LIBEREC OPEN 2020

OrganizátorAVE-KONTAKT s.r.o.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePetr Laušman
Hlavní rozhodčíFA Petr Laušman 330280
Bedenkzeit2 x 1,5 h + 30 s / move
MístoClarion Grandhotel Zlaty Lev, Liberec
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/02/22 Datum do 2020/02/29
Ø ELO turnaje1710
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace29.02.2020 13:21:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výběr turnajeOpen, Rapid, Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1
IMPriasmoro Novendra7105029INA2493
2
IMAkash G5040299IND2449
3
IMNomin-Erdene Davaademberel4900782MGL2417w
4
IMKulon Klaudia1131044POL2335wWRCOS MIEDZYBOROW
5
CMArfan Aditya Bagus7106041INA2285
6
IMDambrauskas Virginijus12800171LTU2245
7
Jacobi Robin24646962GER2243
8
Moravec Vit331481CZE2222SK Cesky Brod
9
Sernecki Franciszek1169297POL2218MUKS MDK SRODMIESCIE WROCLAW
10
Belaska Premysl300896CZE2212TJ Desko Liberec
11
FMKucera Petr333840CZE2203SK ZIKUDA Turnov, z.s.
12
Vitak Jiri358959CZE2199TJ Desko Liberec
13
Nehyba Martin377074CZE2170Sokol Skalicka
14
Bindrich Oswald4633024GER2131SC 1994 OBERLAND
15
Meszaros Ludek308153CZE2096Sokol Tabor
16
Cermak Michal304255CZE2093SK JOLY Lysa nad Labem, z.s.
17
Cakl Zdenek317900CZE2066TJ Desko Liberec
18
FMValenta Vit307440CZE2060SK Velke Losiny
19
Dalecky Bretislav309222CZE2060
20
Paldus Petr317950CZE2009SK SLAVIA Liberec, z.s.
21
Bradac Daniel333735CZE1975TJ Desko Liberec
22
Korosciel Aneta1125486POL1968wKSZ ODRODZENIE KOZUCHOW
23
Habenicht Martin23709553CZE1966SK Ceska Lipa, zapsany spolek
24
Pawicka Magdalena21836507POL1962wCZARNA
25
Mazurek Bartosz21817278POL1908
26
Kucera Jaroslav330442CZE1898
27
Jeute Peter24646091GER1880SV BANNEWITZ
28
Peniska Pavel308625CZE1868SK SLAVIA Liberec, z.s.
29
Hodan Jiri357731CZE1851SK Petrin Plzen
30
Aird Ian2401347SCO1848DALMUIR CHESS CLUB
31
Andrushchak Maksym14158132UKR1824GAMBIT
32
Lu Miaoyi8618020CHN1824w
33
Lye Sverre1539353NOR1777
34
Bigalke Moritz24654230GER1776SC KIRCHHEIM/TECK
35
Paldus Jan368326CZE1767Sokol Bakov nad Jizerou
36
Ulicny Daniel343900CZE1762TJ Bohemians Praha
37
Vestfal Jan23717866CZE1753SSPM Lipky HK
38
Lye Sigurd1539345NOR1738
39
Von Keyserlingk Chanda1270299GER1734w
40
Zitek Jiri382612CZE1693TJ Lokomotiva Liberec
41
Korniichuk Oleksandra14155656UKR1675w
42
Jina Lubos310697CZE1665SK SLAVIA Liberec, z.s.
43
Martinovsky Miroslav337447CZE1660TJ Jiskra Jaromer
44
Juhanak Daniel23718765CZE1648Unichess
45
Bruna Matous23709545CZE1641TJ Desko Liberec
46
Simon Petr323527CZE1631TJ Lokomotiva Liberec
47
Zuzanek Vitezslav330507CZE1625TJ Lokomotiva Liberec
48
Machacek Jan23717700CZE1621TJ Desko Liberec
49
Svoboda Frantisek348937CZE1609SK Caissa Trebic z.s.
50
Veselsky Jan303135CZE1600SK Praha-Smichov
51
Muller David23717718CZE1590TJ Desko Liberec
52
Kirs Pavel326569CZE1587Sachovy klub Teplice
53
Svec Ludek323535CZE1581TJ Desko Liberec
54
Rychtecky Pavel334235CZE1576
55
Stodola Zdenek340456CZE1574TJ Stefanydes Policka
56
Jankovsky Zbynek23700521CZE1561SK Spartak Celakovice
57
Lisko Petr392146CZE1556TJ Desko Liberec
58
Mraz Pavel326810CZE1552TJ SKP Valdice
59
Krajinski Lutz4657055GER1549SV MEDIZIN ERFURT
60
Suchomel Oldrich301299CZE1535Bakov nad Jizerou
61
Kutek Jiri394220CZE1534TJ SKP Valdice
62
Blazek Matej23717670CZE1510TJ Desko Liberec
63
Krutsch Thomas4623096GER1483
64
Netusil Oldrich326836CZE1476Klima Final
65
Blazek Tomas23717688CZE1471TJ Desko Liberec
66
Vetter Udo4624440GER1471ESV-LOK SOEMMERDA
67
Sichrovsky Tomas23704730CZE1470SK Ceska Lipa, zapsany spolek
68
Voldrich Milan23710934CZE1459TJ Lokomotiva Liberec
69
Seibt Josef23725109CZE1449Sachklub mesta Dobrovice, z.s.
70
Struhar Viktor351334CZE1448TJ Lokomotiva Liberec
71
Rygl Jakub23709626CZE1441TJ Desko Liberec
72
Starenkyi Pavlo14191296UKR1411GAMBIT
73
Hauser Matthias397989CZE1409TJ Desko Liberec
74
Nagly Wojciech21884285POL1391
75
Hlavac Tomas14964848SVK1372SK Dubravan
76
Pastuszko Katarzyna21844615POL1362wUKS Cztemastka Warszawa
77
Glushchenko Stepan34350535RUS1332FAVORIT
78
Belaska Vaclav23726881CZE1317TJ Desko Liberec
79
Kulczycka Zofia21886245POL1300wMUKS MDK SRODMIESCIE WROCLAW
80
Garwacki Kornel21856206POL1287
81
Stocek Jiri393606CZE1285
82
Stachowiak Bruno21891621POL1281
83
Pegasov Pavel34286381RUS1247Botvinnik chess school
84
Schindler Rudolf16273745GER1242SV BANNEWITZ
85
Nagly Krzysztof21005290POL1040
86
Kordek Eryk21851816POL1000
87
Mammadzada Emin Serraf13448757AZE1000
88
Nemec ZdenekCZE1000
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, tiráž