VIII. Ročník REINTER GPX v šachu mládeže 2019/2020 - 3. turnaj

Posledná aktualizácia 15.02.2020 13:05:15, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
116Hudák JánSVK1000ZS Studentská Snina6,034,024,028,50
21Koska JiriSVK1503Sk Bls Bardejov6,031,523,525,50
32Smetana PeterSVK1469Sachy Reinter Humenné5,531,022,023,25
43Kridlova BarboraSVK1282Sachy Reinter Humenné5,032,023,020,50
56Lucova KarolinaSVK1137Sachy Reinter Snina5,029,521,017,50
68Kuskov OliverSVK1100Sachy Reinter Humenné5,025,518,514,50
77Burdza LukasSVK11011. Sk Kosice4,528,019,515,75
818Huňara AurelSVK1000ZS Studentská Snina4,525,019,012,75
94Bilik MatejSVK1196Sachy Reinter Humenné4,028,021,511,50
1022Porvaznik JurajSVK1000Sachy Reinter Humenné4,026,018,512,00
1112Drábová NoemiSVK1000Belá nad Cirichou4,025,517,013,00
1228Vagaský PatrikSVK1000ZS Lackovce4,025,517,011,75
135Kriska AlexanderSVK1137Sachy Reinter Humenné4,025,017,510,50
1429Valach PatrikSVK1000Zemplín Michalovce4,023,016,510,00
1513Faltus LudovítSVK1000Michalovce3,528,520,011,50
1632Kocan DominikSVK1000Sk Zemplin Michalovce3,523,516,510,00
1725Sabovčík DanielSVK1000Michalovce3,521,514,09,75
1810Aliji AlexSVK1000ZS Studentská Snina3,516,512,55,75
1911Blaha LukášSVK1000Reinter3,025,018,09,00
2024Riľákova JanaSVK1000ZS Studentská Snina3,023,016,58,75
2117Hudáková EmmaSVK1000ZS Studentská Snina3,022,516,06,00
2231Čornaničová MiichaelaSVK1000ZŠ Študentská Snina3,020,515,55,00
2314Hennel JergušSVK1000ZS Dargovských Hrdinov3,019,014,05,00
249Volohda AlexSVK1036Sachy Reinter Humenné2,529,521,09,75
2515Hubner GabrielSVK1000Snina2,525,017,56,75
2621Micaj IvanSVK1000Sachy Reinter Humenné2,524,517,56,75
2727Ungrady OndrejSVK1000Sachy Reinter Humenné2,521,016,05,75
2830Veiser ChristopherSVK1000Michalovce2,520,515,06,25
2926Szczygel SamuelSVK1000ZS Modra nad Cyrochou2,018,512,01,50
3020Lepot MartinSVK1000ZS Dargovských hrd.1,519,515,01,00
3123Porvazník HanaSVK1000He1,019,514,01,00
3219Huňarová OlíviaSVK1000ZS Studentská Snina0,518,013,00,50

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, Tiráž