Acompanhe nas redes socias!
https://www.instagram.com/xadrezforte
https://www.facebook.com/xadrezforte
https://twitter.com/xadrezfortebr

IV ABERTO DO IFAP - 27 a 29 de Março de 2020 - Macapá/AP

OrganizátorClube de Xadrez Macapa
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaÉrika da Costa Bezerra
Hlavný rozhodcaAA Érika da Costa Bezerra
RozhodcaAA Marcos Vinicius Ferreira Pereira[215204]
Bedenkzeit90 min + 30 seg por lance
MiestoMacapa-AP
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/03/27 - 2020/03/29
Ø rating1429
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 12.03.2020 19:13:51, Creator/Last Upload: federacao de xadrez do amapa

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBRA
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoIDFideIDFEDEloFEloNpohlavieKrajTypGrKlub
1
FMSayumi Terao Juliana77592109220BRA22812303w
2
NMCohen Farias Paulo264192114100BRA21062123Bobby Fischer
3
de Sousa Veiga Emerson377132151898BRA21062106
4
Vasconcelos Junior Liduino279322109913BRA20892117Bobby Fischer
5
Paulo Mendes João293892110326BRA19542022CXM
6
Del Castillo Cleber4098422720995BRA19171984Josuka Chess
7
Teles Elder4852222722513BRA18201942Josuka Chess
8
Pires Alves Josué384742152002BRA18041973Josuka Chess
9
Silva dos Santos Paulo4010822720545BRA16871836Xadrez Forte
10
Vilhena Cleriston816622722483BRA16481804Bobby Fischer
11
Ribeiro Quaresma Givanildo5494622750703BRA16371848CXM
12
Maia Pereira Joel389992151987BRA16111834MAzagão
13
de Paula Melo Clodovio2647922721002BRA15451785CXM
14
Patrick Queiroz da Costa Alan2536422729836BRA14581803CXM
15
Magalhaes Gustavo Aurelio5657622750681BRA14141771UNIFAP
16
Braz de Araujo Heitor444312187400BRA11811656
17
de Oliveira Martins Gabriel5612822769129BRA01800
18
Ferreira Pereira Marcos Vinicius396592152045BRA01800Cavaleiros do Sul
19
Nascimento Erianne5257422769137BRA01784w
20
dos Santos Medeiros Jocicley48907BRA01764
21
Nilo Silva de Albuquerque Jose4856922722440BRA01746
22
de Souza Sampaio Mateus4002122722475BRA01739Josuka Chess
23
Ribeiro de Sa Amanda4937622722467BRA01697wCXM
24
Agata de Magalhaes Soares Camila62547BRA00w
25
Aires Benedito62727BRA00
26
Brito dos Santos Mauricio63077BRA00
27
Carlos Reis Pantoja Antonio59246BRA00IFAP
28
de Jesus Torres Ander62995BRA00
29
de Lima Victor63095BRA00Almirante Barroso
30
de Nazare Silva Ferreira Izabely63016BRA00wIFAP
31
Furtado de Carvalho Luiz63067BRA00
32
Gomes do Nascimento Gesse5341722753907BRA00Josuka Chess
33
Ludwig Araujo Guedes Eugene63315BRA00w
34
Nery da Costa Marlon62987BRA00SEMA
35
Paulo Barreto de Oliveira Diheinison63007BRA00
36
Raiol de Andrade Joao Lucas63386BRA00IFAP Santana
37
Reis Teixeira Lucas63037BRA00
38
Rodrigues do Carmo Denny62379BRA00
39
Rodrigues Pinheiro Josias63035BRA00
40
Serrathy da Costa Braga Rebeca60219BRA00wXeque-Mate
41
Viana da Silva Neto Raimundo63160BRA00