroslava14966107SVK01000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
44Mrocek Mikulas14971062SVK01000CH11Oravska Sachova Skola
45Murin Lukas14960567SVK01000CH11Oravska Sachova Skola
46Onderus Adam14969033SVK01000CH14ZŠ Komenského Smižany
47Onderusova Ema14969041SVK01000wD11ZŠ Komenského Smižany
48Oravec Dominik14960486SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
49Papay Aurel14966603SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
50Pavic Ivan14970058SVK01000CH14Tsc - Msk Martin
51Pokusa Branislav Anton73622249SVK01000CH11Oravska Sachova Skola
52Sefcik Richard14966786SVK01000CHMSk Bijacovce
53Serdel Patrik73622567SVK01000CH11Oravska Sachova Skola
54Slatkovsky Kristian14963620SVK01000CH111.Sk Tatran Spisske Vlachy
55Sokolsky Boris14968649SVK01000CH08Msk Spisska Nova Ves
56Sotnik SimonSVK01000CH08CVC Liptovsky Mikulas
57Stauderova AlicaSVK01000wD08CVC Zilina
58Straka Simon14961296SVK01000CH14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
59Such Branislav14966808SVK01000CH08Tsc - Msk Martin
60Such Daniel14966816SVK01000CH14Tsc - Msk Martin
61Ujcik AdamSVK01000CH11ZS JDM L.Hradok
62Zavacky BastiSVK01000CH11MSK Kdv Kezmarok
63Zemcak SimonSVK01000CHMMSK Kdv Kezmarok
64Zihlavnik JakubSVK01000CH14Sk Ruzomberok
65Zrost Bystrik14957019SVK01000CH11Msk Spisska Nova Ves
66Zrost Daniel14962055SVK01000CH11Msk Spisska Nova Ves